Офіційний сайт районного футболу

Результати матчів останнього ігрового дня «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу 19 лютого 2017 року. Погляд з Умані. Автор Ігор Соболенко.

SykDGDLf5f8 (1)

Півфінали

ФК «Бершадь» – СК «Жашків» 4:1 (0:0).
Арбітри: Андрощук Олег, Потайчук Вячеслав.
Голи: Онищук (33, 35), Пивовар (39), Мартинюк (32) – Гребінний (24).
Попередження: Саранюк – СК «Жашків».

Матч, доля якого ледь не весь тиждень до нього, була головною інтригою, таки відбувся. І “Жашків”, який став волею долі (і за його згодою) його учасником, не став просто статистом. Ця команда чинила відчайдушний спротив очевидному для багатьох фавориту. І в першому таймі змогла втримати свої ворота недоторканими. Того більше – могли на контратаках і самі забити. Втім жашківчанам це вдалося в дебюті другого тайму. Але в підсумку “Бершадь” змогла переломити хід поєдинку і сенсації не трапилося. Втім “Жашкову” дорікнути не можна і зайвим на цьому святі він не став, що згодом підтвердив і матч за третє місце.

ФК «Орлівка» – ФК «УТК-Ятрань» 3:5 (1:3).
Арбітри: Баланюк Артем, Стасюк Сергій.
Голи: Наутяк (35), Поліщук (12), Трегубов (22) – Казанюк (7), Єжаченко (6), Коломієць (25), Думенко (22), Потапов (9).
Попередження: Трегубов (пропускатиме матч за 3-4 місце – «А+А+А») – ФК «Орлівка».

В цьому матчі не виокремлювався явний фаворит. Обидві команди ще на груповій стадії видали між собою видовищний поєдинок і сьогодні глядачі не були розчаровані.

Буквально зі стартовим свистком обидві команди увімкнули максимальні оберти і стали пресингувати суперника по всьому майданчику. Першими протидію цьому знайшли тепличники і Євген ЄЖаченко відкрив рахунок на 6-й хвилині. І тут же Олександр Казанюк покарав суперника, що розгубився. Коли ж Роман Потапов за 2 хвилини і до 3:0 справу довів, то можна було припустити, що “Орлівка” і в нокдаун потрапить. Але цього не сталося. І цьому сприяв гол Поліщука. Це дозволило “Орлівкі” оговтатися.

Вже на першій хвилині другого тайму “УТК-Ятрань” вдалася якісна атака О.Казанюка-Єжаченко-Думенко і рахунок став 4:1. Втім тут же буквально В.Трегубов відновив статус-кво. Гра йшла на зустрічних курсах. Єжаченко на чужій половині відбирає мяча в опонента і тут же пасує на Коломійця, який знову робить різницю в три мячі. Втім спокійного життя в ендшпілі гри в тепличникі в не вийшло – за 5 хвилин до фінального свистка Наутяк покарав тепличників за помилку. Тут же О.Гут не поцілив у вже порожні ворота. А Євген Єжаченко не замкнув простріл О.Казанюка. Втім здобутого до цього тепличникам вистачило для виходу до фіналу.

За 3-4 місце

СК «Жашків» – ФК «Орлівка» 5:6 (2:4).
Арбітри: Андрощук Олег, Потайчук Вячеслав.
Голи: Бондар (15), Папаян (23, 29), Ковбасюк (6, 30) – Медвідь (16), Черванчук (1, 2), Поліщук (38), Вишневський (9), Наутяк (–20, 39).
Попередження: Лавренюк – СК «Жашків», Медвідь, Богданов – ФК «Орлівка».

Жашківчани і “Орлівка” і у втішному фіналі (так часто називають матч за третє місце – грають все ж команди, що програли у півфіналі) подарували глядачам надвидовищний поєдинок! Достатньо прослідкувати хоч коротко за тим як мінявся рахунок! Його відкрив “Жашків”. Але до перерви вели в рахунку вже футзалісти Орілвки 4:2. В другому таймі “жашів” зміг відігратися і навіть вийти вперед 5:4!!! Залишалися дві хвилини до фінального свистка. І в цей час “Орлівка” змогла врятувати матч і вирвати драматичну перемогу!!!

фінал

ФК «УТК-Ятрань» – ФК «Бершадь 4:6 (1:1).
Арбітри: Баланюк Артем, Стасюк Сергій.
Голи: Казанюк Олександр (25), Потапов (12), Казанюк Дмитро (40) – Онищук (26, 34), Пивовар (6, 36, 40), Мартинюк (28), Турчинський (28 а.г.)
Попередження: Бєлік – ФК «Бершадь.

Той випадок, коли у вирішальному матчі зійшлися дві найсильніших команди турніру. І при цьому фінал став апофеозом змагань, своєрідним знаком оклику.

З першої секунди обидві команди закрутили на майданчику такий вихор, що відірватися бодай на секунду було ризиковано – можна було пропустити щось цікаве. І так тривало буквально до фінального свистка. Втім про все докладніше.

Буквально в першій же атаці “Бершадь” ледь не відкрила рахунок. Мяч поцілив у поперечину і опустився вниз, вискочивши у поле. Гості апелювали до арбітрів, які взяття воріт не зафіксували. Тон матчу було задано. Пошів обмін гострими випадами.

Першими таки забили гості. Пивовару дали прийняти мяча в штрафному майданчику і він зміг пробити – 0:1. На перебіг гри це не сильно вплинуло. Точилася загалом рівна боротьба. Забити могли як одні так і інші. Але тепер це вдалося тепличникам. Потапов здорово розібрався в ситуації і з суперниками і точно пробив метрів з восьми.1:1. З таким рахунком команди і пішли на перерву, хоча моментів було неміряно! Достатньо сказати, що переповнений зал оплесками провів обидві команди на відпочинок!

На 5-й хвилині другого тайму вже “УТК-Ятрань” вийшла вперед. Це воротар суперника в боротьіб кулаками зіграв у мяч за межами штрафного майданчика. І Олександр Казанюк реалізував цей штрафний, потужним ударом знайшовши шпарину у “стінці” із всіх гравців “Бершаді”. 2:1. Але не довго змогли потішитися номінальні господарі. Буквально за хвилину паритет на табло відновився. А ще за дві хвилини вже “Бершадь” реалізувала штрафний – 2:3!

Гойдалки на полі набували максимальної амплітуди. За голови хапалися симпатики обох команд почергово. І за пять хвилин до кінця основного часу гол таки трапився. У ворота “УТК-Ятрань”. І буквально тут же, з того ж кута – ще один гол у ворота Артема Московського! 2:5! Здавалось би – все! Ні! !УТК-Ятрань” кидається всіма силами вперед. За дві хвилини до фінального свистка простріл Сергія Коломійця завершується автоголом у ворота “Бершаді” – 3:5! Тиск ще більший! Остання хвилина. Тепличники вже грають “ва-банк”, знявши воротаря – у пять польових гравців. І Дмитро Казанюк скорочує рахунок до мінімум!!! 4:5! Лічені секунди до фінального свистка! Тепличники всіми силами кидаються в атаку. Але за дві секунди до фінального свистка Пивовар поцілив навісним ударом у порожні ворота і стало всім очевидно, що “Бершадь” – переможець фіналу і турніру!

Чудовий, видовищний матч подарували обидві команди!

1480720ecf1a


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *