Голи:Горобець (6, 38), Ткач (7), Троян (22), Казанюк (33, 39).
———————————————

14.00 год 21.01.18 року

ФК «Орлівка» – ФК «Ніка» 6:15 (2:7)

Арбітри: Юрій Деренюк, Ігор Соболенко.

Голи: Поліщук (11, 14, 24), Прибила (24), Наутяк (25), Черванчук (39) – Яловенко (2, 7, 8), Лебедев (6, 9, 10, 27, 29, 30), Крочак (32, 39), Войтенко (12, 31, 35, 37).

Попередження: Драчук (26) – Лебедев (16).
—————————————————————————————————————————————-
16.00 год 21.01.18 року

У зв’язку з форс-мажорною ситуацією, за згодою обох команд та Оргкомітету, гру було перенесено з 13.00 год на 16.00 год.

ФК «Філ-Газ» – ФК «Покрівля та Фасад» 8:3 (5:2).

Арбітри: Артем Баланюк, Олег Андрощук.

Голи: Філіпенко О. (1, 19), Шаганян (25) – Григораш (2, 7, 23), Галімон (17, 30), Петриченко В. (18, 19), Вдовиченко (39).

Попередження: Білоконь – ФК «Покрівля та Фасад».
15.00 год 21.01.18 року

СК «Жашків» – ФК «Світанок-Агросвіт» 5:7(4:2)

Арбітри: Олег Андрощук, Юрій Деренюк.

Світанок-Агросвіт: 1.Степанюк(10.Ольхович 11) – 4.Чернега; 7.ЗАВОДЯН; 11.Оніщук; 20.Мазур.

Голи: Бондар(3) – 1:0, Бондар(5) – 2:0, Заводян(6) – 2:1, Оніщук(8) – 2:2, Піддубний(12) – 3:2, Піддубний(18) – 4:2, Ольхович(24) – 4:3, Ольхович(32) – 4:4, Ковбасюк(34) – 5:4, Чернега(36) – 5:5, Чернега(37) – 5:6, Чернега(40) – 5:7.
Попередження: Піддубний (12), Корець (15), Сопінський (28), Саранюк (33) – Заводян (29).

Вилучення: Степанюк – ФК «Світанок-Агросвіт».

“Порядок б’є клас” – саме цей крилатий вислів був актуальним до 36-ї хвилини чвертьфінального матчу «SOCCER.BIZ.UA-ліги» між “Світанку-Агросвіт” і ФСК “Жашків”. Рік тому тоді ще ФК “Бершадь” двічі перемагала команду Богдана Лавренюка: 6:1 – на груповій стадії та 4:1 в півфіналі. У сьогоднішньому ж матчі гравці з Жашкова були дуже близькі до першої серйозної сенсації на турнірі, але їм не вистачило для цього елементарного терпіння і вміння вичавлювати результат з вкрай складних ситуацій. Хоча, як на мене, дорікнути в чомусь гравцям в синій формі просто не можливо, вони зробили все, що могли. Протягом усієї зустрічі четвірка “Агросвіту”: Андрій Заводян-Костянтин Мазур-Юрій Оніщук-Вадим Чернега безперестанку прасували оборону Жашкова, на тривалі відрізки просто замикаючи суперника у штрафному, але грамотно обрана тактика вичікування помилок суперника принесла плоди ще в першому таймі. А помилок цих наша команда наробила, напевно, на два матчі вперед. Не йшла гра у Оніщука, якось загубився з перших хвилин на полі Мазур, а на 10-й хвилині арбітр Юрій Деренюк, до того ж за зайву емоційність ще й вилучив з поля голкіпера Владислава Степанюка,

в рамку змушений був стати єдиний запасний гравець – Віталій Ольхович, і саме йому згодом судилося стати героєм матчу. Але про це пізніше, а на початку матчу на 3-й та 5-й хвилинах дві стрімкі контратаки закінчувалися голами в наші ворота і 0:2 на користь номінальних господарів.
Правда досить швидко під кінець 8-ї хвилини рахунок вже був 2:2, відзначилися Заводян та Оніщук.
Майже відразу ж стався той самий епізод з вилученням Степанюка, та більше 30-ти хвилин Шляхівська команда грала без замін. До перерви ФСК “Жашків” в контратаках забиває ще двічі, і перший тайм закінчується з обтяжуючими для нас 2:4.

Після перерви слово взяв голкіпер Віталій Ольхович, його два голи забиті хльосткими ударами з середньої відстані зробили рахунок 4:4,

через 2 хвилини шалена атака гостей по центру призвела до того, що Ковбасюк розстріляв Ольховича з близької відстані – 4:5.
Це був останній гол гостей у цьому матчі, в час, що залишився, наші наглухо замкнули суперника на його половині поля, при цьому максимально виключивши кількість індивідуальних помилок. Кращий гравець в складі ФСК “Жашків” – голкіпер Василь Сопінський як міг виручав свою команду, але не дивлячись на більш довгу лаву запасних виснажена оборона синіх в останні 5 хвилин просто рухнула. Вадим Чернега протягом 3.43 хвилини відправив у ворота Сопінского три м’ячі, тим самим не давши відбутися гучної сенсації на турнірі.

А взагалі, не дивлячись на те, що через проблеми зі складом це був найважчий матч для нашої команди, проте користі від нього набагато більше, ніж від усіх тих розгромних перемог на груповому етапі. Головним чином тому, що команда з Жашкова чітко вказала нам на наші недоліки і добре, що ця команда просто не вміє грати першим номером і проводити тривалі позиційні атаки. Стихія Жашкова – надійна оборона і різкі контратаки, які сьогодні створили нашій команді просто дуже величезну кількість проблем. У півфіналі проти фактичних господарів ФК”УТК” буде ще важче і дуже шкода, що сліпий жереб звів торішніх фіналістів в півфіналі. Не в образу буде сказано, «Покрівля та Фасад» і ФК «Ніка»(Родниківка), але саме переможець пари “Світанок-Агросвіт” – ФК “УТК” (Уманський район) згодом виграє «SOCCER.BIZ.UA-лігу-2018».

Згідно Регламенту, після жеребкування, маємо такі напівфінальні пари, які відбудуться 28.01.18 року.