Офіційний сайт районного футболу

РЕГЛАМЕНТУ ЧЕМПІОНАТУ!!!

Screenshot

1. Мета і завдання.

 

 Чемпіонат району, розіграш Кубка та Суперкубка району з футболу проводится з метою:

   – подальшого розвитку масового футболу в районі;

   – підвищення рівня майстерності футболістів;

   – виявлення сильніших колективів району;

   – підготовки та підвищення кваліфікації суддівського корпусу;

   – популяризація цього виду спорту серед сільської молоді району;

   – організації дозівлля, активного відпочинку в районі;

   – виконання Державної програми розвитку футболу на Україні;

   – зміцнення матеріально-спортивної бази;

 

2. Керівництво змаганнями

 

    2.1. Проведення районних змагань з футболу покладається на федерацію футболу Бершадського  району.

   2.2. Безпосереднє керівництво і оперативний контроль за проведенням змагань здійснює комітет з проведення змагань . Питання, які непередбачені цим Регламентом, регулюються спортивно-технічним комітетом (СТК) .

 

3. Учасники та умови проведення змагань.

 

   3.1. Чемпіонат Бершадського району з футболу сезону 2016 року проводиться по системі «весна-осінь».

   3.2. У першості району з футболу змагатимуться команди:

        1. "Цукровик" с.Красносілка

        2.  ФК Бершадь

        3." Аматор" м.Бершадь

        4.  ФК В.Киріівка

        5.  ФК Осіівка

        6.   «Колос» Джулинка

        7.    "Світанок Агросвіт" с.Шляхова    

        8.    ФК Маньківка

        9.     ФК Шумилово

   Кількісний та персональний склад учасників чемпіонату району з футболу затверджує Президія ФФБР.

  3.3. Змагання розпочинаються з: __1 червн 2016 р. згідно календаря ігор, розробленого та затвердженого спортивно-технічним комітетом (СТК) .  

 Час матчів затверджується членами федерації СТК кожної середи перед черговим туром.

  3.4. До участі у змаганнях допускаються команди, які знаходяться на території Бершадського району , які подали відповідні документи (заявки, карточки футболістів).

  3.5. Учасники змагань або їхні батьки(тесть,теща) повинні проживати (приписка) або бути вихідцями (свідоцтво про народження) з району, або ж бути митценатом який підтримує Бершадський розвиток з футболу.

  3.6. Дозволяється заявляти 30 футболістів, з них може бути до 5-ти легіонерів одночасно(на полі) в заявці може бути більше, тобто тих, які не мають ніякого відношення до Бершадського району .

  3.7. Чемпіонат району проводиться:

        за коловою системою у два кола (на своєму полі та полі суперника);

   3. 8.Умови розіграшу Кубка та Суперкубка району викладені у додатку №1 цього Регламенту.

   3. 9. У ході календарних матчів чемпіонату, кубка та суперкубка району дозволяється заміна 7-ми футболістів.

   3.10. При проведенні матчів чемпіонату, кубка та суперкубка району у рапорт арбітра записують 18 футболістів (11 основних і 7 запасних).

   3.11. У випадку, якщо кольори форми обох команд співпадають, то на вимогу арбітра матчу команда господарів зобов’язана замінити форму. В противному випадку рішення приймає СТК.

   3.12. Футболка гравця повинна мати номер на спині, під яким гравець внесений у рапорт арбітра. Форма воротаря за кольором повинна відрізнятися від форми футболістів обох команд.

   3.13. Команда-господар поля заповнює рапорт арбітра першою та предоставляє бланк рапорту якщо того нема у судді, не пізніше як за 15 хвилин перед початком гри, куди вносяться прізвища та імена футболістів, їхні номери і представляються арбітру матчу відповідні заявочні документи на кожного гравця.

  3.14. Рапорт арбітра підписується представником, капітаном команди до початку матчу. Після закінчення матчу представники обох команд повинні ознайомитися з дисциплінарними санкціями щодо гравців в даному матчі та підписати відповідну графу в рапорті арбітра.

  3.15. Запізнення гостьової команди на зустріч чемпіонату дозволяється в межах 45 хвилин від офіційного початку матчу. Час фіксує арбітр матчу. Команда-господар не має права на запізнення. В противному випадку рішення приймає СТК.

  3.16. Команди не мають права на запізнення в кубкових зустрічах. В противному випадку рішення приймає СТК.

  3.17. Перенос матчу чи час початку зустрічі дозволяється тільки за згоди обох команд з обов’язковим погодженням з ФФБР. В будь-яких інших випадках перенос матчів забороняється. Перенесені матчі мають відбутись не пізніше, ніж почнеться наступний тур за участі цих команд.

  3.18. Команда-господар забезпечує належний стан футбольного поля та якісними футбольними м’ячами на дану зустріч.

  3.19. За порядок на стадіоні та прилеглій до нього території під час проведення матчів та медичне обслуговування відповідає команда господарів.

  3.20. У випадку неявки на гру команди, їй зараховується технічна поразка , а супернику – технічна перемога.

  3.21. Якщо команда протягом сезону зробить дві неявки на ігри, то його подальша участь у змаганнях розглядається на засіданні СТК з можливим виключенням з учасників чемпіонату.

  3.22. Всі результати за участю знятої команди анулюються, якщо вона провела менше 50% матчів. Якщо ж команда зіграла 50% матчів, то у всіх наступних матчах їй зараховують технічні поразки 0-3, а суперникам – технічні перемоги 3-0.

   3.23. За неявку на матч команді накладається штраф у розмірі 50 грн.

 

 

   3.24. Футболісти, спортивний одяг яких не відповідає Правилам гри, до матчу не допускаються. Гравці команд зобов’язані проводити ігри у щитках.

 

 

 

4. Арбітраж районних змагань.

 

   4.1. Усі без винятку матчі  обслуговують спеціально призначені ФФБР арбітри в складі 1 центрального арбітра. Бокових арбітрів зобовязані надати суперники, ці арбітри судять половину на якій знаходиться його команда. В обовязки бокового арбітра входить: стеження за тим щоб мяч знаходився у межах поля, за положенням поза грою та надання деяких консультацій головному арбітру, якщо той їх потребує! За іними аспектами та порушеннями стежить на виносить вироки Центральний арбітр.Фінансування центрального арбітра лягає на плечі ФФБР.  

   4.2. У випадку неявки на гру бригади арбітрів (арбітра), рішення по проведенню цього матчу приймає СТК (допускається в телефонному режимі). Безпосереднє обслуговування зустрічей  здійснюється арбітром виїжджаючої команди(У ВИПАДКУ НЕПРИБУТТЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО АРБІТРА НАЗНАЧЕНОГО ФФБР), який має в обовязковому порядку виходить на поле в спортивній формі та спортивному взутті. Асистентами цього арбітра можуть бути будь-які представники команд, по одному від господарів та гостей

 

   4.3.Матч розпочинається тільки після заповненого протоколу матчу, інакше команді яка не заповнила протокол зараховується поразка а арбітру штраф.

   4.4. За здачу рапортів відповідають судді, що обслуговують зустріч. В разі нездачі протокола гри, до такого арбітра застосовуються штрафні санкції.     

.  4.5. Перевірка карточок футболістів(нею являється ксерокопія паспорта перша сторінка та приписка) проводиться до початку зустрічі. Всі спірні моменти, що стосуються карточок футболістів, вирішуються до початку матчу.

  4.6. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний на протязі 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра.

 

5. Протести

 

   5.1. Представник команди зобовязаний негайно після закінчення гри попередити суддю матчу про подання протесту, що фіксується арбітром у протоколі матчу.

   5.2. Протести розглядаються СТК, які не підлягають апеляції щодо вирішення остаточного результату, після оплати грошового обов’язкового внеску у розмірі 500 грн. . Неоплачені протести не розглядаються.

   5.3. Протести та оплата за протест, рапорти про незакінчену зустріч, подаються в федерацію футболу протягом 24 год. після закінчення зустрічі.

   5.4. Протести, рапорти розглядаються на засідані СТК у присутності судді зустрічі і двох представників команд. У випадку відсутності тих чи інших осіб, СТК виносить рішення на основі свідчень присутніх осіб та наявних матеріалів, яке не підлягає апеляції.

   5.5. Засідання СТК відбувається у відповідно призначений день.

   5.6. Федерація футболу Бершадського  району залишає за собою право на відрядження представника федерації на матчі чемпіонату та кубка району.  

  5.7. Протести не подаються на суддівські рішення (призначення або не призначення 11-тиметрових ударів, штрафних чи вільних ударів, аутів, положення поза грою, взяття воріт).

  5.8. СТК виносить рішення по будь-яких проявах порушення правил гри, суддівства, нестандартної поведінки та порушення порядку.

  5.9. Всі спірні питання можуть бути винесені на засідання Президії ФФБР, рішення якої не підлягає оскарженню.

 

6. Заявки

 

   6.1. Заявки у відповідній формі, завірені керівником (сільським головою) та лікарем, подаються у федерацію футболу до початку змагань. Дозволяється кількісний склад команди до 30 чол. Команди, що несплатили вчасно заявочний внесок до змагань не допускається.

   6.2. Дозаявки учасників змагань дозволяється проводити до початку  другого кола чемпіонату тієї ліги, в якій виступає команда. Під час дозаявки за кожного дозаявленого гравця (після 30 гравцців погоджених в регламенті) команда сплачує в ФФБР по 100 грн.

   6.3. Дозаявка футболістів забороняється у розіграші кубка району до півфінальної гри.

   6.4. Перехід з однієї команди в іншу дозволяється футболісту здійснити не більше одного разу за сезон, незважаючи на мотиви переходу (виліт з кубка, зняття з розіграшу, переміна ліг тощо). При переході має сплатитись сумма 200 грн в ФФБР(100 грн відзаявка 100 заявка за іншу команду). Переход дозволяються до початку 2 туру 2 кола.

   6.5. Гравець, задіяний в розіграші кубка району за одну команду, не має права виступати за іншу команду в цьому розіграші кубка району.

 

7. Визначення місць у турнірній таблиці .

 

   7.1. За перемогу команді нараховується 3 очки, нічию – 1 очко, поразку – 0 очок.

   7.2. За технічний виграш команді нараховується 3 очки .

   7.3. Переможець визначається за більшою кількістю набраних очок.

  7.4. У випадку рівності очок у двох і більше команд переможець визначається:

а) кількість турнірних очок;
б) більша кількість перемог;
в) краща різниця забитих і пропущених м'ячів;
г) більша кількість забитих м'ячів.

    За рівністю показників, вказаних в п.7.3 цієї статті, перевагу отримають команди які в усіх іграх мають кращі показники:
а) найменша кількість балів за попередження та вилучення ( попередження – 1 бал, вилучення – 3бали).

   7.5. У випадку рівності очок у перших двох команд, для виявлення чемпіона району призначається "золотий матч” на нейтральному полі.

  7.6. У випадку рівності очок у перших трьох і більше команд, для виявлення чемпіона району проводиться додатковий груповий турнір на нейтральному полі (схема турніру залежить від кількості команд і представляється федерацією після закінчення основної частини чемпіонату).

 

8. Витрати

 

   8.1. Витрати, повязані з виїздом команд на змагання, несуть відряджуючі організації.

   8.2. Витрати, повязані з проведенням фінальних ігор, а також нагородження переможців та призерів змагань, несе федерація футболу Бершадського району.

   8.3. Оплата відряджень суддям для обслуговування матчів  проводиться за рахунок федерації футболу.

 

9. Нагородження

 

  9.1. Команда-переможець та призери змагань у супер-лізі нагороджуються: дипломами чи грамотами та медалями відповідного рівня. До нагородження можуть бути залучені спонсорські та благодійні кошти у будь-якій формі. 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *