Офіційний сайт районного футболу

PRYME LEAGUE. 4 день(огляд)

дюсш-цукровик
Удари в площину: 14(4+10) – 15(8+7). Фоли: 5(3+2) – 6(2+4).

Протягом останнього тижня весь район облетіла невтішна новина: багаторічний лідер красносільського “Цукровика”, один з найяскравіших та індивідуально сильних гравців Бершадщини Леонід Поліщук більше не буде виступати в складі своєї рідної команди. У цьому чемпіонаті – точно. Чому так сталося? Думаю, відповідь зможе дати головний тренер “Цукровика” – Віктор Прибила, з яким ми поспілкуємося в самий найближчий час. Проте без Поліщука, Красносілка в минулу суботу здобула дві перемоги, і за набраними очками очолила турнірну таблицю. У матчі проти “ДЮСШ-Ровесник” після швидких голів Дмитра Паука та Володимира Гонтарука, номінальні гості отримали можливість грати в свій улюблений футбол: від оборони і до перерви Віктор Прибила та Олег Тарулін(двічі) зуміли засмутити в цілому непогано гравшого голкіпера бершадчан Олександра Франчука. А ось другий тайм завершився перемогою “ДЮСШ” – 4:3. Це відбулося багато в чому через те, що, по-перше команда Миколи Струтинського серйозно додала в русі, а по-друге, підопічні Прибили трохи відпустили віжки. І за 5 хвилин до фінальної сирени рахунок був уже 4:7, і тільки гол того ж граючого тренера “Цукровика” на передостанній хвилині остаточно зняв усі питання в цьому матчі. У другому таймі, крім вищезазначених вже гравців, забивали: Гонтарук та Паук – за Цукровик, у “ДЮСШ-Ровесник” хет-трик у Миколи Струтинського, ще один гол забив Микола Деркач.

———————————————————————————————————————————————————————-

цукровик-сокол
Удари в площину: 23(11+12) – 13(6+7). Фоли: 2(1+1) – 8(4+4).

І в другому матчі поспіль гравці “Цукровика” підтвердили своє реноме фаворита ліги, крупно обігравши аутсайдера. Хоча довгий час новоспечений лідер не міг розпечатати ворота Василя Гріщенка, а коли в середині тайму лідер “Сокола” – Богдан Сікорський гарматним ударом з центрального кола зрівняв рахунок, багатьом здалося, що втомлені та вікові гравці з Красносілки ось-ось попливуть. Але клас – є клас, ще в першому таймі рахунок став 5:1, і другий також завершився з аналогічним результатом. За “Цукровик” забивали: Павло Загоруйко, Володимир Гонтарук, Дмитро Паук, Віктор Прибила всі по два голи. По голу забили Павло Палига та Максим Пшенишний, який якщо забиває, то ці голи завжди у нього виходять дуже красивими. На 37-й хвилині за рахунку 8:2, після серії рикошетів м’яч відскочив до Максима, який з лінії штрафного поклав корпус вліво та виконав бічні ножиці, і м’яч влетів під поперечину. Цей гол став точною копією того, який забив мексиканець Мануель Негрете в ворота збірної Болгарії на чемпіонаті світу 1986 року(люди старшого покоління повинні пам’ятати цей гол). З тією лише різницею, що м’яч влетів під поперечину і пробивав Максим правою ногою.

дюсш-свитанок
Удари в площину: 27(10+17) – 25(13+12). Фоли: 3(1+4) – 4(2+2).

Цей матч можна назвати найкращим у цьому чемпіонаті у виконанні команди Миколи Струтинського. Шляхівчанам, які мають вже одну поразку ні в якому разі не можна було втрачати очки, інакше життя вони собі ускладнювали б грунтовно. Звідси і сам матч вийшов яскравим та видовищним на високих швидкостях з достатком гольових моментів біля обох воріт, а також з величезною кількістю ударів в площину. Воротарі Олександр Франчук та Андрій Сокоркін відбили по 21 удару кожен. Ситуація кардинально змінювалася кілька разів. На 3-й хвилині Євген Шаргородський з близької відстані відкриває рахунок, але вже через 8 хвилин Шляхова горіла 1:3. Микола Бабій замкнув дальню штангу після багатоходової комбінації, Микола Струтинський, зігравши індивідуально, точно пробив в кут, а Олександр Цимбал першим встиг на добивання після удару того ж Струтинського. Михайло Гребінний на 13-й хвилині забив, як з’ясувалося пізніше, життєво важливий гол, і перший тайм закінчився з рахунком 3:2 на користь бершадчан. У другому таймі сам малюнок гри нітрохи не змінився, ось тільки гравці “Світанок-Агросвіт” стали більш відповідально підходити до реалізації власних моментів. Через 5 хвилин після перерви Шляхова вже вигравала 4:3. Це гравець суто оборонного плану Владислав Касумов двічі вдало підключався до атак. В середині тайму свій гол забиває найкращий бомбардир команди з Шляхової – Владислав Ревусяк, і рахунок стає 5:3. Не минуло й хвилини, як Цимбал знову скорочує відставання до мінімуму. Ситуація розжарюється до межі, в ті 7 хвилин, що залишилися “ДЮСШ-Ровесник” не залишає спроб врятувати матч, але за 23 секунди до сирени Касумов в контратаці робить хет-трик, і “Світанок-Агросвіт” залишається на 3 місці в турнірній таблиці.
————————————————————————————————————————————————————————
агроцентр-колос
Удари в площину: 25(14+11) – 24(11+13). Фоли: 4(1+3) – 5(2+3).

Це був центральний матч всього ігрового дня і один з центральних у всьому першому колі. “Агроцентр” не мав втрачених очок, а у “Колоса” таких було всього лише 2. Глядачі побачили просто шикарний футбол у виконанні двох класних команд. Обидва тайми завершилися з рахунком 3:2 на користь бершадчан. Сюжет був багато в чому схожий з матчем “ДЮСШ-Ровесник” – “Світанок-Агросвіт” з тією лише різницею, що “Колосу” на відміну від шляхівчан врятувати гру не вдалося. Артур Казарян на 45-й секунді якимось дивом зумів на правій бровці проскочити повз Максима Шоробуру і точно пробити у дальній кут. Треба сказати, що команда Миколи Менюка за прикладом “Цукровика” максимально спростила гру, далекі кидки воротаря Романа Войнаровського на стовпа в особі самого граючого тренера “Агроцентру” швидко дали результат. Схоже, що легкі та технічні гравці “Колоса” просто не впоралися з силовим тиском номінальних господарів, в першому таймі – точно. По такій грі до 13-й хвилині Сергій Гаврильченко встиг зробити дубль, а Менюк пішов на третій десяток своїх голів у чемпіонаті. Уже кращий бомбардир команди Івана Попова – Вадим Панов до перерви зробив рахунок 3:2, а Володимир Гончарук через 35 секунд після початку другого тайму взагалі відновлює рівновагу. І ось тут з гравцями “Колоса” трапилася якась незрозуміла метаморфоза. “Агроцентр” нічого не міняв і продовжував грати в силовий тиск і здавалося, що підопічні Попова повинні були вже підлаштуватися під цю просту, але дуже ефективну гру, але не тут то було. В середині тайму в 6-хвилинному відрізку Менюк забиває свій 22-й гол у чемпіонаті, а Роман Гаврильченко разом з Віталієм Бомбелою точно стріляють з середніх відстаней. І хоча грати залишалося майже цілих 7 хвилин, все, що вдалося “Колосу” – забити гол престижу в останній атаці. Відзначився знову Панов, який схоже не просто прижився в джулинській команді, а й поступово стає її лідером. Наступної суботи з нетерпінням чекаємо супер-матч лідерів, які сповідують абсолютно однаковий стиль гри: “Агроцентр-Поділля” – “Цукровик”(Красносілка).
————————————————————————————————————————————————————————-
колос-сокол
Удари в площину: 26(11+15) – 17(9+8). Фоли: 3(1+1) – 4(2+2).

Гравці “Колоса” мабуть повністю не відійшли від матчу проти “Агроцентру” і половину першого тайму з “Соколом” грали незрозуміло в що. Безладні дії, як в обороні, так і в атаці закінчилися тим, що команда з Великої Киріївки під кінець 8-ї хвилини вела в рахунку 2:0(забивали Богдан Сікорський та Іван Кустрич). Але схоже, що підопічні Сергія Козійчука самі злякалися своєї переваги та просто не знали, що з нею робити. Позначилася відсутність того самого досвіду, адже крім Сікорського інші гравці “Соколу” в серйозний дорослий футбол почали грати тільки в цьому році. На додаток, джулинські гравці вчасно зрозуміли, що якщо клеїти дурня навіть у матчі проти школярів, то можна взагалі залишитися з носом, всерйоз взялися за справу. Досить швидко рахунок вже був 3:2, а до перерви “Колос” остаточно убезпечив себе від будь-яких випадковостей – 6:2. Другий тайм перетворився на формальність, в ході якої команда Попова неабияк підправила собі різницю забитих та пропущених голів. Забивали всі польові гравці, заявлені на цей матч, при цьому Вадим Панов, Артур Казарян та Олег Борівський забили по 4 голи. У першому колі “Колосу” залишилося зіграти проти “Осіївки”,”ДЮСШ-Ровесник” та “Світанок-Агросвіт”.

Анонс наступного ігрового дня(субота 21 грудня) буде опубліковано завтра.