Офіційний сайт районного футболу

PRYME LEAGUE. 6 день(огляд)

світанок-агроцентр
Удари в площину: 19(8+11) – 17(10+7). Фоли: 5(2+3) – 10(4+6).

Так дійсно, 4 січня на паркет СК “Шляхова” вийшли самі витримані команди, на функціональному стані яких новорічні свята ніяк не позначилися. «Ель-класико» останніх років Шляхова-Бершадь останнім часом трохи втратило свою принциповість. Проте заключний матч першого кола вийшов дуже цікавим та досить не бідним на забиті голи. Думаю, ті люди, які бачили цей матч погодяться, що господарі за великим рахунком поступилися лише тільки в одному компоненті – виконавчій майстерності. А вона у команди Миколи Менюка була значно вищою. “Світанок-Агросвіт” зробив все, що міг, приблизна рівність у всьому по грі, крім забитих голів. До середини першого тайму щось спрогнозувати щодо результату цього матчу було взагалі неможливо. Надійні були воротарі, а атакуючі гравці обох команд часто грішили неточностями поблизу чужих воріт. Лише після того, як другому бомбардиру ліги Сергію Гаврильченко протягом трьох хвилин вдалося вистрілити дуплетом, а його братові Роману за 32 секунди до перерви забити третій гол, потихеньку стало зрозуміло, що по такому малюнку гри 3:0 – це вже дуже багато. Другий тайм тільки підтвердив ці припущення. Та ж обоюдогостра, атакуюча гра, при якій м’ячі влітали в сітку шляхівських воріт. На кінець 28-ї хвилини матчу завдяки голам Менюка, Палянчука та обох Гаврильченків рахунок був вже 7:0, при цьому Роману Войнаровському вдавалося залишатися сухим. Але на 30-й хвилині Михайло Гребінний зумів-таки пробити впевнено гравшого кіпера бершадчан і після цього на майданчику настав гольовий штиль, аж до останньої хвилини, в ході якої свій другий гол в матчі забив Палянчук, а Гребінний реалізував дабл-пенальті. “Агроцентр-Поділля” виграв всі матчі першого кола, а “Світанок-Агросвіт” швидше за все поведе боротьбу за бронзу, в цьому контексті заключний матч першого кола проти “Колоса” з Джулинки буде якщо не життєвоважливим, то визначальним – точно.

———————————————————————————————————————————————————————–

сокол-агроцентр
Удари в площину: 17(9+8) – 26(9+17) . Фоли: 3(2+1) – 2(1+1).

Через 15 хвилин після матчу проти шляхівчан, “Агроцентру” належало розпочинати друге коло. Микола Менюк досить швидко відкрив рахунок, після чого бершадчани занурилися в стан якоїсь напівдрімоти і вийшли з нього тільки після того, як Богдан Сікорський та Павло Непийвода за 32 секунди вивели “Сокіл” вперед. До перерви рахунок був уже 7:3, і в другому таймі тепер вже одноосібний лідер розслаблятися собі не дозволив. Що стосується бомбардирів, то тут ,напевно, всі чудово розуміють, що боротьбу за пальму першості тут поведуть два снайпера “Агроцентру” – Микола Менюк(5 в цьому матчі і 31 всього в чемпіонаті) та Сергій Гаврильченко (6 і 28 відповідно). У найближчого переслідувача Олександра Недозименка з Шумилово – 18 і один матч в запасі. Євген Палянчук в останню п’ятихвилинку встиг зробити хет-трик, також перший гол в першому своєму матчі після повернення з Польщі забив Анатолій Сікорський. Не можна також залишити без уваги і команду з В.Киріївки. Сьогодні ми побачили трохи інший, більш сміливий та агресивний “Сокіл”, гравцям якого відрізками вдалося нав’язувати супернику свою гру. Дуже доречно повернувся до складу досвідчений Павло Непийвода, який був однаково корисний як в обороні, так і в атаці, і за яким намагалися тягнутися молоді виконавці команди Сергія Козійчука. А тим часом, “Агроцентр” після 8-ї перемоги поспіль йде в досить пристойний відрив від красносільського “Цукровика”.

Гра першого кола – 3:21.
світанок-сокол
Удари в площину: 24(15+9) – 13(6+7). Фоли: 3(1+2) – 5(3+2).

Гравці з Шляхової не стали відкладати справу в довгий ящик і з перших хвилин взялися за справу. Тут також виконував соло гравець, який повернувся з Польщі – Віталій Ольхович(5 голів). “Світанок-Агросвіт” вирішив долю матчу ще в першому таймі(7:0), крім Ольховича у шляхівчан забивали: Владислав Гірський(2), Михайло Гребінний, Емануїл Касумов та Олександр Третяк. За “Сокіл” всі три голи забивав Павло Непийвода.

Гра першого кола – 8:2.