PRYME LEAGUE. 2 день(огляд)

78384492_2696407290423991_5102130782088986624_n

киниевка
Удари в площину: 19(9+10) – 20(8+12). Фоли: 8(6+2) – 2(1+1).

Господарі чемпіонату здобули впевнену, другу поспіль перемогу з тим же рахунком 8:2, що і тиждень тому над «Осіївкою». Хоча до середини першого тайму позитивний результат для команди з Шляхової викликав чимало запитань. «Сокіл» дуже грамотно побудував свою оборону, а в деяких ситуаціях доводилося спостерігати навіть елементи високого пресингу у виконанні підопічних Сергія Козійчука. Великокиріївська команда росте на очах, і прогрес в її грі видно навіть сліпому. Богдану Сікорському в результаті вдалося зрівняти рахунок на 12-й хвилині, але клас – є клас. Досить швидко «Світанок-Агросвіт» до перерви зумів убезпечити себе від любих безглуздих випадковостей, і другий тайм обидві команди вже грали собі на втіху. В результаті хет-трик на рахунку Владислава Гірського, по два голи забили Євген Шаргородський, Владислав Ревусяк та той же Богдан Сікорський(за Сокіл), ще один м’яч на рахунку Олександра Красноженюка, який забиває вже другий матч поспіль.

———————————————————————————————————————————————————

осиевка
Удари в площину: 17(9+8) – 25(11+14). Фоли: 3(2+1) – 7(3+4).

Красносільський «Цукровик» свою участь у чемпіонаті розпочав з впевненої перемоги над «Осіївкою», яка має серйозні проблеми з комплектацією складу. Окрім того, що двоє лідерів команди Віктора Соколюка – Богдан Мазурик та Олександр Борисюк у цьому чемпіонаті ще не грали, у грі проти Красносілки не грав ще й Максим Шередько. Ясна річ, що в результаті всіх цих обставин шансів проти досвідченої команди Віктора Прибили у «Осіївки» було замало. За великим рахунком номінальних господарів вистачило лише на перший тайм. «Цукровик», у складі якого окрім Леоніда Поліщука роль лідерів на себе можуть взяти також й наші добрі знайомі з Гайворона – Олег Тарулін, Андрій Гайда та Павло Загоруйко, впевнено контролював хід гри і без проблем здобув перші 3 очки в чемпіонаті. Вище згадані Поліщук і Тарулін забили по 3 голи, ще один раз відзначився Загоруйко. За «Осіївку» дублем відзначився Ярослав Кулеша та одного разу Роман Шевчук, який теж забиває вже другу гру поспіль.

колос
Удари в площину: 18(8+10) – 29(13+16). Фоли: 2(1+1) – 5(4+1).

Шумилівська команда довела, що сприймати її серйозно треба буде всім без вийнятку учасникам чемпіонату. Потужний «Колос» з Джулинки з великими труднощами зумів також переможно дебютувати в лізі. Гра нагадувала класичні гойдалки. Старожил нашого району Олег Борівський дуже швидко, впродовж 39-ти секунд зробив рахунок 0:2. Але, на перерву команди пішли за рахунку 3:2 вже на користь «Шумилово». Візначилися Олександр Недозименко, Андрій Вишневський та Олег Яковенко. Взагалі, шумиляни своєю грою справили приємне враження, команда намагається якомога довше зберігати м’яч під своїм контролем та кожну атаку обов’язково закінчувати ударом по воротах. Недарма, гості за ударами в площину ледь не вдвоє перебили господарів. Однак це не допомогло, голкіпер Богдан Пшемиський відбив 24 удари і заслужено став гращим гравцем матчу, а після перерви джокер Івана Попова – Вадим Панов сам відзначився дублем та допоміг це зробити Артуру Казаряну та Володимиру Гончаруку. Другий тайм «Колос» впевнено виграв з рахунком 5:2. За «Шумилово» забивали той таки Недозименко та чемпіон області 2018 року у складі ФК«Світанок-Агросвіт» – Олексій Тарасенко.

дюсш
Удари в площину: 13(6+7) – 29(14+15). Фоли: 3(1+2) – 4(1+3).

Цей матч очікувався з великим інтересом, дербі – завжди дербі. Але, на розчарування багатьох любителів футболу цікавого футболу не вийшло. «Агроцентр» легко виграв і завдяки божевільній різниці м’ячів після двох турів очолив турнірну таблицю. По суті, якихось шансів у команди Миколи Струтинського не було взагалі. Досить сказати, що в протокол були внесенні призвіща всього п’яти гравців і зрозуміло, що грати без замін проти потужного лідера ліги вкрай важко. Чому так вийшло, думаю головний тренер «ДЮСШ-Ровесник» розбереться сам, ми не будемо лізти у внутрішньокомандні справи. Що ж до безпосередньо самої гри, то всі 7 польових гравців «Агроцентр-Поділля» взяли найактивнішу участь у другій поспіль перемозі своєї команди, але забивали тільки дві людини: Микола Менюк знову трохи не дотягнув до рекорду району (9 голів) та Сергій Гаврильченко (4). Деякі вболівальники вже ведуть дискусію про те, чи зуміє граючий тренер лідера за підсумками 14 турів досягти позначки в 50 забитих голів. Незважаючи на розгромний рахунок, не можу сказати, що команда Струтинського провела поганий матч. На тлі такого суперника і диких проблем зі складом, відрізками «ДЮСШ» вдавалося на цілих 2-3 хвилини відсувати гру на половину поля «Агроцентру». Олександр Цимбал навіть встиг зробити дубль, і той же Струтинський також не пішов з поля без свого голу.
———————————————————————————————————————————————————-

джулинка - красносилка
Удари в площину: 26(12+14) – 29(13+16). Фоли: 6(3+3) – 9(5+4).

Тут все, як завжди, матчі команд з Джулинки та Красносілки вже давно стали брендом Бершадського району. Не обійшлося без голівудського сценарію і в очному перенесеному матчі першого туру. Більше ніж на один гол суперники не відпускали один одного. Олег Борівський вже звично на 24-й секунді відкрив рахунок, а через хвилину його тезка Тарулін його зрівняв. А під кінець 7-ї хвилини рахунок був уже 2:2. Граючий тренер «Колоса» – Іван Попов пробив точно в кут, а Леонід Поліщук після сольного проходу забив свій 4-й гол в чемпіонаті. Незважаючи на величезну кількість ударів в площину, воротарі Богдан Пшемиській(Колос) та Олександр Цісар(Цукровик) були просто красені і до перерви глядачі голів більше не побачили. Гольова посуха тривала цілу 21 хвилину, коли Вадиму Панову(який без проблем адаптувався в систему гри «Колоса») вдався точний удар з середньої відстані. Але не встигли всі присутні переварити те, що трапилося, як Дмитро Паук втілює в гол зкидку Олега Таруліна – 3:3. Через 3 хвилини Борівський вдало підставляє голову під вкидання м’яча від своих воріт голкіпера Пшемиського – 4:3. Але вже звично для цього матчу рахунок швидко став нічийним, відзначився Павло Загоруйко – 4:4. Останні 4 хвилини вийшли самими цікавими в усьому ігровому суботньому дні. 37-ма хвилина Загоруйко в своїй штрафній збиває Казаряна і отримує 2 хвилини штрафного часу і пенальті в ворота «Цукровика», але Цісар парирує удар Казаряна. Красносілка втрьох відбивається від Джулинської четвірки. Але все-таки за 31 секунду до закінчення штрафного часу Загоруйка, Панов на дальній штанзі замикає багатоходівку за участю Попова та Сохацького – 5:4 і грати залишалося 1.12. Мабуть така була карма цього матчу, яка полягала в тому, що ніхто з суперників не вів у рахунку довше однієї хвилини. За 19 секунд до сирени Поліщук зі штрафного посилає м’яч в район стійки, звідки Паук в дотик переправляє його в ворота – 5:5. У серії пенальті трійка «Цукровика» – Поліщук, Гонтарук, Паук реалізувала всі свої спроби, у «Колоса» забивали Панов і Казарян, а Попов пробив вище воріт. Завдяки ще одному бонусному очку красносільська команда з 5-ма очками розташувалася на 3-му місці, «Колос» четвертий. І тепер залишається з нетерпінням чекати матчу цих команд в наступному році, коли розпочнеться друге коло чемпіонату.

———————————————————————————————————————————————————–

шумилово
Удари в площину: 27(13+14) – 23(10+13). Фоли: 3(1+2) – 11(6+5).

Причина другої поспіль поразки «ДЮСШ-Ровесник» обумовлена фактами, які наведені в огляді матчу двох бершадських команд. Досить сказати, що в цій грі на 24-й хвилині після мікротравми Олександра Цимбала, на поле змушений був виходити досвідчений Борис Іванович Войнаровський, якому вже за 60. Незважаючи на весь цей негатив, команда Струтинського зуміла дати хороший бій більш молодим та рухомим шумилянам. Довгий час бершадчани навіть вели в рахунку, і лише в останні 2 хвилини номінальні господарі зуміли вирвати повноцінні 3 очка, що дозволило їм впритул підійти до групи лідерів. Граючий тренер ФК «Шумилово» – Олександр Недозименко зробив дубль і з 7-ма забитими голами вийшов на 3-е місце в бомбардирських перегонах. Крім нього за Шумилово забивали: Олег Яковенко(хет-трик), а також по одному голу на рахунку Олексія Тарасенка та Андрія Вишневського. У складі «ДЮСШ-Ровесник» дубль на рахунку Миколи Струтинського, ще по голу забивали Віктор Олійник та Микола Деркач.

Анонс наступного ігрового дня(субота 7 грудня) буде опубліковано завтра.