Раунд «Плей-офф» (фінал) «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу

12.00 год. 4.02.18 року.

ФК«Покрівля та Фасад» – ФК«УТК-1» – 1:14(0:6)

Арбітри: Юрій Деренюк, Олег Андрощук.

Хронометрист: Максим Вакарчук.

Голи: Галімон (27) – Ткач (4, 23), Горобець (5, 7, 25), Коломієць (8, 23, 28, 34), Єжаченко (10, 12), Казанюк (26), Лут (30), Потапов (38).

Попередження: Баланюк (21) – ФК «УТК-1».
——————————————————
Фінал

13.00 год. 4.02.18 року.

ФК«Світанок-Агросвіт» – ФК«Ніка» – 7:5(2:3)

Арбітри: Олег Андрощук, Юрій Деренюк.

Світанок-Агросвіт: 1.Шоробура – 20.Мазур; 7.ЗАВОДЯН; 11.Оніщук; 4.Чернега(3.Гаврильченко, 6.Васалатій, 8.Коваль, 9.Омельченко, 10.Ольхович).

Ніка: 1.Березовський – 4.Сокирко; 9.Лебедев; 14.Войтенко; 18.Яловенко(6.Панов, 8.Крочак, 20.Корупець).

Голи: Войтенко(4) – 0:1, Яловенко(9) – 0:2, Васалатій(11) – 1:2, Оніщук(12) – 2:2, Яловенко(20)-10 метровий – 2:3, Чернега(21)-з пенальті – 3:3, Васалатій(25) – 4:3, Войтенко(26)-з пенальті – 4:4, Васалатій(27) – 5:4, Лебедєв(29) – 5:5, Васалатій(35) – 6:5, Мазур(38) – 7:5.

Попередження: Оніщук(15), Чернега(31), Васалатій(31), Омельченко(35) – Сокирко(31), Войтенко(21).

Удари в площину: 18(8+10) – 18(9+9). Фоли: 10(6+4) – 8(3+5).

Головний трофей «SOCCER.BIZ.UA-ЛІГИ» ще на рік залишиться в Бершадському районі. Практично той же склад, що і рік тому ,в принципі , легко вигравши групу на стадії плей-офф у важкій, виснажливій, але досить видовищній боротьбі виграв всі три матчі. Сам фінальний поєдинок за сюжетом та тактичною складовою повністю повторив чвертьфінальний поєдинок проти команди із Жашкова. Той же невдалий старт та сама ігрова та територіальна перевага нашої команди, більша кількість часу володіння м’ячем, той же характер і воля до перемоги і, нарешті, та сама заключна п’ятихвилинка, в ході якої “Світанок-Агросвіт” дотиснув суперника.
За всіма передматчевим розкладами наша команда була фаворитом цього поєдинку, але лише теоретично, фінал є фінал, і добре, що в таборі Шляхівської команди це чудово розуміли, тому про якесь нехтування до суперника мови бути не могло і,як з’ясувалося пізніше, не дарма. Склад у нас був ідентичний тому, який тижнем раніше в півфіналі обіграв ФК”УТК” – 9 польових гравців з Максимом Шоробурою в воротах. Напевно, гравці ФК«Ніка» цілком бачили чвертьфінальний поєдинок ФСК”Жашків” – “Світанок-Агросвіт”, так як практично повністю взяли на озброєння ту саму тактику щільної оборони та вичікування помилок наших гравців, і були абсолютно праві, адже гравці “агросвіта”(особливо в першому таймі) грали в дуже вже “ажурний” футбол, часом захоплюючись індивідуальною грою та авантюрними, невиправданими рішеннями в атакуючих діях. Як наслідок, після втрати м’яча слідувала миттєва контратака “3 в 2”, а в деяких випадках і “3 в 1”, завдяки якій гравці з Родниківки створили достатню кількість гольових моментів, в ході яких м’яч 3 рази потрапляв в штангу і ще в кількох випадках на чеку був Шоробура. Але на 4-й та 9-й хвилинах і він був безсилий після гарматних ударів Святослава Яловенка. У першому випадку на добивання раніше всіх встиг Євген Войтенко,

а в другому вже сам постійно націлений на ворота захисник “Ніки” забив прямим ударом зі штрафного
– 0:2 в середині першого тайму. Але досить швидко рахунок знову став нічийним, на 11-й хвилині Владислав Васалатій в дотик переправив м’яч у ворота після прострілу справа Вадима Чернеги, а ще через 35 секунд Юрій Оніщук несподівано пробив з пристойної відстані, м’яч від штанги вдарився об спину воротаря і закотився у ворота – 2:2.
Не скажу, що після цього гра заспокоїлася, аж ніяк, наші продовжували позиційну облогу воріт, а Родниківка при першій же можливості небезпечно контратакувала, слід зауважити, що команда ця укомплектована досить кваліфікованими футболістами, які добре знають свою справу. Єдиний серйозний недолік “Ніки”, котрий з рештою і став вирішальним, це, на мій погляд, – практично повна відсутність лави запасних. Єдиною четвіркою(вона ж стартова) команді з Уманщини було важко протистояти нашим рівноцінним двом, Мазур-Заводян-Оніщук-Чернега майже кожні 3-5 хвилин поступалися місцем квартету Гаврильченко-Васалатій-Коваль-Омельченко(Ольхович) і вже ближче до перерви стало помітно , що номінальні гості потихеньку перестають встигати за швидкими переміщеннями червоно-білих. І тим не менше, на перерву Родниківська команда пішла виграючи: практично з фінальною сиреною Васалатій навмисно сфолив в середині поля і за його власними словами, навіть не думав, що фол цей вже 6-й за рахунком. Яловенко бахнув на силу з 10-ти метрів і команди пішли на перерву – 2:3.
Другий тайм розпочався з того, що Вадим Чернега з Юрієм Оніщуком за участю Костянтина Мазура розпороли оборону гостей по центру і захисник змушений був фолити на останньому, який тікав один на один з воротарем. Чернега з пенальті пробив сильно в правий верхній від воротаря кут – 3:3.
Через 4 хвилини Васалатій, який в подальшому став героєм матчу, прицільно пробив по центру воріт, закритий своїми і чужими гравцями голкіпер “Ніки” Андрій Березовський зреагував з запізненням – 4:3. Після цього пішов обопільний швидкий обмін голами, буквально через 25 секунд Войтенко реалізував призначений в наші ворота досить спірний пенальті – 4:4. Ледве розігравши м’яч з центра Васалатій просунувся пару метрів вперед і з району центрального кола пробив точно в нижній кут воріт – 5:4.
Слід зазначити, що в цьому епізоді явно помилився помітно нервувавший весь матч голкіпер Березовський. На 29-й хвилині після поздовжнього проникаючого пасу Лебедєв примудрився якимось незбагненним чином перекинути Шоробуру з досить гострого кута.
5:5 і це був останній гол “Ніки” в цьому матчі і на турнірі в цілому, грати залишалося більше половини тайму і саме цей відрізок часу вийшов по-справжньому валідольним. В якійсь мірі Родниківка сама спростила завдання нашій команді, вплутавшись у відкритий футбол з великою кількістю гольових моментів біля обох воріт, але якщо Шоробура на лінії тягнув все, що туди летіло, то Березовський двічі на 35-й та 38- й хвилинах був змушений діставати м’яч з сітки воріт після стрімких контратак “агросвіта”. У першому випадку свій четвертий гол в матчі забив Васалатій, а крапку в поставив Мазур. В останні 2 з гаком хвилини наші гравці вирішили більше не грати в рулетку з фортуною і сівши глибоко назад довели гру до логічної та заслуженої перемоги при цьому не залишивши супернику жодних шансів для фінального штурму.
Після фінальної сирени близько півсотні вболівальників, які приїхали з Шляхової та Бершаді вітали другу поспіль перемогу своєї команди. До речі, здалося дивним те, що уболівальників з Бершадського району було чи не втричі більше, ніж людей, які вболівали за “Ніку”, адже Родниківка розташована практично в межах міста Умань, тоді як наші люди приїхали за 40 та 75 кілометрів, відповідно. Церемонію нагородження та одночасно закриття турніру вів один з організаторів та арбітрів Олег Андрощук, в день фіналу свій 44-й день народження святкував відомий в нашому регіоні футбольний оглядач, автор та публіцист Ігор Соболенко(інтернет ресурс fcbershad.com.ua приєднується до привітань на адресу колеги). Далі було нагородження команд, 4 місце зайняла команда “Покрівля та Фасад”(Умань), 3-е у минулорічного фіналіста ФК”УТК”(Уманський район), відповідно медалі за 2-е місце отримали гравці ФК”Ніка” з Родниківки і нарешті, красень кубок «SOCCER.BIZ.UA-ЛІГИ» З ФУТЗАЛУ сезону 2017-2018 років організатори вручили капітану МФК”Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – Андрію Заводяну.

Оргкомітет «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу (Олекандер Клімов, Сергій Карасевич, Олег Андрощук) дякує гравцям, уболівальникам та спонсорам команд за участь та підтримку нашого турніру. Сподіваємось, що наш захід приніс Вам переважно позитивні емоції. Вітаємо призерів та переможців. Бажаємо:
1. Уболівальникам – гострих та позитивних відчуттів.
2. Гравцям – спортивного довголіття, вдячних фанів та щедрих меценатів.
3. Спонсорам – чесного прибутку, позитивної фінансової стабільності.

Усім нам МИРУ, та злагоди в родинах та здоров᾿я.

Оргкомітет «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу.

А ми в свою чергу дякуємо за увагу! Міні-футбольний сезон підходить до завершення, в нашому районі залишилось зіграти лише Кубок району з міні-футболу, матчі якого пройдуть на штучному майданчику “Шляхова-Арени” орієнтовно 10, 17 або 24 березня, слідкуйте за анонсами.