ФК Бершадь

Офіційний районного футболу

Турнірні таблиці

22228411_1464688610286240_7318971422319006029_n

1тур
18 мая(среда)
ФК Колос – ФК Маньківка – 1:6(1:3) Д.Попов – Медвидь-3, Косюк-2, А.Прибила.

20 мая(суббота)
ФК Цукровик – ФК Атлетик – 3:2(3:0) Поліщук-2, Паук – Уманский-2.

21 мая(воскресенье)
ФК ОСА – ФК Авангард – 2:4(0:3) Вітов-2 – Гончарук-2, Нелепа, Сичкар.
ФК Чернятка – ФК Світанок Агросвіт – 2:23(0:11) Трум, Мотрук – Гребинній-5,Е.Касумов-3,Кравець-3,Ніколаєнко-3,С.Гаврильченко-3,Ковбасюк-2,Ревульчак-2, Красноженюк-2.
ФК Шумилово – ФК Тернівка – 11:1(4:0) Омельченко-3,Недозименко-3,Кравець-2,Кречик-2,Фагуник – Осадчук.

2 ТУР
24 мая(среда)
МФК Цукровик-ФК Маньківка – 3:7(1:1) Фролов,Гаврилюк,Кривіцький – Наутяк-4,Драчук-2,Медвидь.

27 мая(суббота)
Авангард(В.Кіріївка,Устя)-ФК”Чернятка” – 21:0(12:0) Сташко-5,Гончарук-5,Голубенко-4,П.Непийвода-3,Кришталь,Мазуренко,Січкар,Горбенко.
МФК”Тернівка”-ФК”Осіївка” – 1:3(1:1) Высоцький – Глушко,Борисюк,Р.Шевчук.

28 мая(воскресенье)
ФК Атлетик-ФК Гранит Шумилово – 1:2(0:1) Уманський – Фагуник,Недозіменко.
ФК Бершадь-ФК Колос – 4:1(2:0) Р.Гаврильченко-2,Барчук-2 – Шкурат.

3 ТУР
1 июня 2017(четверг)
ФК”Атлетик” – ФК”Колос” – 7:3(4:0) Томчук-2,Є.Задорожный,Уманський,І.Облогін,Підлубний,Кравчук – Товт-2,О.Павлишин.

4 июня 2017(воскресенье)
ФК”Світанок Агросвіт” – ФК”Цукровик” – 5:2(3:1) Гребінній,В.Касумов,Ковбасюк,Красноженюк,Ревусяк – Фролов,А.Гонтарук.
“Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Тернівка” – 3:0(0:0) Гончарук-2,Сікорський.
ФК”Осіївка” – ФК”Бершадь” – 2:7(1:4) Мазурик,Херсонюк – Белік-5,Горбенко,Турчинський.
ФК“Лан-Граніт” Шумилово – ФК”Чернятка” – 13:2(3:1) Недозименко-6,Омельченко-5,Ильченко,Фагуник – Шкурат,Сіренко.

4 ТУР
7 июня 2017, среда
ФК Маньківка – ФК Атлетик – 4:2(3:0)Медвідь-3,Наутяк – Сірик-2.
11 июня 2017, воскресенье
ФК”Тернівка” – ФК Світанок Агросвіт – 0:6(0:4)С.Гаврильченко-2,Гребіний-2,Ковбасюк,Шоробура.
ФК Бершадь – Авангард(В.Кіріївка,Устя) – 4:0(2:0) Белік-3,Барчук.
ФК”Чернятка” – ФК”Осіївка” – 0:7(0:3)Понько,Андрющенко,Борисюк,Глушко,Херсонюк,Вінник,Р.Шевчук.
13 июня 2017, вторник
Колос – ФК Цукровик – 4:0(1:0) Головко-2,Щавінський-2.

5 ТУР
4 июня 2017, воскресенье
ФК Атлетик – ФК Світанок Агросвіт – 1:6(0:3)Сірик – Гребіний-3,Гевел,Красноженюк,С.Гаврильченко.
17 июня 2017, суббота
Колос – ФК”Чернятка” – 13:0(7:0) О.Павлишин-3,Козбан-3,Борівський-2,Деркач-2,В.Павлишин-2,Швайдак.
18 июня 2017, воскресенье
ФК Лан Шумилово – ФК Бершадь – 1:6
ФК”Осіївка” – ФК Маньківка – 0:5(0:3) Драчук-3,Медвідь,Тригубенко.
ФК Цукровик – ФК”Тернівка” – 5:4(4:1) В.Прибила-2,Фролов,Токар,Блащенко – Висоцький-2,Рибак,Рябокучма.

6 ТУР.
20 июня 2017, вторник
ФК”Бершадь” – ФК”Чернятка” – +:-
25 июня 2017, воскресенье
Авангард(В.Кіріївка,Устя) – Колос – 3:2(3:2) Голубенко,Нелепа,Сикорський – О.Павлишин,Щавінський.
ФК”Тернівка” – ФК Атлетик – 2:3(0:0) М.Грабовський,Рибак – І.Облогін,Підлубний,Якімишин.
ФК Маньківка – ФК Лан Шумилово – 3:0(1:0) Медвідь-2,Наутяк.
28 июня 2017, среда
ФК”Осіївка” – ФК Світанок Агросвіт – 1:8(1:3) Жорняк – Гребіний-2,Гаврильченко-2,Ольхович,Ковбасюк,Ніколаєнко,Ревусяк.

7 Тур.
2 июля 2017, воскресенье
ФК Цукровик – ФК Бершадь – 3:4(1:2) Васильківський,Воловодівський,Л.Поліщук – Белік-2,Чабан,Барчук.
ФК”Чернятка” – ФК Маньківка – -:+
ФК Лан Шумилово – ФК”Осіївка” – 5:1(2:0) Недозименко-4,Омельченко – Бойчук.
ФК Атлетик – Авангард(В.Кіріївка,Устя) – 2:3(1:2) Уманський,Вальчук – П.Непийвода-2,Голубенко.
5 июля 2017,среда
ФК Світанок Агросвіт – Колос – 6:1(4:0) С.Гаврильченко-4,Гребіний,Ольхович – Козбан.

8 Тур.
9 июля 2017, воскресенье
Колос – ФК”Тернівка” – 8:1(4:1) Осіпчук-4,Борівський,В.Павлишин,Щавінський,Казарян – Панченко.
ФК Атлетик – ФК”Осіївка” – 2:3(1:1) Якімишин-2 – Шередько-2,Басалига.
ФК Лан Шумилово – ФК Цукровик – 1:1(1:1) Омельченко – Л.Поліщук.
Авангард(В.Кіріївка,Устя) – ФК Світанок Агросвіт – 0:4(0:2) Головатюк,Ольхович,Гребіний,Ковбасюк.
ФК Бершадь – ФК Маньківка – 4:2(2:1) Белік-2,Омельченко-2 – Медвідь,Гут.

9 тур
12 июля 2017, среда
ФК Світанок Агросвіт – ФК Маньківка – 1:1(1:1) Головатюк – А.Прибила.
15 июля 2017, суббота
ФК”Тернівка” – ФК”Чернятка” – 4:1(3:1) Висоцький,Рябокучма,Осадчук,Рибак – Карнаух.
16 июля 2017, воскресенье
ФК Цукровик – Авангард(В.Кіріївка,Устя) – 4:1(2:1) – Пав.Непийвода.
ФК Атлетик – ФК Бершадь – 1:5(1:4) Шеремета – Белік-4,Нечитайло.
Колос – ФК Лан Шумилово – 1:2(0:1) Швайдак – Недозименко,Омельченко.

10 тур.

Авангард(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Лан-Граніт”(Шумилово) – 0:2(0:0) Омельченко,Недозименко.

23 липня 2017(неділя)
ФК”Бершадь” – ФК”Світанок Агросвіт”(Шляхова) – 1:1(0:1) Ревусяк – Турчинський(з пенальті).
ФК”Осіївка” – ФК”Цукровик”(Красносілка) – 1:3(1:0) Макарчук – Фролов-2,Поліщук.
ФК”Чернятка” – ФК”Атлетик”(Бершадь) – 0:3(0:0) Задорожний,Підлубний,Шеремета.
ФК”Тернівка” – ФК”Маньківка” – 1:6(1:2) Висоцький – О.Черванчук-2,Наутяк-2,Прибила,Чута.

11 тур.

1 липня(субота)
ФК”Бершадь” – ФК”Тернівка” – 9:2(3:0) Барчук-3,Чабан-2,Р.Гаврильченко-2,Турчинський,Белік – Руденко,Висоцький.

30 липня(неділя)
“Світанок Агросвіт”(Шляхова) – “Лан-Граніт”(Шумилово) – 5:2(2:2) Ольхович-2,С.Гаврильченко,Третяк,Мельниченко – Омельченко,Недозименко.
“Цукровик”(Красносілка) – ФК”Чернятка” – 6:1(1:1) Токар,Фролов,Гонтарук,Л.Поліщук,В.Поліщук – Кучер.
“Авангард”(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Маньківка” – 1:3(1:0) Швец – Наутяк-2,Гут.
“Колос”(Джулинка) – ФК”Осіївка” – 5:3(2:2) Борівський-3,Козбан,Швайдак – Шередько-2,Мазурик.

Друге коло.

12 ТУР
3 серпня(четвер)
16:00 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – ФК”Тернівка” – 11:2(4:0) Ольхович-5,Головатюк-2,Ковбасюк,Шоробура,С.Гаврильченко,Третяк – Поліщук,Панченко.
9 серпня( середа)
18:00 Авангард(В.Кіріївка,Устя) – ФК Бершадь – 0:4(0:1) Рак-2,Палянчук,Нечитайло.
10 серпня( четвер)
18:00 «Цукровик»(Красносілка) – «Колос»(Джулинка) – 4:2(2:1) Л.Поліщук-4 – Казарян, Козбан.
13 серпня(неділя)
18:00 «Атлетік»(Бершадь) – ФК «Маньківка» – 0:6(0:3) О.Черванчук-2,Прибила-2,Медвидь-2.
18:00 ФК”Осіївка” – «Лан Шумилово» – 2:3(0:2) Глушко,Шередько – Недозименко,Омельченко,Г.Товмаченко.

13 ТУР
16 серпня(середа)
18:00 ФК«Маньківка» – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 3:0(0:0) Медвидь-2,О.Черванчук.
17 серпня( четвер)
18:00 ФК«Бершадь» – ФК«Цукровик»(Красносілка) – 2:0(1:0) Рак, Барчук.
18:00 ФК”Осіївка” – «Колос»(Джулинка) – 9:3(4:3) Шередько-4,Глушко-2,Макарчук,Тарчук,Херсонюк –
20 серпня(неділя)
18:00 ФК”Тернівка” – ФК«Лан Шумилово» – 0:4(0:0) Недозименко-2,Яковенко,Понько.
18:00 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – «Атлетік»(Бершадь) – 7:1(1:0) С.Гаврильченко-2,Шоробура,Гребинній,Ревусяк,Ковбасюк,Ольхович – Підлубний.

14 ТУР
26 липня (середа)
18:00 ФК«Маньківка» – ФК”Тернівка” – 8:1(4:0) Медвідь-3,О.Черванчук-3,Тригубенко-2 – Рибак.
24 сепня( четвер)
14:00 «Цукровик»(Красносілка) – «Світанок Агросвіт»(Шляхова)
27 серпня(неділя)
18:00 ФК«Бершадь» – ФК”Осіївка” – 8:2(5:0) Чабан-3,Барчук-2,Белік-2,Струтинський – Шередько,Глушко.
18:00 «Колос»(Джулинка) – «Атлетік»(Бершадь) – 1:7(1:2) Козбан – Підлубний-3,Сірик-2,І.Облогін.
18:00 «Лан Шумилово» – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 5:1(3:1) Недозименко-2,Омельченко,Понько,Яковенко – Сташко.

15 ТУР
30 серпня( середа)
18:00 ФК« Маньківка» – ФК”Осіївка” – 6:0(3:0) Мацієвський-2,Наутяк-2,О.Черванчук,Богданов.
31 серпня(четвер)
18:00 «Цукровик»(Красносілка) – «Лан Шумилово» – 3:1(1:0) Фролов-2,Токар – Яковенко(з пенальті).
3 вересня(неділя)
18:00 ФК”Тернівка” – ФК«Бершадь» – 2:8(1:4) Волковський,Поліщук – Белік-3,Струтинський-3,Барчук-2.
18:00 «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – «Атлетік»(Бершадь) – 2:10(1:4) В.Марушкевич,Горбенко – Підлубний-4,Кравчук-2,Вальчук,І.Облогін,Сірик,Якимишин.
18:00 «Колос»(Джулинка) – «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – 1:5(0:1) Козбан(з пенальті) – Ревусяк-2,Ніколаєнко,Гребінний,Гаврильченко.

16 ТУР
6 вересня( середа)
17:00 ФК«Маньківка» – ФК«Бершадь»
7 вересня( четвер)
17:00«Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – «Цукровик»(Красносілка) – 0:3(технічний результат).
17:00 «Лан Шумилово» – «Колос»(Джулинка) – 3:2(1:2) Недозименко, Кравець, Ільченко – Козбан-2.
10 вересня(неділя)
17:00 «Атлетік»(Бершадь) – ФК”Тернівка” – 11:0(6:0) Якимишин-3, Сірик-3, Підлубний-2,Уманський-2, Дищук.
17:00«Світанок Агросвіт»(Шляхова) – ФК”Осіївка” – 8:2(2:0) Ольхович-5, Красноженюк, Ніколаєнко – Шередько-2.

17 ТУР
14 вересня(четвер)
17:00 ФК«Маньківка» – «Цукровик»(Красносілка) – 6:1(2:1) А.Прибила-2,Драчук-2,Наутяк,Черванчук – Фролов.
17:00 «Колос»(Джулинка) – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 4:0(2:0) Козбан-3,Довженко.
17 вересня(неділя)
15:00 «Лан Шумилово» – «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – 2:6(0:4) Недозименко-2 – Ольхович-4,Ніколаєнко,Мельниченко.
17:00 ФК«Бершадь» – «Атлетік»(Бершадь) – 10:2(6:1) Белік-4,Клапатюк-3,Рак,Р.Гаврильченко,Сікорський – Якимишин,І.Облогін.
17:00 ФК”Осіївка” – ФК”Тернівка” – 3:0(технічна перемога).

18 ТУР
20 вересня(середа)
17:00 «Атлетік»(Бершадь) – «Цукровик»(Красносілка) – 1:1(1:0) Томчук – Л.Поліщук(з пенальті).
21 вересня(четвер)
17:00 ФК«Маньківка» – «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – 5:3(1:0) Гут-2,Драчук-2,Наутяк – Головатюк-2,Гевел.
24 вересня(неділя)
17:00 ФК«Бершадь» – «Лан Шумилово» – 3:0(3:0) Белік-3.
17:00 «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – ФК”Осіївка” – 2:3(1:1) Голубенко,Швець(з пенальті) – Шередько,Борисюк,Херсонюк(з пенальті).
17:00 ФК”Тернівка” – «Колос»(Джулинка) – 1:9(0:4) Камілов – Довженко-3,Борівський-2,Козбан-2,Сохацький,Урбанович.

19 ТУР
28 вересня(четвер)
16:00 ФК”Тернівка” – «Цукровик»(Красносілка) – -:+
17:00 «Лан Шумилово» – ФК«Маньківка» – 0:5(0:4) О.Черванчук-2,Наутяк,Медвідь,Драчук.
1 жовтня(неділя)
14:00 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 5:2(3:1) Гребіний-2,Головатюк,Ковбасюк,Красноженюк.
16:00 ФК”Осіївка” – «Атлетік»(Бершадь) – 1:3(1:3) Шередько – Якимишин,Кравчук,Підлубний.
16:00 «Колос»(Джулинка) – ФК«Бершадь» – 2:5(0:2) Казарян,Козбан – Белік-3,Рак-2.

20 ТУР
4 жовтня(середа)
17:00 ФК«Маньківка» – «Колос»(Джулинка) – 1:0(0:0) Наутяк.
5 жовтня(четвер)
17:00« Цукровик»(Красносілка) – ФК”Осіївка”
8 жовтня(неділя)
14:00 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – ФК«Бершадь»
16:00 ФК”Тернівка” – «Авангард»(В.Кіріївка,Устя) – 0:1(0:0) Мазуренко.
16:00 «Лан Шумилово» – «Атлетік»(Бершадь)