PRYME LEAGUE. 1 день(огляд)

75635914_2679858235412230_7011238522480754688_o

шляхова
Удари в площину: 21(10+11) – 22(15+7). Фоли: 7(5+2) – 3(0+3).

Чемпіонат району випало відкривати чинному зимовому чемпіону 2018 року і за сумісництвом господареві турніру Шляхівському МФК”Світанок-Агросвіт” та цьогорічному бронзовому призеру ФК”Осіївка”. Гості мали серйозні проблеми з комплектацією складу, що взагалі й зіграло вирішальну роль у другому таймі. Дивлячись на події, які розгортались на майданчику в першій половині гри, напевно, нікому і в голову не могло прийти, що все закінчиться розгромним рахунком. Світанок-Агросвіт з перших хвилин понісся вперед, і вже через 24 секунди після стартового свистка Артем Тепляков точно пробив зліва в дальній кут, організувавши перший гол чемпіонату. Ще через 4 хвилини Владислав Ревусяк точним ударом з середньої відстані робить рахунок 2:0. Тільки після цього гостям вдалося відсунути гру від своїх воріт, при цьому небезпечно загрожуючи воротам Владислава Касумова. До пори до часу голкіперу шляхівчан вдавалося утримувати свої ворота в недоторканності, але за хвилину з лишком до перерви Максиму Шередько все ж вдалося відіграти один м’яч і здалося, що другий тайм обіцяє неабияку інтригу. Саме ця інтрига зберігалася до середини другого тайму. Навіть незважаючи на те, що Олександр Красноженюк на 25-й хвилині зробив рахунок 3:1, Осіївка аж ніяк не виглядала приреченою. Активні Роман Шевчук та Максим Шередько за підтримки з глибини ветерана Петра Паламарчука не давали спокійно зітхнути захисної лінії команди з Шляхової. Але потім трапився двохвилинний відрізок, в ході якого той же Ревусяк, а також Анатолій Кравець і Михайло Гребінний зробили рахунок 6:1, і за великим рахунком в цьому матчі все стало ясно. Шередько тут же один гол відіграв, але врятувати матч по такій грі для Осіївки можливостей не було ніяких. Більш того, юний Максим Мельниченко забив свій перший гол у дорослому футболі, а Ревусяк на останніх секундах ще встиг оформити хет-трик. 8:2 – візуально легка перемога шляхівської команди.

——————————————————————————————————————————————————————–

бершадь
Удари в площину: 31(16+15) – 16(9+7). Фоли: 3(2+1) – 3(2+1).

“Соколята” Сергія Козійчука ще тільки осягають всі ази серед найсильніших гравців району, тому строго судити їх не слід. Гравці “Сокола” мають все необхідне для того, щоб зосередитися виключно на футболі і кращі матчі цієї команди безсумнівно ще попереду. Тим більше, що розпочинати чемпіонат великокиріївській команді випало, напевно, проти найсильнішого клубу ліги. І як би не відмовлявся в післяматчевому флеш-інтерв’ю головний тренер Агроцентру – Микола Менюк, але вже зараз видно, що склад і головне – сама постановка гри, автоматично перетворюють цю команду в одного з головних претендентів на перемогу в лізі. Дві рівноцінні безболісно замінюючі одне одну четвірки(Шоробура-Менюк-брати Гаврильченки та Нечитайло-Зуєв-Понько-Палянчук) з сильним кіпером Романом Войнаровським представляють собою досить грізну силу. Безперечно, легким шлях цієї команди не буде, попереду багато ігор проти інших китів нашого району, але те, що на “Агроцентр-Поділля” у всіх без винятку команд настрій буде надсерйозний, сумніву не підлягає. У цьому матчі граючий тренер номінальних господарів трохи не дотягнув до рекорду скорострільності чемпіонату – 8 голів. Сергій Гаврильченко забив 5, Євген Палянчук – 4, Роман Гаврильченко – 2, Максим Зуєв разом з Юрієм Нечитайло відзначилися по одному разу. За “Сокіл” забивали Євген Зайчук, Іван Кустріч та Богдан Сікорський з пенальті. “Агроцентр-Поділля” відразу захопив умовне лідерство на всіх фронтах, тому що 3 клуби в чемпіонаті поки ще не грали.

———————————————————————————————————————————————————————

пяо
Удари в площину: 20(8+12) – 18(8+10). Фоли: 6(1+5) – 8(5+3).

Осіївка, яка проводила другий матч за день була дуже близька до того, аби взяти повноцінні 3 очка. У першому таймі цього матчу прорвало Романа Шевчука та Петра Паламарчука, які під кінець 15-ї хвилини першого тайму зуміли забити по два голи кожен, в середині тайму ще один гол забив Максим Шередько. Навіть незважаючи на гол шумилянина Назара Бондаренко, рахунок 5:1 до кінця першого тайму мало у кого викликав сумніви в перемозі осіївської команди. Але як і в матчі відкриття, команда Віктора Соколюка начисто провалила стик таймів. В останні 3 хвилини перед перервою досвідченому Олегу Яковенко вдалося двічі поспіль вразити ворота Олега Козачка і за рахунку 3:5 команд пішли на перерву. У другому таймі слово взяв визнаний голеадор Олександр Недозименко. Спочатку він зрячим ударом скоротив відставання до мінімуму, а в середині тайму зробив все, щоб молодий Бондаренко оформив дубль рахунок став 5:5. Максим Херсонюк за 3.34 до сирени знову виводить “Осіївку” вперед, але вже через 43 секунди індивідуальні дії Недозименка і рахунок після точного удару в протихід голкіперу приймає остаточний вигляд 6:6. В останні пару хвилин обидві команди мали чудові шанси для того, щоб закінчити все в основний час, але обидва воротарі Дмитро Котенко та Олег Козачок були на висоті. Згідно регламенту після фінальної сирени суперники виконали серію пенальті, в якій Шевчук, Шередько і Паламарчук з Осіївки реалізували всі свої спроби, у шумилян забив тільки Олег Яковенко, а удар Костянтина Тарасенко прийшовся у воротаря. Після двох зіграних матчів ФК”Осіївка” має 2 очка, у ФК “Шумилова” – 1.