SHLYAHOVA CHAMP 2018. 1 тур

загружено (2)

Старт “SHLYAHOVA CHAMP 2018” вийшов трохи змазаним. По-перше: через якісь внутрішні організаційні проблеми “Нива” з Сумівки, а також «Сокіл» з Великої Киріївки не змогли приїхати на матчі проти Красносільського “Цукровика” та МФК«Осіївки» відповідно в слідстві чого їм було зараховано технічні поразки (0:5). По-друге: що найсумніше – “Лан-Граніт” з Шумилово посилаючись на важке фінансове становище відмовився від участі в турнірі за дві доби до його початку, тим самим здорово підставивши організаторів(можна було зробити це раніше). Календар ми переробляти не будемо, але час початку деяких матчів буде змінено в залежності від ситуації і консультацій з представниками команд. Сподіваюся, це був останній негативний фактор і взагалі хотілося б говорити виключно про футбол як про гру.

загружено (3)

загружено

У перший день відбулося 2 матчі, відкривали чемпіонат сусіди Шляхова та Теофилівка. На жаль боротьби не вийшло, та й не могло вийти, “Світанок-Агросвіт” підсилений Віталієм Ольховичем не тільки з легкістю взяв 3 очки, а й також забезпечив собі шикарну різницю забитих та пропущених м’ячів. Перший гол “SHLYAHOVA CHAMP 2018” вже на 19-й секунді зустрічі забив шляхівчанин Емануїл Касумов, не виключено, що цей м’яч так і залишиться найшвидшим в чемпіонаті. “Фіолетові” в складі яких з шести заявлених на матч гравців ТРОЄ переступили 60-річний рубіж, протрималися більше половини першого тайму, який закінчився з рахунком лише 4:0. У другому, ясна річ молоді “агросвітівці” просто перебігали втрачавшого сили суперника. Незважаючи на рахунок мені сподобався настрій гравців “Теофилівки”, вони прекрасно розуміють, що грали проти головного фаворита чемпіонату і посипати голову попілом не збираються. У їх складі єдиний гол на останній хвилині матчу забив 60-річний Леонід Бурдейний. У наступному турі “Теофилівка” 22 травня зіграє з Стражгородом, а “Світанок-Агросвіт” буде вільним від ігор, так як повинен був грати з шумилянами.
——————————————————————————————————————

Результат цього матчу став несподіванкою не тільки для мене, а й для багатьох присутніх вболівальників . В цілому, команда Івана Попова виглядала зігранішою та більш збалансованою, але і “Патріоти” не награли на 0:6. Один тільки Микола Струтинський за рахунку 0:0 міг робити дубль, та й Олег Облогін влучив у вже лежачого воротаря, але це було вже за рахунку 1:0. Можливо два перших курйозних голи Віталія Сохацького злегка вибили з колії команду з райцентру. У другому таймі в складі “ДЮСШ-Патріот” на полі з’явилися юні Володимир Андрющенко, Вячеслав Бородай, Віталій Запорожчук та Олександр Руденко, а в ворота став Олександр Безвенюк. І в якийсь момент здалося, що Джулинська оборона ось ось дасть збій, але мабуть це був не їхній день, забивали лише гравці в червоній формі. Дублі крім Сохацького також на рахунку Вадима Павлишина та Дмитра Попова. Голкіпер “Колоса” – Богдан Пшемиський відбив більше двох десятків ударів по своїх воротах і став першим голкіпером кому вдалося зіграти сухий матч в чемпіонаті.

У другий день 1 туру відбувся тільки один матч. “Атлети” з Бершаді перший тайм промучились зі Стражгородом, двічі поступаючись в рахунку. Після того, як Анатолій Задніпренко-молодший в середині тайму відкрив рахунок, після цього команди обмінялися курйозними голами. Максим Зуєв на 14-й хвилині забив прямо з кутового, а досвідчений Василь Омельченко скористався подарунком голкіпера і щастя “Атлетіка”, що за 5 секунд до перерви Олександр Вальчук зробив рахунок 2:2. Цей гол багато в чому став переломним у матчі. У другому таймі на поле вийшов травмований лідер бершадчан Сергій Якимишин, який навіть на одній нозі зміг налагодити дії команди в атаці і разом з наполегливим Олегом Сіриком по суті зробив результат. Сірик забив двічі, ще по голу на рахунку того ж Зуєва та Миколи Ковбасюка. А ось гості з Теплицького району в другому таймі якось знітилися, після матчу посилаючись на незвичне поки для них штучне покриття.