PRYME LEAGUE. 5 день(огляд)

80788771_2743631029034950_8980649403299659776_o

світанок-шумилово
Удари в площину: 26(12+14) – 23(11+12). Фоли: 4(1+3) – 6(3+3).

У першому ж матчі ігрового дня зафіксований досить несподіваний результат: “Світанок-Агросвіт” більшу частину ігрового часу, в цілому контролюючи ситуацію на полі, проте поступився молодій шумилівській команді. Ніщо не віщувало бурі, господарі поля в особі Михайла Гребінного та Олександра Красноженюка доволі швидко повели в рахунку – 2:0, а потім і 3:1. Але після голу Владислава Касумова на 7-й хвилині шляхівчан немов підмінили і як наслідок: протягом 4-х хвилин гості вже були попереду 3:5 (хет-трик Назара Бондаренко і голи Андрія Вишневського та Олександра Недозименка). Перед самою перервою Владислав Ревусяк скоротив відставання Шляхової до мінімуму. Не минуло й двох хвилин з початку другого тайму, як Артем Тепляков протягом 43-х секунд вже виводить господарів вперед 6:5. Але в середині другого тайму, немов відповідаючи взаємністю, Андрій Вишневський та Юрій Фагуник за 32 секунди знову виводять Шумилово вперед 6:7. Євген Шаргородський тут же зрівнює рахунок, але Недозименко протягом трьох останніх хвилин матчу забиває ще двічі, і ФК”Шумилово” обходить “Світанок-Агросвіт” в турнірній таблиці.

————————————————————————————————————————————————————
сокіл-цукровик
Удари в площину: 11(5+6) – 25(11+14). Фоли: 3(2+1) – 1(1+0).

Приємно усвідомлювати, що здоровий глузд переміг. Незважаючи на всі чутки, лідер «Цукровика» Леонід Поліщук знову в складі своєї команди. У матчі проти “Сокола” його 4 голи суттєво допомогли підопічним Віктора Прибили здобути чергові 3 очки. Хоча довгий час рахунок був слизьким 1:0, і лише в останні 2 хвилини першого тайму Красносілку, як кажуть, прорвало. У другому таймі на авансцену вийшов Павло Загоруйко, якому вдалося забити рівно половину усіх голів у матчі. Також два голи на рахунку Віктора Прибили і його гольова серія продовжується. Голкіперу “Цукровика” Олександру Цісару зовсім небагато не вистачило до першого сухого матчу в чемпіонаті. За 3.18 до фінальної сирени він не зумів впоратися з підступним ударом гравця “Сокола” – Михайла Войчишена. Формально, це був матч вже другого кола, в цілях економії коштів, суперники домовилися зіграти поєдинок 8-го туру 21 грудня. Матч першого кола “Цукровик” виграв з рахунком 10:2.
—————————————————————————————————————————————————————
агроцентр-цукровик
Удари в площину: 18(9+10) – 19(7+12). Фоли: 5(3+2) – 2(0+2).

Розв’язка всього першого кола чемпіонату. Всупереч очікуванням закритого та прагматичного футболу, лідери ліги, немов змовившись, продемонстрували понад атакуючий футбол з шаленими швидкостями і великою кількістю гольових моментів. Єдине в чому поступився “Цукровик” – саме в швидкості. Цей компонент виявився вирішальним в сутичці двох кращих команд району. Якщо конкретно, то красільський захист не впорався з першою четвіркою “Агроцентру”, особливо з двома кращими бомбардирами чемпіонату Миколою Менюком та Сергієм Гаврильченко(у обох по 3 голи в матчі). У складі номінальних гостей нестаріючий граючий тренер Віктор Прибила зумів 4 рази засмутити голкіпера Романа Войнаровського і тепер з 10-ма забитими голами входить в десятку кращих бомбардирів чемпіонату. В середині другого тайму, коли рахунок став 8:3 на користь бершадчан, гравці з Красносілки зуміли майже до мінімуму скоротити відставання, і “Агроцентр-Поділля” продовжує йти без втрат у чемпіонаті.
——————————————————————————————————————————————————————
сокіл-шумилово
Удари в площину: 15(7+8) – 27(13+14). Фоли: 2(2+0) – 1(1+0).

Шумиляни, окрилені успіхом в матчі проти Шляхової, продовжили свій переможний хід і в грі проти великокиріївського “Сокола”. Тут команди на двох забили 29 голів. ФК”Шумилово” за цим показником вийшов на третє місце в чемпіонаті, поступаючись лише тільки лідерам – “Цукровику” та «Агроцентру “. Також, цей поєдинок був багатий на індивідуальні досягнення окремих гравців. Так, наприклад, Олександр Недозименко і Андрій Вишневський з Шумилово забили по 7 голів , юний Назар Бондаренко – 4, Костянтин Тарасенко – 2. В складі “Сокола” перший хет-трик зробив Євген Зайчук, Богдан Сікорський та Іван Кустрич стріляли дуплетом, а Михайло Войчишен забив у другій грі поспіль. ФК«Шумилово» піднявся на 4-е місце, правда скинути його звідти може “Світанок-Агросвіт”, у якого на 2 зіграні гри менше.
——————————————————————————————————————————————————————-

осіївка-дюсш
Удари в площину: 19(9+10) – 25(11+14). Фоли: 5(3+2) – 6(2+4).

Ці команди зуміли нарешті зібрати більш-менш оптимальні склади, і їх очний матч вийшов дуже видовищним. І якщо в складі Осіївки тон задають головним чином молоді виконавці(Максим Шередько 4 голи), то у бершадчан до вчорашнього дня в заявці значилися виключно досвідчені гравці, і їх тренер Микола Струтинський на матчі проти Осіївки та Джулинки значно омолодив склад. І цей хід ледь не приніс позитивний результат. 17-річний Олександр Довгань відразу зробив хет-трик, а Дмитро Бабійчук, взагалі робить рахунок 3:5 на користь номінальних гостей. Але ось утримати переможний результат бершадчани не змогли. За 5 хвилин до сирени команда Струтинського вигравала 5:6, і Богдан Мазурик після проникаючої позиційної атаки відновив рівновагу. А потім була остання, 40-ва хвилина, в ході якої Сергію Коваленко(39.05) та Григорію Туранському(39.42) вдалися два неймовірних за красою удари мало не зі своєї половини поля, і після цього часу на те, щоб відігратися у гостей просто не залишилося.
——————————————————————————————————————————————————————–

колос-осіївка
Удари в площину: 16(8+8) – 19(7+12). Фоли: 7(5+2) –7(5+2).

Якби не відвертий бруд, то цей матч можна було б назвати самим якісним в 5-м ігровому дні. Але склалося таке враження, що деякі гравці обох команд зводили якісь свої особисті рахунки. Особливо “старалися” Артур Казарян(Колос) та Сергій Коваленко(Осіївка), і навіть обопільне попередження не особливо остудило запал цих молодих людей. По хорошому, ще до середини першого тайму потрібно було вилучати до кінця гри мінімум по 2 гравці кожної команди – пожаліли, не захотіли ламати гру, адже футбол при цьому був красивий та видовищний. Розбірки закінчилися тільки на початку другого тайму, коли Казаряна з підозрою на перелом гомілки відвезла швидка. Сподіваємося, що початковий діагноз лікаря не підтвердиться, і Артур зможе повернутися на поле в самий найближчий час. Тепер матч другого кола “Колос” – “Осіївка” автоматично потрапляє в розряд матчів підвищеної складності, тому заздалегідь попереджаю: за проведення цього чемпіонату відповідальні приватні особи, тому ніхто в демократію з порушниками гратися не буде, заборонимо в односторонньому порядку, але ніяких розбірок в нашій лізі не буде. Досить сказати, що за 27 зіграних матчів арбітри винесли всього 16 попереджень і одне вилучення, але всі ці картки були суто ігрового характеру, дисциплінарного жодного. В останні роки у нас грають адекватні люди, і того що було в сусідній Уманській “Соккер-Біз лізі” тиждень тому, тут не буде.
дюсш-колос
Удари в площину: 17(7+10) – 24(9+15). Фоли: 4(1+3) –6(4+2).

“Колос” вже без Казаряна обіграв “ДЮСШ-Ровесник” і впевнено закріпився на 3-му місці. На відміну від минулого матчу тут обидві команди були заклопотані виключно футболом, причому понад атакуючим. Героєм матчу можна вважати джулинського захисника Володимира Гончарука, який забив 6 голів і не дав особливо розвернутися головній ударній силі “ДЮСШ” – Антону Наутяку(хоча свої 3 голи той все-таки забив). Команда Івана Попова впевнено контролювала хід матчу, крім уже згаданого Гончарука особливо постаралися Вадим Панов, Олег Борівський(по 3 голи) і Костянтин Зельга(дубль). У складі бершадчан хет-триком у другому матчі поспіль відзначився Олександр Довгань.

В першому колі залишились незіграними дві гри: “Колос” – “Світанок-Агросвіт” та “Світанок-Агросвіт” – “Агроцентр-Поділля”. Ці матчі, як і деякі інші будуть зіграні 4 та 11 січня. Офіційно друге коло чемпіонату розпочнеться 18 січня. Наступної суботи 28 грудня – вихідний день, матчів в СК «Шляхова» не буде.