Офіційний сайт районного футболу

Турнір Ю.П.Барашенка

59527740_2297817100283014_7947780176010543104_o

Напевно, все-таки справедливо, що цього разу міжобласний турнір, присвячений пам’яті офіцера Збройних сил України Юрія Барашенка виграв стабільний його учасник останніх трьох років Гайворонський “Граніт”. Волею жереба команді з Кіровоградщини з невеликою перервою довелося грати два матчі поспіль. І якщо в першому півфіналі проти ФК”Красносілка” гості впевнено перемогли 2:0, то у фіналі проти “Цукровика” справа дійшла до серії пенальті. Після голу Миколи Струтинського на самому початку матчу здалося, що Красносільська команда впевнено виграє матч і залишить красень-кубок у себе, як мінімум, ще на рік. Але в складі “Граніту” знайшлися три гравці, які вже на початку другого тайму перевернули хід гри з ніг на голову. Мова йде про голкіпера Олександра Чойя, крайнього півзахисника Олександра Мельника та форварда Олега Таруліна. Двоє останніх забили всі голи “Граніту” на турнірі, а Чой виручав свою команду в самих, здавалося, безнадійних ситуаціях. За 15 хвилин до закінчення основного часу матчу, “Цукровик” програвав 1:3. І тут своє вагоме слово сказав заслужений ветеран Бершадського футболу Володимир Гонтарук. Саме після його передач той же Струтинський зробив рахунок 2:3, а на останній хвилині Олександр Оперчук перевів гру в серію пенальті, в якій точніше була Гайворонська команда – 5:4.

Кращі гравці були нагороджені цінними подарунками. В номінації кращій голкіпер переміг Віктор Якимишин(Красносілка), кращій захисник – Віктор Поліщук(Красносілка), кращій півзахісник – Вадим Вигнаний(Граніт), кращій нападник – Микола Струтинський(Цукровик), приз вбольвальницьких симпатій – Петро Паламарчук(Цукровик), кращій гол турніру – Олег Тарулін(Граніт), кращій гравець турніру – Олександр Чой(Граніт).

Повний склад команд:

“Граніт”(Гайворон): Олександр Чой, Олег Тарулін, Олександр Комісарчук, Олександр Коропець, Дмитро Мельник, Віталій Розумець, Олександр Мельник-І, Вадим Вигнаний, Володимир Малиновський, Володимир Сахарний, Ігор Солтанюк, Олександр Мельник-ІІ.

“Цукровик”(Красносілка): Богдан Пшемиський, Руслан Гончар, Василь Омельченко, Олег Борівський, Володимир Гонтарук, Олександр Оперчук, Микола Струтинський, Валерій Ермаков, Петро Паламарчук, Віталій Коваленко, Іван Попов, Ігор Пащенко.

ФК”Красносілка”: Віктор Якимишин, Віктор Курнос, Анатолій Доскоч, Віктор Прибила, Віктор Поліщук, Владислав Блащенко, Сергій Гончар, Олександр Коломіець, Петро Тіхоненко, Олег Слободяник, Сергій Керпов, Олександр Демчук, Олександр Дзюбенко.

Також, за ініціативи Віктора Прибили та сприяння фінансової підтримки Красносільської сільської ради(голова Іван Пустовіт) була надана матеріальна допомога сім’ї загиблого. Безпосередню участь у створенні та проведенні турніру прийняли: депутати областної ради голова ТОВ”Світанок-Агросвіт” Олег Ковбасюк та приватний підприємець Володимир Зарічанський; депутати районної ради голова ТОВ”Лан” Сергій Савченко, ПП”Промтехагросервіс” Сергій Царюк; приватний підприємець Олександр Ломаченський, ПП”Валентина” Василь Гондарук, керівник Красносільського сільхозформування Вадим Оркуш; директори фермерських господарств: Катерина Пустовіт, Мирослав Зублевич та Олександр Паламарчук; керівник обласної філії “Конкорд” Олександр Череушенко; голова громадської організації “Риболов” Леонід Когут; голова профспілки працівників освіти Бершадського району Микола Морочинський; головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Бершадської РДА Сергій Сировець; підприємці та фізичні особи: Володимир Дмитрик, Олександр Пітик, Анатолій Табанюк, Володимир Гонтарук, Володимир Соловей, Олег Лисак, Віктор Яценко, Михайло Дудник, Віктор Якимишин, Олександр Табанюк.