Офіційний сайт районного футболу

“SHLYAHOVA CHAMP 2018”. 13 – 14 ТУРИ


Як і в грі цих команд на першому етапі, тут трапилася мінімальна перемога, але вже у виконанні “Штурму”.
———————————————————————————————–


11 липня “Осіївка” та “Світанок-Агросвіт” відіграли фейеричну нічию – 7:7. Цього ж разу господарі майданчику виявилися більш влучними.
———————————————————————————————-

Зазвичай матчі двох команд-старожилів району як правило закінчуються перемогою однієї з команд з мінімальним рахунком. Але на даний момент “Цукровик” – просто сильніше.

За 7-12 місця.


Сумівска “Нива” на куражі виграла у молодих шляхівчан. Цікаво, що обидві ці команди з великою часткою ймовірності завоюють два останніх місця у вищій лізі на майбутній сезон.
———————————————————————————————

——————————————————————————————–

Гравці “ДЮСШ-Шляхова” змогли реалібітуватись після ніщивної поразки від “Ниви” з Сумівки.

14 ТУР.


У “Осіївки” в цій грі мали місце серьйозні проблемі зі складом, але це не завадило їм дати серйозний бій одному з фаворитів чемпіонату.
——————————————————————————————-

Можливо “Штурм” і ускаднив собі становище в боротьбі за чемпіонство, але це лише на перший погляд. Останні дві гри бершадчани зіграють проти прямих конкурентів – “Цукровика” та “Світанок-Агросвіт”. А враховуючи усю нередбаченність чемпіонату – можливі різні варіанти.

За 7-12 місця.

Решта матчів у цій групі буде зіграна у вівторок 21 серпня. До речі, в з’вязку з проведенням 22 серня на “Шляхова-Арені” матчу аматорського кубку Украіни: “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Атлет”(Київ), матчі 15 туру “SHLYAHOVA CHAMP 2018” пройдуть у четвер 23 серпня.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *