Справи суперника…

9d0b95944b01

У грі 16 туру чемпіонату Черкаської області “ЛНЗ-Лебедин” у головному матчі сезону на своєму полі розійшовся миром з головним конкурентом ФК”УТК”(Уманський район) – 1:1. На 12-й хвилині після флангової передачі Сергія Дедова, захисник уманчан Дмитро Подколзін зрізав м’яч у власні ворота. Пропустили господарі на 29-й хвилині, за “УТК” відзначився Роман Потапов. Решту ігрового часу господарі здебільшого володіли ініциативою, але забити переможний гол їм не вдалося. На разі ці суперники мають однакову кількість очок, але за показниками в особистих зустрічах першу сходинку займає “УТК”.

“ЛНЗ-Лебедин” провів цей матч у такому складі: Козаченко – Листопад, Калініч, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко (Алєксандров 83), Дєдов (Барбанов 79), Вакуленко – Грицай, Стєпанов(Карнаух 71).

Післяматчеве флеш-інтерв’ю Віталія Грицая офіційному сайту “ЛНЗ-Лебедин”.