SHLYAHOVA CHAMP 2018. 2 тур(підсумки)

загружено

Джулинський “Колос” слідом за “Атлетіком” також стартував з двох перемог. У матчі проти швидкої Осіївки підопічні Івана Попова більш дбайливо поставилися до своїх гольових моментів, завдяки чому власне і виграли цей досить цікавий матч. Хоча після голу Івана Щавінського на 27-й хвилині, коли рахунок 2:7 ігрова та теріторіальна перевага повністю перейшла до команди Миколи Тернова. Григорій Туранський протягом 56-ти секунд забиває два поспіль голи, але більшого добитися не дозволив голкіпер “Колоса” – Богдан Пшемиський. У переможців 4 голи на рахунку Олександра Павлишина.

———————————————————————————————————-

Першу перемогу на футбольному полі здобув і Красносільский “Цукровик”. Незважаючи на те, що “Патріоти” проводили вже свій другий матч на штучному полі “Шляхова-Арени”, а Красносілка перший – все ж, це не завадило “Цукровику” швидко пристосуватися до поля і вже після першого тайму впевнено вигравати 4:1. У складі команди з райцентру перший гол в чемпіонаті для своєї команди, забив досвідчений Сергій Рєпін, в складі Красносілки дуже пристойно виглядали Леонід Поліщук(що не дивно) та Олександр Цісар, у обох по хет-трику. Після цієї перемоги команда Віктора Прибили комфортно влаштувалася в квартеті лідерів.

У Шляхівському дербі перемогла більш досвідчена команда “Світанок-Агросвіт”. У переможців забитими голами відзначилися Емануїл Касумов – 5, Віталій Ольхович – 4 та Олександр Красноженюк – 3, ще по голу забили Владислав Касумов, Анатолій Кравець та Владислав Ревусяк. У складі “ДЮСШ-Шляхова” продовжують забивати Максим Чухнюк, Богдан Ніколаєнко та Вадим Осадчук, також дубль на рахунку Михайла Гребінного. Першим голом у дорослому футболі відзначився також і юний Максим Мельниченко. Гравець “Агросвіта” Емануїл Касумов зрівнявся за забитими голами з “атлетом” Олегом Сіриком, тепер у обох лідерів бомбардирських перегонів по 8 забитих голів.

Матчі 3-го туру відбудуться 29-31 травня.