Офіційний сайт районного футболу

PRYME LEAGUE. 8 день(огляд)

колос-світанок
Удари в площину: 17(7+10) – 19(8+11). Фоли: 7(3+4) – 3(2+1).

Це був заключний матч першого кола, який для обох суперників мав локальне стратегічне значення в контексті боротьби за призові місця. Звідси й надобережна гра, в якій і Шляхова, і Джулинка були більше заклопотані збереженням власних воріт, ніж взяттям протилежних. Практично половину першого тайму йшла боротьба за кожен сантиметр поля і про якісь гольові моменти думати не доводилося. Поки на 10-й хвилині, здавалося банальне введення м’яча джулинським голкіпером Богданом Пшеміським закінчився скиданням Вадима Панова на Олега Борівського, і почувший останнім часом смак до голів ветеран в дотик відкрив рахунок. Ще через 6 хвилин в короткому відрізку часу відбувся обмін забитими голами. Вадим Панов та Олександр Красноженюк забивали схожі голи в дотик після багатоходівок за участю всіх польових гравців своїх команд. Після першого тайму 2:1 на користь команди Івана Попова. У другому таймі малюнок гри не змінився з тією лише різницею, що “Світанок-Агросвіт” заграв гостріше саме в атаці, виділялося тріо Владислав Гірський-Віталій Ольхович-Михайло Гребінний. Саме Ольхович на 27-й хвилині зрівняв рахунок після того, як вся шляхівська четвірка розкрила оборону «Колоса» по центру і саме на Віталію був змушений фолити Панов на 33-й хвилині. Але Пшеміський не дав з точки переграти себе Гребінному. А за 3.41 до фінальної сирени Ольхович взагалі виводить свою команду вперед (знову атака по центру). Але потім була остання 40-ва хвилина. З інтервалом в 23 секунди (59.33 та 59.56) герой матчу Олег Борівський після передач Панова забиває два голи і приносить своїй команді архиважливу перемогу. Зізнаюся, в ці хвилини на гравців з Шляхової боляче було дивитися.

—————————————————————————————————————————————————————–

агроцентр-дюсш
Удари в площину: 26(12+14) – 21(10+11) . Фоли: 4(1+3) – 3(2+1).

У бершадському дербі “Агроцентр” ледь не скопіював результат матчу цих команд у першому колі. Як і в тому матчі 30 листопада запеклої боротьби тут не вийшло. І хоча рахунок відкрили номінальні гості(Микола Струтинський забив на 80-й секунді) цей гол став своєрідним сигналом команді Миколи Менюка. В середині першого тайму лідер чемпіонату вже вів у рахунку 3:1. Невгамовний Струтинський знову скорочує до мінімуму, але до перерви господарі забивають ще тричі. А в другому таймі і зовсім забивають ще стільки ж голів. Олександр Оперчук за 14 секунд до завершення зустрічі забиває так званий гол престижу і “Агроцентр-Поділля” здобуває 9 перемогу в 9-ти матчах. Варто також відзначити, що в цьому матчі зі стартової четвірки команди Менюка грав тільки один Сергій Гаврильченко, який зумів забити 5 голів і обійти свого граючого тренера в гонці бомбардирів. Сам Менюк участі в матчі не брав через мікротравму, також з-за різного роду обставин не грали Максим Шоробура та Роман Гаврильченко. Всі ці кадрові проблеми надали більше ігрового часу гравцям з глибини складу. І ті цими можливостями скористалися якнайкраще. Так, наприклад, Євген Палянчук зробив покер(16 голів в чемпіонаті), Василь Омельченок дубль, а Юрій Нечитайло відзначився вдруге в цьому чемпіонаті.

Гра першого кола – 13:3.

осіївка-колос
Удари в площину: 17(10+7) – 15(8+7). Фоли: 6(5+1) – 9(4+5).

Місяць тому ці команди зіграли між собою найбрудніший матч чемпіонату, з величезною кількістю фолів, попереджень та травмою одного з гравців. У суботу ж принципові суперники зосередилися виключно на футболі і видали самий сухий матч сезону, паралельно продемонструвавши вміння грати в обороні. Дійсно, всі події розгорталися в основному в повітрі. М’яч літав через весь майданчик від одного воротаря до іншого, суперники немов боялися опускати його вниз. По такій грі фортуна вже не в перший раз в цьому чемпіонаті повернулася обличчям до джулинської команди, яка в останню п’ятихвилинку завдяки зв’язці Панов-Борівський, зуміла вдруге за день вирвати нелегку перемогу. Відкрив рахунок Володимир Гончарук гарматним ударом у дальню дев’ятку після введення м’яча з ауту Іваном Поповим. У першій половині другого тайму досвідчений Петро Паламарчук зловив на протиході голкіпера Пшеміського, який був дуже близький до першого “сухаря” в чемпіонаті. Ну а потім були ті самі 35 та 37-а хвилини. в ході яких Панов та Борівський забили по голу, і в світлі двох поразок “Цукровика”, команда Івана Попова тепер залишається єдиною, хто зберігає хоч якісь, математичні шанси на чемпіонство. Хоча обійти «Агроцентр» в турнірній таблиці буде вкрай важко.

Гра першого кола – 3:5.
—————————————————————————————————————————————————————-
цукровик-осіївка
Удари в площину: 16(7+9) – 18(11+7). Фоли: 7(3+4) – 8(3+5).

У цьому матчі основні події почали розгортатися в кінці першого тайму. Гравець “Осіївки” Ярослав Кулеша точно пробив в кут, але вже за 5 хвилин “Цукровик” після голів Павла Загоруйка та Володимира Гонтарука вів у рахунку 2:1. А ось другий тайм команда Віктора Соколюка начисто виграла 4:2 і логічним поясненням такого результату на мій погляд буде кілька факторів. По-перше: навіть незважаючи на те, що “Осіївка” грала другий матч поспіль, її молоді виконавці на протязі всього матчу підтримували високий темп. А в складі красносільської команди ті кілька молодих гравців якраз були відсутні. По-друге: “Цукровик” з Леонідом Поліщуком і без нього – це дві різні команди. А в цю суботу Льоня знову не грав. Але навіть при всіх цих несприятливих для себе розкладах команда Віктора Прибили боролася до кінця і пропустила вирішальний гол від Григорія Туранського за 3.10 до фінальної сирени. Останній штурм результату не дав, “Осіївка” вистояла і після цієї перемоги впритул наблизилася до середини турнірної таблиці. В її складі дубль на рахунку Максима Шередько і крім вищезазначених Туранського та Кулеші ще один гол забив Дмитро Рамазанов. У номінальних господарів після хет-трику, Павло Загоруйко довів свій особистий гольовий рахунок до 16 м’ячів.

Гра першого кола – 7:3.
цукровик-дюсш
Удари в площину: 21(9+12) – 19(8+111). Фоли: 4(2+2) – 5(3+2).

Ви пам’ятаєте з яким рахунком “Цукровик” виграв у “ДЮСШ” матч першого кола 14 грудня? Правильно, 8:4. У команди Миколи Струтинського вийшов дзеркальний реванш, що для міні-футболу явище досить рідкісне. Після поразки від “Осіївки” на цей матч красносільські гравці вийшли якимись морально спустошеними і прийшли в себе тільки після того як в середині першого тайму вже горіли 0:3. Забивали Олександр Вікул, Микола Струтинський та голкіпер Олександр Франчук, який цей матч зіграв в якості польового гравця. Досить швидко, протягом 4-х хвилин Красносілка рахунок зрівняла(Віталій Бондар – двічі та Андрій Гайда). На початку другого тайму Струтинський та Гайда обмінялися голами, після чого забивала лише команда з Бершаді. Продуктивні дії в атаці молодого Володимира Андрущенко(дубль), того ж Струтинського, а також надійна гра у своїх воріт Викула, стали запорукою третьої перемоги “ДЮСШ-Ровесник” в чемпіонаті. Але напевно найбільше цьому результату були раді в Джулинці. Програвши два матчі поспіль “Цукровик” помітно ускладнив собі завдання в боротьбі не тільки за чемпіонство, а й за друге місце.

Гра першого кола – 8:4.