SHLYAHOVA CHAMP 2018. 2 тур

загружено (2)

Створена буквально днями команда “ДЮСШ-Шляхова” була заявлена ​​замість Шумилівського “Лан-Граніту” і юні шляхівчани стартували з перемоги. У перенесеному матчі 1-го туру підопічні Михайла Гребінного у запеклій боротьбі на останніх хвилинах зуміли вирвати перемогу у команди з Серединки, яка поки відчуває серйозні проблеми зі складом. Цей матч ФК”Серединка” відіграла без замін і була дуже близька до нічийного результату. На 26-й хвилині після голу Вадима Осадчука, Шляхівська команда повела 4:1(до цього відзначилися Максим Чухнюк і двічі Богдан Ніколаєнко) і здавалося, господарі поля без проблем доведуть матч до впевненої перемоги, але вже через 6 хвилин Руслан Рябокучма робить рахунок 4:2, а на передостанній хвилині кращий в складі гостей Володимир Горбонос скорочує його до мінімуму. Дуже вчасно для Шляхової після швидкої контратаки знову забиває Осадчук – 5:3. Але останнє слово залишилося за “Серединкою”, невгамовний Горбонос за 48 секунд до закінчення матчу робить хет-трик і рахунок 5:4. На більше у гостей банально не вистачило часу. Якщо з господарями поля все гранично ясно, то ФК”Серединка” поки продовжує залишатися темною конячкою, в заявку цієї команди внесені прізвища 20 гравців більшість з яких студенти, їх поява в складі очікується в червні(приблизно з 4-го туру). А взагалі, матч залишив приємне враження, обидві команди намагалися тримати м’яч і доводити кожну атаку до осмисленого завершення, а не просто “бий-біжи”.

———————————————————————————————-

В Сумівці є молодий та перспективний футбольний оглядач-початківець Володимир Сорокопуд, саме він розповідає про гру 2 туру “Атлетік”(Бершадь) – “Нива”(Сумівка):

Матч розпочався доволі напружено, з перших хвилин відчувалася конкуренція між командами. Рахунок у матчі відкрив гравець Сумівки – Микола Бабій на третій хвилині. Через дві хвилини голом в ворота суперника відзначився Олександр Андрусик. Суперник також не став пасти задніх і почав контратакувати, протягом першого тайму рахунок став 4:3 не на користь команди “Атлетік”.
В перерві гравці аналізували свої помилки, вибирали тактику та налаштовувалися на другий тайм.
Другий тайм розпочався не менш захоплююче ніж перший. Гра “Ниви” була на гарному рівні, але ФК”Атлетік” все ж був на голову вище. Другий тайм видався для гравців “Ниви” непростим, 6 фолів зі сторони “Атлетіка” призвели до двох пенальті. Перше пенальті Євген Палянчук пробив мимо воріт, друге успішно реалізував Андрусик.
Матч завершився перемогою ФК”Атлетік” з рахунком 9:4. Після матчу гравці подякували за гарну гру, капітани команд дали інтерв’ю.

Від себе можу додати лише те, що з самого початку і протягом усього матчу “атлети” обрушили шквал ударів по воротах “Ниви”, гравці в зеленій формі до межі спростили гру. І ця тактика спрацювала, Олег Сірик підтвердив своє реноме бомбардира, на його рахунку 6 голів, причому всі м’ячі були забиті з далеких та середніх дистанцій. “Атлетік” вийшов в лідери чемпіонату, вигравши обидва стартові матчі.
Гра МФК”Теофилівка” – МФК”Стражгород” перенесений на 29 травня.

У середу 23 травня відбудуться два матчі: МФК”Осіївка” – “Колос”(Джулинка) – 18.30 та “Цукровик”(Красносілка) – “ДЮСШ-Патріот”(Бершадь) – 19.30

ФК”Сокіл”(В.Киріївка) – знявся з чемпіонату.