Офіційний сайт районного футболу

PRYME LEAGUE. 7 день(огляд)

шумилово-сокол
Удари в площину: 21(11+10) – 18(6+12). Фоли: 4(2+2) – 4(3+1).

В сьомому ігровому дні чемпіоната району з міні-футболу всі три команди, які приїхали в Шляхову взяли по 3 очки. Складається враження, що чим ближче фініш турніру, тим більше буде всяких несподіванок. Сьогодні наробив галасу “Сокіл” з Великої Киріївки і здається мені, що це не остання гучна сенсація в цьому сезоні. Але про все по порядку.

У матчі першого кола 21 грудня, шумиляни розгромили “Сокіл” з рахунком 21:8 і здавалося, що і в цьому матчі серйозних проблем у Недозименка з компанією не повинно бути апріорі. Але у Сергія Козійчука вже далеко не та команда, що була в першій частині чемпіонату. Завдяки точним ударам двох своїх голеадорів рахунок на 5-й хвилині був 2:0 на користь номінальних господарів. Але так само швидко “соколи” його і зрівняли(Павло Непійвода, Павло Мазуренко). І майже весь другий тайм киріївська команда досить грамотно захищалася, при цьому не даючи спокою кіперу шумилян Віталію Дзюбенко. Лише на 27-й хвилині Андрію Вишневському вдався сольний прохід, після якого “Шумилово” вийшло вперед. А вже в останню п’ятихвилинку, коли “соколи” всієї четвіркою побігли рятувати матч, більш досвідчені господарі одразу їх покарали. У підсумку: Андрій Вишневський забив 4 голи, Олександр Недозименко – 3 і ще один м’яч на рахунку Олега Яковенко. Все, що вдалося гостям – гол престижу Мазуренка за 23 секунд до сирени.

Гра першого кола – 21:8.
——————————————————————————————————————————————————————

дюсш-шумилово
Удари в площину: 17(8+9) – 26(12+14) . Фоли: 8(6+2) – 2(2+0).

На 4-й хвилині Богдан Матвієнко, котрий відновився після перелому руки, замикає простріл Миколи Струтинського – 1:0 попереду “ДЮСШ”. Взагалі бершадчани в першій половині тайму виглядали трохи краще. Лише ближче до перерви шумиляни заграли гостріше і протягом хвилини вже вели в рахунку 2:1(Вишневський та Недозіменко). За 2.21 до перерви господарі перебрали фолів і Юрій Фагунік мав можливість збільшити рахунок, але не зміг переграти з 10-метрової позначки Олександра Франчука. І в якості розплати за 16 секунд до закінчення тайму Матвієнко після розіграшу штрафного зрівнює рахунок. Він же виводить свою команду вперед в одній з перших серйозних атак у другому таймі. ФК”Шумилово” кидається вперед, і ось тут потрібно відзначити вмілу позиційну гру в обороні бершадської команди і особливо Олександра Вікула, який після повернення з Польщі скучив за нашим футболом і в тому, що “ДЮСШ” виграв другий тайм в суху – 3:0 , багато в чому заслуга цього досвідченого захисника. Остаточний рахунок у матчі встановив Володимир Андрущенко на 27 та 35-й хвилинах. “ДЮСШ-Ровесник” бере реванш за поразку в першому колі.

Гра першого кола – 4:7.

дюсш-сокол
Удари в площину: 20(8+12) – 23(12+11). Фоли: 6(1+5) – 6(3+3).

Цей матч в селі Велика Киріївка запам’ятають надовго. Граючий тренер, і за сумісництвом президент “Сокола”, Сергій Козійчук після матчу світився від щастя. Ця людина робить все, аби команда в селі не просто існувала, а й досягала певних результатів. Безліч теоретичних занять та аналітичної роботи не могли пропасти даром. Адже ще пару тижнів тому в розпачі Сергій Васильович був готовий знімати свою команду з чемпіонату. Але як бачимо, терпіння та труд все перетруть. 6:4 та 4:3 з такими результатами завершилися обидва тайми цього нервового матчу. До того ж всього, гравці “ДЮСШ” після матчу з “Шумилово” на гру проти “Сокола” вийшли якимись розхоложеними та вальяжними. Киріївська команда в цьому матчі продемонструвала дивовижну тактичну гнучкість. Ініціатива була віддана супернику, вся четвірка глибоко сіла назад, але при найменшій помилці бершадчан ця сама четвірка в повному складі вже бігла в контратаку. Більш класні та досвідчені гравці з Бершаді мали серйозні труднощі при подоланні такого мобільного оборонного редуту. Я б не повірив, якби сам не бачив. 8-а хвилина: 0:3 на користь “Сокола”. 11-а хвилина: вже 3:3 нічия. 14-а хвилина: 3:6 знову Киріївка попереду. До перерви номінальні господарі ще встигли один гол відіграти, 4:6 і здавалося, що в другому таймі все стане на свої місця. Тим більше, що в першій же атаці гравці “ДЮСШ” скорочують рахунок до мінімуму – 5:6. А далі сталося неймовірне: протягом наступних 11-ти хвилин “соколи” відправляють в ворота бершадчан 4 м’ячі, при цьому залишаючи свої ворота в недоторканності – 5:10. Все, що вдалося команді Струтинського в останні 4 хвилини, це скоротити відставання до трьох голів. Героєм матчу, однозначно став 17-річний форвард з В.Киріївки – Владислав Горбенко, на рахунку якого половина голів команди. Шеф оборони Павло Непийвода всі 4 голи забив з дальньої та середньої відстаней. Павло Мазуренко забив останній 10-й гол своєї команди. У складі “ДЮСШ” по три голи забивали Олександр Вікул та Микола Струтинський, ще один м’яч на рахунку Олександра Оперчука. І в цьому матчі також відбувся реванш за поразку в грі першого кола.

Гра першого кола – 6:2.