Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ РАЙОНУ. 16 ТУР(ПРЕВ’Ю)

ФК«Маньківка» – ФК«Бершадь» – перенесено.
7 вересня( четвер)
«Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – «Цукровик»(Красносілка) – перенесено.
17.00«Лан Шумилово» – «Колос»(Джулинка)
10 вересня(неділя)
17:00 «Атлетік»(Бершадь) – ФК”Тернівка”

17:00«Світанок Агросвіт»(Шляхова) – ФК”Осіївка”

ФК”Маньківка” – ФК”Бершадь”.
У центральному матчі туру для господарів поля будь-який інший результат крім перемоги означатиме, що в цьому році в нашому районі буде новий чемпіон. Зважуючи шанси команд, приходжу до висновку: Бершадська команда буде виглядати свіжіше, так як в її складі набагато менша кількість гравців, які виступають на два фронти. У матчі першого кола “Бершадь” виграла – 4: 2 і якщо команда Віктора Маланчука переможе ще й на виїзді, тоді шанси зупинити її залишаться тільки у “Світанку-Агросвіт” з Шляхової.

Прогноз: 30-20-50
————————————————– ————————————————– —————————
“Лан-Граніт”(Шумилова) – “Колос”(Джулинка). Стадіон с.Шумилово.
На перший погляд, Шумилівська команда на даний момент є об’єктивно сильнішою і на своєму полі особливих проблем в цьому матчі мати не повинна. Але в той же час у “Колоса” є привід для оптимізму, команда Івана Попова поступово приходить до тями після крутого піке, в якому вона перебувала останній місяць, і недільний матч проти Шляхової це частково підтвердив. Господарям поля перемога потрібна по заріз, до того ж, шумиляни горять бажанням реабілітуватися після прикрої поразки в минулому турі в Красносілці.

Прогноз: 40-40-20
————————————————– ————————————————– —————————
“Авангард”(В.Киріївка/Устя) – “Цукровик”(Красносілка).
У цій парі фаворит – команда з Красносілки і справа навіть не в тому, що в домашньому матчі місяць тому підопічні Віктора Прибили впевнено перемогли 4:1. Вся справа в тому, що в останньому домашньому матчі проти “Атлетіка”, господарі не змогли зібрати 11 чоловік і з тріском програли 2:10, і якщо ситуація повториться і в цей раз, тоді все гранично ясно.

Прогноз: 20-20-60
————————————————– ————————————————– —————————
“Атлетик”(Бершадь) – ФК”Тернівка”. Бершадь. Стадіон “Колос”.
У “атлетів” є прекрасний шанс вперше в своїй історії піднятися на високе 6 місце. Для цього команді Олега Облогіна на своєму полі необхідно обігравати “Тернівку”. У першому колі ці команди видали божевільний матч з валідольним ендшпілем. Нагадаю, тоді ще за 3 хвилини до фінального свистка “Тернівка” вигравала 2:1, але пропустивши на 87 і 89 хвилинах в підсумку поступилися 2:3. Є передчуття, що і в цей раз без лихого сюжету не обійдеться.

Прогноз: 50-20-30
————————————————– ————————————————– —————————
“Світанок-Агросвіт” (Шляхова) – ФК “Осіївка”. Джулинка. Стадіон” Колос “.
Фаворит відомий. Це остання гра “Осіївки” з триматчевої серії проти команд з першої трійки.

Прогноз: 80-10-10


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *