PRYME LEAGUE. 3 день(огляд)

78979769_2712758918788828_1767839239459831808_o

кириевка-дюсш
Удари в площину: 21(10+11) – 14(6+6). Фоли: 5(1+4) – 4(1+3).

У матчі команд, котрі взагалі не мали жодного залікового пункта в графі «набрані очки», все вирішив досвід гравців бершадської команди. Цікаво, що «Сокіл» майже на протязі всього матчу мав перевагу у багатьох компонентах(особливо за ударами в площину воріт), але пробити бездоганного Олександра Франчука у першому таймі так і не змогли. Натомість, Микола Бабій, Богдан Оперчук, Сергій Клибанський та Олександр Швець взяли своє не кількістю, а якістю. В підсумку: на перерву команди пішли за рахунку 0:4 на користь «ДЮСШ-Ровесник». А ось другий для тайм підопічних Сергія Козійчука виявився кращим у цьому чемпіонаті. Павло Мазуренко дуже швидко розмочив Олександра Безвенюка, який з’явився в воротах бершадчан по перерві і майже до середини другої половини гри не покидало відчуття, що молоді соколята ось-ось, як мінімум, скоротять розрив у рахунку, але гармата Клибанського дала зрозуміти, що цей матч номінальні гості не віддадуть. Наче на підтвердження Микола Деркач робить рахунок 1:6 і все, що вдалося господарям – встановити остаточний рахунок цього, досить цікавого матчу, відзначився Євген Зайчук. «ДЮСШ-Ровесник» бере перші очки та розташовується на 7-му місці у турнірній таблиці, маючи всього 3 зіграних матчі.

————————————————————————————————————————————————————————-
світанок
Удари в площину: 19(8+11) – 16(9+7). Фоли: 6(1+5) – 4(0+4).

Без перебільшення- це був центральний матч всього дня. Враховуючи над принциповість, котра склалась між цими суперниками в останні декілька років, та ще й Шляхова з Красносілкою вже досить довгий час є претендентами на медалі різного рахунку у Бершадському районі. Власне, сам матч вийшов саме таким, яким його і очікували шанувальники футболу. Не треба бути великим футбольним експертом для того, аби розуміти, як будуть грати ці команди. «Світанок-Агросвіт» використовував короткий та середній пас, де весь креатив виходив від лідерів Михайла Гребінного та Артема Теплякова. «Цукровик» в такій грі ніяк не міг відійти від свого фірмового футболу: максимальна концентрація біля власних воріт і нічого зайвого попереду. Як правило, голкіпер Олександр Цісар просто жбурляв м’яч далеко на половину поля шляхівчан, де кремезний Олег Тарулін виконував роль стовпа і, треба сказати, досяг неабиякого успіху в цій справі. Саме він в середині першого тайму і відкрив рахунок у матчі. За 5 хвилин Гребінний в дотик точно поцілив у кут, але перед самою перервою Дмитро Паук вдало завершив багатоходівку за участю того ж таки Таруліна та Леоніда Поліщука. До речі, незважаючи на те, що господарям вдалося не дати забити лідеру «Цукровика», але свої три гольових паса Льоня все ж таки зробив, але це було вже у другому таймі, який розпочався з шаленого голу Владислава Касумова. Шляхова сильно додала в швидкості і тихохідним гравцям з Красносілки у ці хвилини було досить важко, де кілька чудових нагод запоров молодий Владислав Ревусяк, а от Павло Загоруйко у відповідь забив після тієї самої скидки від Таруліна. Касумов за 6 хвилин до сирени знову зрівнює рахунок – 3:3 і, здалося, що серії пенальті не уникнути, але знову ж, «Світанок-Агросвіт» втрачає свої моменти, а Тарулін на 36-й та 39-й хвилинах оформлює хет-трик і «Цукровик» лише на 1 очко відстає від «Агроцентр-Поділля». Шляхівчани треті і мають на одну зіграну гру меньше.
————————————————————————————————————————————————————————–

widgeосиевка-Агроцентр
Удари в площину: 24(11+13) – 19(10+9). Фоли: 4(2+2) – 10(5+5).

Як тільки “Осіївці” вдалося зібрати свій бойовий склад, у їх суперників одразу ж з’явилися серйозні проблеми. Минулої суботи команда Віктора Соколюка дала неабиякий бій лідеру і одному з фаворитів чемпіонату. За великим рахунком бершадчани самі винні в тому, що перетворили для себе кінцівку матчу в справжню гру нервів. Стартова четвірка “Агроцентру” – Менюк, Шоробура, брати Гаврильченки і примкнувший до них Палянчук за 25 хвилин зробила свою справу. Після цього, команда з Бершаді просто кинула грати в футбол. Великий рахунок 7:2 на протязі 6-ти хвилин перетворився на некомфортні 7:5 і грати ще залишалося більше п’яти хвилин, що для міні-футболу досить багато. І ось тут виручив Роман Войнаровський, його надійна гра на лінії і красиві сейви вселили впевненість в товаришів по команді, а заодно дозволила утримати потрібний рахунок. У цьому матчі також трапилася невелика оказія: кращий бомбардир ліги Микола Менюк пішов з поля без забитого гола, хоча завдав 8 з 19-ти загальнокомандних ударів в рамку воріт Петра Паламарчука, 5 з яких відбивали штанги та поперечини. Зате прорвало Сергія Гаврильченка (4 голи). За Осіївку по два голи забили Максим Шередько і Сергій Коваленко, а ще один м’яч забив Богдан Мазурик, який проводив свій перший матч в цьому чемпіонаті.

цукровик-шумилово
Удари в площину: 19(11+8) – 26(14+12). Фоли: 4(2+2) – 2(0+2).

Молода шумилівська команда зарекомендувала себе як команда, яка більше всіх б’є в площину воріт суперників. В кожній грі кількість ударів перевалює за два десятки. Ось і в грі проти «Цукровика» їх голкіперу Олександру Цісару довелося відбити цілих 24 попадання, що неабияк позначилося на кінцевому результаті. Як і в грі проти шляхівчан наставник красносільської команди Віктор Прибила не став винаходити якийсь неймовірний «лісопет», і його команда не відійшла від тієї моделі гри, яка дає результат. «Цукровик» знову на відмінно виконав домашнє завдання, завдяки чому ,власне, і переміг, тим більш, без Леоніда Поліщука в складі, який змушений був їхати додому за сімейними обставинами одразу після закінчення гри проти команди з Шляхової. Знову ключовою фігурою попереду був Тарулін(2 голи та 2 асисти), не відстав і Павло Загоруйко(2+1). По одному разу відзначилися Дмитро Паук та Максим Пшеничний(перший гол в чемпіонаті). Цікавий епізод трапився у першому таймі. На 9-й хвилині голкіпер шумилян Олег Сорочан побіг вперед допомагати забивати своїм нападникам і… забив невідпорним ударом здалеку, після чого рахунок став 1:1. Але потім впродовж 22-х хвилин забивали тільки вищезгадані гравці «Цукровика». Крапку в грі поставив Андрій Вишневський на 37-й хвилині.

кириевка-осиевка
Удари в площину: 17(6+11) – 25(14+11). Фоли: 8(4+4) – 2(0+2).

В принципі, перемога Осіївки читалася. Але те, що рахунок буде таким величезним , навряд чи. Суперники відвели душу біля воріт один одного, забиваючи голи на будь-який смак, ось тільки гості забили в два рази більше і після першої повноцінної перемоги закріпилися на 4-му місці. У цьому матчі виконували соло їх лідери – Максим Шередько (5 голів), Богдан Мазурик (4), Сергій Коваленко (2) і по одному забили Роман Шевчук, Сергій Тернов та Максим Херсонюк з пенальті. На рахунку лідера “Сокола” Богдана Сікорського хет-трик, і по дублю у Віталія Непийвода і Євгена Зайчука. Як і в матчі з “ДЮСШ-Ровесник” другий тайм проти осіївської команди “Сокіл” завершив внічию 5:5.

шумилово-агроцентр
Удари в площину: 28(13+15) – 21(9+12). Фоли: 4(1+3) – 8(3+5).

Ще одна гра для любителів зливи забитих голів. І знову гравці «Агроцентру» провалюють другий тайм. Шумиляни залишилися вірними собі, влучивши в площину воріт бершадчан аж 28 разів, але Роман Войнаровський в останні 5 хвилин , особливо, в прямому сенсі, рятував свою команду від можливої втрати очок. По ходу всього матчу номінальні гості постійно вели в рахунку з перевагою в 2-3 голи. І коли на 36-й хвилині юний Костянтин Тарасенко скоротив рахунок до мінімуму 9:8 і в повітрі для команди з Бершаді запахло смаженим, Микола Менюк тут же бере тайм-аут, після якого стартова четвірка “Агроцентру” вже не йде з майданчика до самої фінальної сирени. Протягом двох останніх хвилин всі питання щодо підсумкового результату знімає Максим Шоробура після стандартів у вигляді штрафного та кутового. Сам граючий тренер бершадчан зробив хет-трик у цьому матчі і досяг позначки в 20 забитих голів за 4 зіграних гри. У складі ФК “Шумилово” трьома красивими голами з середньої та дальньої відстаней відзначився Андрій Вишневський. “Агроцентр” має 100-відсотковий результат, але в світлі майбутніх ігор проти монстрів нашого району (Джулинки, Красносілки, Шляхової) другі тайми у виконанні команди Менюка не можуть не насторожувати їхніх уболівальників.

Анонс наступного ігрового дня(субота 14 грудня) буде опубліковано завтра.