Офіційний сайт районного футболу

СВЯТО ФУТБОЛУ В ВІЙТІВЦІ.

photo0266 photo0267 photo0269 photo0270 photo0271 photo0272 photo0274Напрочуд чудовим та видовищним видався футбольний вечір на війтівському стадионі. У двох товариських матчах в вікових категоріях 8-10 та 12-13 років, зійшлися вихованці футбольного клубу БЕРШАДЬ з війтівського та велико-кіріївського відділень. У першій грі на поле вийшли старші хлопчики. Незважаючи на те, що вихованці Віталія Баранова виглядали більш згуртованими як команда, вони все ж поступилися індивідуально сильним юним футболістам з Війтівки – 2:3. У переможців всі 3 голи забив здібний форвард – Евген Солоха. У складі команди з В.Кіріївки відзначилися Олександр Гончарук та Олександр Кустрич.

В матчі молодших за віком команд гості також були попереду більшу частину ігрового часу(відзначився Григорій Чорнобай). Але у другому таймі вихованці Сергія Клибанського та Олега Облогіна зуміли не тільки зрівняти рахунок, але й взагалі виграти гру – 2:1. Голи забили Владислав Адамчук та Богдан Зубченко. Отож, перше бойове хрещення юні вихованці ФК"БЕРШАДЬ" з успіхом пройшли. Надалі плануеться проводити такі зустрічі якомога частіше.

w3wloo1hqf0СЕРГІЙ КЛИБАНСЬКИЙ(тренер ФК"БЕРШАДЬ", війтівське відділення): наші діти тренувалися все літо, тому що, незважаючи на шкільні канікули все одно бажання тренуватися в них не зникло. На стадіон все літо приходило 25 -30 діточок. І багато в чому, завдяки цьому фактору мали певну перевагу в сьогоднішніх обох матчах.

1a_ngfn03xgОЛЕГ ОБЛОГІН(тренер ФК"БЕРШАДЬ", війтівське відділення): в нашому відділенні всі діти з Війтівки, окрім хлопчиків також нарівні з ними займаються 6 дівчаток. Це перші в їх житті матчі, раніше вони не грали, навіть на такому рівні. В старшій группі е лідер – Женя Солоха, який намагаеться встигнути всюди, де е мяч. Решта хлопчиків намагаються віддати йому мяч і надійно зіграти у захисті. Молодша группа взагалі мене здивувала чіткою грою в пас. Сьогодні дуже сильно відіграли атакуючі гравці – Богдан Зубченко і Влад Адамчук, котрий був присутній на полі всюди. В обох цих группах в нас присутня проблема – нема воротарів. Плануемо такі матчі проводити якомога частіше, по вихідних днях, а в недалекому майбутньому проти команд з других районів.

image-3ВІТАЛІЙ БАРАНОВ(тренер ФК"БЕРШАДЬ", велико-кіріївське відділення): я задоволений результатом. Це їхні перші кроки в футболі.Також радує те, що діти намагаються грати в пас, а не бити куди попало .Тепер видно з ким і як потрібно працювати, роботи багато але в цілому мені діти подобаються і бажання тренуватися в них є.

 

 

                                                                 АЛЕКСАНДР ЕГОРОВ(пресс-атташе ФК"БЕРШАДЬ").


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *