Офіційний сайт районного футболу

PRYME LEAGUE. 9 день(огляд)

агроцентр-шумилово
Удари в площину: 20(9+11) – 15(6+9). Фоли: 8(2+6) – 5(1+4).

Навіть незважаючи на втрату двох виконавців стартової четвірки(Менюк – травмований, а Шоробура працює в Польщі), зараз “Агроцентр” виглядає дуже пристойно і монолітно. Молода, рухлива та досить цікава шумилівська команда якийсь опір змогла чинити лише тільки в першому таймі(4:2). У другому підопічні Менюка не стали наступати на ті ж граблі, що і в матчі цих команд 7 грудня і заграли вже собі на втіху, довівши кількість забитих голів до двозначного, при цьому пропустивши лише 3. У атаці заправляли брати Гаврильченки(у обох по 3 голи) , відомі в наших краях як “Колобки», при цьому молодший – Роман разом з Анатолієм Сікорським встигли ще й з’їсти майже всю грізну шумилівську атаку(більше ФК “Шумилово” в чемпіонаті забив тільки “Агроцентр”). В останню десятихвилинку досвідчений Василь Омельченко вирішив не відставати від лідерів своєї команди і примудрився також зробити хет-трик за неповні 6 хвилин. Ще один гол на рахунку Євгена Палянчука, який забиває вже в четвертому матчі поспіль. У гостей штатні голеадори Олександр Недозіменко та Андрій Вишневський, також не пішли з поля без свого голу, як і Юрій Фагуник. Не стану галасувати завчасно, всі бачать турнірну таблицю і всі також вміють рахувати. Для завоювання чемпіонського титулу лідеру чемпіонату в чотирьох матчах, що залишилися досить буде набрати 6 очок, за умови, що і “Колос” з Джулинки також буде йти без втрат. А грати бершадчанам належить з “Осіївкою”, “Цукровиком”, “Колосом” та “Світанок-Агросвіт”. Гадаю, більше тут нічого пояснювати не треба.

Гра першого кола – 11:8.
————————————————————————————————————————————————————-

цукровик - колос
Удари в площину: 18(7+11) – 24(10+14) . Фоли: 6(2+4) – 1(1+0).

Це було видовище!! Прикраса не тільки цієї ігрової суботи і другого кола, а й напевно всього чемпіонату. За те, що ми бачили сьогодні цим двом командам можна пробачити все. І позиційні помилки в обороні, і самозаспокоєння за рахуноку 0:3, та багато іншого. Дивлячись на той склад, який привезла на цей матч Красносілка, всі без винятку люди які прийшли в СК “Шляхова-Арена”, беззастережно записали в фаворити Джулинку. У Віктора Прибили перед найважливішим, з точки зору турнірної стратегії, матчі спостерігалися дикі проблеми зі складом. Всього 6 чоловік в заявці, трьом з яких за 50, в тому числі переламаний уздовж і поперек голкіпер-ветеран Віктор Якимишин. Не минуло й шести хвилин після стартового свистка арбітрів, як Вадим Панов, Олег Борівський та Володимир Гончарук якось легко та невимушено закотили 3 м’ячі в ворота “Цукровика”. Правда, також легко Віктор Прибила(двічі) та Дмитро Паук ці голи відіграли. До перерви суперники ще по разу встигали наздоганяти та переганяти один одного. Перший тайм закінчився з рахунком 6:5 на користь “Колоса”. Другий тайм я сміливо можу назвати кращим в чемпіонаті у виконанні не найсильнішого варіанту складу “Цукровика”. Типовий, знайомий мені ще як гравцеві прагматичний футбол з непрохідною обороною та вмінням вичавлювати максимум з мінімуму, непробивний в воротах був Якимишин. Роль лідера в ці хвилини взяли на себе нев’янучі ветерани – Віктор Прибила та Володимир Гонтарук. Гонтарук, крім дубля в першому таймі, відразу після перерви організував гол, після якого Паук зрівняв рахунок, а Прибила взагалі вивів свою команду вперед у середині другого тайму і заодно оформив хет-трик. А якби він ще й забив на на 33-й та 36-й хвилинах, то “Колос” міг взагалі залишитися без 1 очка. Але в першому випадку Джулинку виручив Богдан Пшемиський, а в другому м’яч пройшов в сантиметрах від штанги. Як і в першому колі, нічию приніс штрафний. Вадим Панов за 1.05 до сирени сильним ударом прошив стінку і команди знову пробивали пенальті. Трійка “Цукровика”: Прибила – Гонтарук – Паук била без промаху. У “Колоса” свою спробу реалізував Панов, а удар Гончарука зумів відбити Олександр Цісар. Наостанок, хотілося б сказати: не знаю, хто з цих команд завоює які медалі, але я був би непроти подивитися серію з 4-7 матчів у виконанні “Цукровика” та “Колоса” як в різних професійних північноамериканських лігах ….

Гра першого кола – 6:5(по пенальті).
шумилово-цукровик
Удари в площину: 26(12+14) – 15(6+9). Фоли: 2(1+1) – 5(2+3).

Матч проти “Колоса” забрав багато моральних та фізичних сил, тому другий тайм проти ФК “Шумилово” красносільські ветерани просто провалили, граючи при цьому з 15-ї хвилини без замін після того,як поле покинув голкіпер Віктор Якимишин. Рівний перший тайм (2:2) залишав можливість для “Цукровика” утриматися на другому місці, але після перерви номінальні гості забили 7 м’ячів і чисто теоретично мають шанси навіть на медалі. Андрій Вишневський забив 5 голів в матчі і обійшов свого товариша по команді Олександра Недозименка, у якого дубль . Ще по одному голу забили Олексій Тарасенко та Олег Яковенко. За “Цукровик” продовжили забивати Віктор Прибила та Володимир Гонтарук. У Красносілки залишилися 2 матчі проти “Агроцентру” та “Світанок-Агросвіт”, Шумилова ще зіграє проти тих же шляхівчан, а також “Осіївки” та “Колосу”.

Гра першого кола – 2:6.
————————————————————————————————————————————————————–
свитанок-дюсш
Удари в площину: 18(8+10) – 12(4+8). Фоли: 1(1+0) – 3(1+2).

На мою скромну думку, перед кожним матчем нинішнього чемпіонату гравці з Шляхової просто перегорають емоційно. Особливо це стосується місцевих виконавців, яких в команді 80%. Перед своїми уболівальниками і в присутності президента клубу, хлопці не грають в футбол, а виконують якусь важку роботу. Саме так і сталося в першому таймі матчу проти досить непростої команди з Бершаді. Перший тайм – суцільні муки, і як наслідок : два швидкі голи Миколи Струтинського та Володимира Андрущенка, який при серйозному підході здатний вирости в гравця високого класу. Минуло 4.35 після стартового свистка, а “ДЮСШ-Ровесник” вже вигравав 2:0, при цьому потрібно дякувати голкіперу Сергію Данильченко, який не дозволив рахунку вирости в значно більший. А в протилежних воротах також впевнено діяв Олександр Франчук, пробити якого Артему Теплякову вдалося лише під завісу першого тайму. Як тільки гравці з Шляхової перестали звертати увагу на навколишні фактори і заграли так, як вони вміють – всі проблеми зникли відразу. 7:1 – такий рахунок другого тайму, крім Теплякова ,по два голи забили також Владислав Касумов та Віталій Ольхович. Ще по голу у Михайла Гребінного та Емануїла Касумова, за бершадчан в другому таймі забив Богдан Матвієнко. За втраченими очками “Світанок-Агросвіт” знаходитися на третьому місці, але грати команді Івана Ковбасюка належить з командами, які на даний момент займають перші 5 місць в турнірній таблиці.

Гра першого кола – 6:4.
сокол-колос
Удари в площину: 15(8+7) – 20(9+11). Фоли: 5(4+1) – 2(1+1).

Команда Івана Попова після втрати двох очок в матчі з “Цукровиком” з усією серйозністю поставилася до поєдинку з “Соколом”, і по суті ще в першому таймі зняла всі питання щодо переможця, хоча до 10-ї хвилини рахунок так і не було відкрито. Незважаючи на розгромний підсумковий рахунок команда з Великої Киріївки відіграла дуже якісний матч і на відміну від гри першого кола (17:2), тут “Колосу” довелося серйозно повозитися. “Сокіл” росте у виконавській майстерності, цікаво буде подивитися на цю команду приблизно за 2-3 роки, якщо звичайно районні чемпіонати будуть проводитися у нас регулярно, але це вже тема для окремої розмови. До складу “Колоса” повернувся Артур Казарян, який з ходу зробив хет-трик, незважаючи на всі побоювання ,травма отримана 21 грудня в матчі з “Осіївкою” виявилася несерйозною, гравець пропустив трохи більше місяця. Вадим Панов та Володимир Гончарук також забили по 3 голи, а у команди Сергія Козійчука забивали Богдан Сікорський, Євген Зайчук та Ігор Андрющенко. Джулинська команда залишається єдиною, у кого є невеликі шанси на чемпіонство, для цього “Колосу” необхідно вигравати всі 4 матчі, що залишилися(дві бершадських команди, а також “Світанок-Агросвіт” та “Шумилово”) і сподіватися, що “Агроцентр” десь втратить ще 4 очки.

Гра першого кола – 2:17.
—————————————————————————————————————————————————————
дюсш-осиевка
Удари в площину: 19(8+11) – 17(10+7). Фоли: 6(3+3) – 8(3+5).

Досить цікавий вийшов матч, сюжет якого був дуже схожий на зустріч цих команд у першому колі. Тоді також “Осіївка” виривалася на пару м’ячів вперед, а бершадчани намагалися їх наздогнати. Не вийшло тоді, не вийшло й зараз. Команда Миколи Струтинського нічого не змогла вдіяти з атакуючим дуетом номінальних гостей Дмитро Рамазанов(дубль) – Максим Шередько(5 голів). Гравець “ДЮСШ” – Богдан Матвієнко відповів своїм хет-триком, але цього виявилося вкрай мало, для того, що б обіграти підопічних Віктора Соколюка, які, між іншим при вдалому для себе збігу обставин можуть вскочити в призову трійку. Осіївку чекають матчі проти “Шумилово”, “Агроцентру” та “Світанок-Агросвіт”. У команди з Бершаді залишилася єдина незіграна гра проти “Колоса”, але її результат буде важливий тільки для джулинської команди. “ДЮСШ-Ровесник” в будь-якому випадку закінчить чемпіонат на 7-му місці.

Гра першого кола – 6:8.
осиевк-сокол
Удари в площину: 30(14+16) – 15(8+7). Фоли: 2(1+1) –6(4+2).

Це був останній матч в чемпіонаті для команди з В.Киріївки. І як сказав у післяматчевому флеш-інтерв’ю президент клубу Сергій Козійчук: “з дистанції ми не зійшли, незважаючи на те, що всі суперники були об’єктивно сильніше нас”. Так дійсно, ця команда заслужила на повагу, хоча б за те, що грала як вміла і йшла до кінця в будь-яких ситуаціях. На самому початку матчу стався цікавий епізод, гравець “Сокола” – Павло Мазуренко забив поки найшвидший гол чемпіонату – на 7-й секунді, а на 49-й осіївський гравець Ярослав Кулеша його зрівняв. Об’єктивно, “Осіївка” була сильнішою, а її лідер Максим Шередько забив 9 голів, що дозволило йому стати третім бомбардиром чемпіонату і досягти позначки в 30 забитих голів. Згаданий вище Кулеша в результаті зробив хет-трик, ветеран Петро Паламарчук забив свій 4-й гол в чемпіонаті. Також, не пішли з поля без голів Дмитро Рамазанов, Олександр Борисюк та Богдан Сікорський.

Гра першого кола – 14:7.

Анонс матчів наступної суботи 1 лютого буде опубліковано орієнтовно у вівторок-середу.