Турнір памяті Григорія Йосиповича Кузика.

obt7bnzxufoЦей турнір очікувався з нетерпінням і не лише в межах Бершадського району. Щороку голова тов.СВІТАНОК-АГРОСВІТ – Олег Іванович Ковбасюк у своєму рідному селі збирає найкращих своїх друзів заради того, аби вшанувати пам’ять видатного діяча та й просто гарної людини – Григорія Йосиповича Кузика. Присутність на турнірі голови федерації футболу Вінницької області – Ігора Федоровича Гатауліна, свідчить про те, що інтерес до нього с кожним роком росте все більше.

В цьому році сам формат турніру було вирішено обмежити лише командами нашого району. І треба віддати належне організаторам, в цьому плані, вони аж ніяк не прогадали. Усі чотири команди продемонстрували якісний та змістовний футбол, а гра другого туру СВІТАНОК-АГРОСВІТ(Шляхова) – ФК”Бершадь” – взагалі стала окрасою турніру. Але про це згодом. Спочатку, у першому турі на паркет спорткомплексу у Шляхової вийшли джулинський КОЛОС та господарі турніру – СВІТАНОК-АГРОСВІТ(Шляхова). Протиставити щось вагоме команда із Джулинки змогла лише у першому таймі, та взагалі, коли на початку другого тайму рахунок став 5:0, усі присутні зрозуміли – господарі свого не віддадуть. Лише наприкинці зустрічі КОЛОС спромігся відіграти два голи 5:2 – перемога СВІТАНОК-АГРОСВІТ(Шляхова).

Склади команд:
КОЛОС: 1.Пшемисский – 17.Попов, 7.Сохацкий, 4.О.Павлишин, 8.В.Павлишин, 11.Струтинський, 16.Зельга.

СВІТАНОК-АГРОСВІТ(Шляхова) : 1.Борщевський – 5.Красноженюк, 15.Тепляков, 8.Гирский, 9.Грищенко, 17.Новиков, 16.Шоробура, 7.Гребинний, 2.Кравець, 10.Е.Касумов, 19.Педорич, 3.В.Касумов.

Голи: Тепляков(3), Янчук(9, 11), Гирский(16), Новиков(18), Сохацкий(22), Струтинский(27).
———————————————————————————————————-

У другій грі ФК”Бершадь” також не залишив шансів ЦУКРОВИКу з Красносілки. Впевнена перемога команди Бориса Войнаровського та Віктора Маланчука – 6:2. І в цій грі також більш меньш рівна гра точилася лише у першому таймі(4:2) у другій половині матчу, команда з Бершаді забила два сухих голи, чим остаточно зняла всі питання стосовно переможця. Не можу не зазначити, що повернувшийся після дворічної перерви у великий футбол голкіпер Микола Менюк, взагалі і не тільки в цьому матчі, продемонстрував найвищій рівень мастерності.

ЦУКРОВИК: 1.Цисар – 17.В.Прибила, 10.Василькивський, 11.Фролов, 30.Л.Полищук, 20.Паук.

ФК”Бершадь”: 1.Менюк – 2.Мартинюк, 4.Белик, 10.А.Прибила, 18.Медвидь, 12.Р.Гаврильченко, 24.Палянчук, 28.Наутяк.

Голи: Наутяк(1), Мартинюк(2), Фролов(3), Белик(5, 19), Паук(14), Палянчук(15), Р.Гаврильченко(25).

2 тур.
ФК”Бершадь” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 7:5(3:3) Голи: Мартинюк(9, 14, 19), Белик(9), Янчук(13, 14, 30), Новиков(15), Медвидь(23, 30, 30), Тепляков(24).

Як я вже відзначав, цей матч сміливо можна було б заносити до категорії “символічних”. У складі обох команд тон задають такі визнанні майстри футзалу, як, Олександр Мартинюк, Ігор Белік, Віталій Медвидь – Бершаді. У складі команди з Шляхової вже не перший рік грають потужні гравці з Умані, такі як, Сергій Янчук, Артем Тепляков, Владислав Гірський. А цього року до них додались, ще й такі індивідуально сильні виконавці, як Сергій Новіков, та Юрій Грищенко. Здавалося б, на прикінці першого тайму ведучи у рахунку 3:1, команда з Бершаді могла б спокійнісенько йти на перерву, маючи більш ніж впевненний гольовий гандикап. Але голи Янчука та Новікова перед самою перервою – змусили розпочинати все спочатку, вже у другому таймі, в якому, усі присутні глядачі були у захваті від того футбольного спектаклю, який влаштували обидві команди. Хет-трик Медвідя, на блискуча гра у воротах Миколи Менюка, дозволили ФК”Бершадь” отримати важку перемогу і цим самим зробити вагому заявку для того, аби взагалі виграти цей турнір.
—————————————————————————————————————
“Цукровик”(Красносілка) – “Колос”(Джулинка) – 3:3(3:2) Голи: Фролов(4), Зельга(11), Паук(12, 13), О.Павлишин(14, 28).

Це була також цікава, та напружена гра. Футболісти з Красносілки напротязі майже всіеї гри постійно вели у рахунку. Два голи Дмитра Паука, здавалося б вже не залишали КОЛОСу ніяких шансів на якійсь позитивний результат. Але гравець з Джулинки – Олександр Павлишин в кінці першого тайму рахунок скоротив, а під завісу матчу – й взалалі зрівняв. Як виявилося згодом, цей гол дозволив команді тренера Івана Попова посісти трете місце на меморалі Г.Й.Кузика.

3 тур.

ФК”Бершадь” – “Колос”(Джулинка) – 6:2(4:2) Голи: Сохацький(2, 18), Белик(4, 12, 25), Медвидь(5), Р.Гаврильченко(8), Мартинюк(27).

Заключний тур розпочався з голу Віталія Сохацького і гравцям з Бершаді довелося не аби як постаратися, аби в них було ніяких проблем, щоб зайняти підсумкове перше місце. Власне кажучи, що вони надалі і зробили, багато в чому завдяки майстерності Беліка, Медвідя, Мартинюка. Здобувши третю поспіль перемогу ФК”Бершадь” впевно посів перше місце, а Миколу Менюка було визнано кращим воротарем турніру.

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Цукровик”(Красносілка) – 7:3(1:3) Голи: Янчук(2, 18, 24, 28, 30), Васильківський(3, 9, 11), Грищенко(23, 29).

Можливо футболісти з Шляхової були де що психологічно зламанні після виснажливої гри проти ФК”Бершадь”. Другого поясненя відверто вялої гри у їх виконані знайти важко. До того ж, дуже сильно у складі Цукровика зіграв Вадим Васильківський. Але, у другому таймі “прорвало” Сергія Янчука, який з 9 забитими голами став кращим бомбардиром турніру. Ця перемога дозволила господарям спорткомплексу посісти друге місце.

1.ФК”Бершадь” 3 3 0 0 19 – 9 9
2.”Світанок-Агросвіт”(Шляхова) 3 2 0 1 17 – 12 6
3.”Колос”(Джулинка) 3 0 1 2 7 – 14 1
4.”Цукровик”(Красносілка) 3 0 1 2 8 – 16 1

Наприкінці, всі учасники були нагородженні різноманітними призами, грамотами, кубками та цінними подарунками. Кращім воротарем став Микола Менюк(ФК”Бершадь), захисником – Виталій Сохацький(Колос), нападником – Леонід Поліщук(Цукровик), бомбардиром – Сергій Янчук(Світанок-Агросвіт).

Хотілося, аби така людина, як Олег Иванович Ковбасюк, був прикладом для багатьох інших керівників підприемств та установ. Його добрі вчинки вже давно викликають повагу в людей, навіть за межами області.