PRIME LEAGUE. 8 ТУР

Бомбардиры

З усіх 8-ми турів Відкритого чемпіонату Бершадського району з міні-футболу, передноворічний(разом з Шляхівським дербі) вийшов самим цікавим та захоплюючим. Мабуть лише тільки в матчі “Колос”(Джулинка) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) справжньої боротьби не вийшло. В інших іграх кидалася в очі повна мобілізація та серйозний підхід всіх без винятку команд, на мінорній ноті закінчувати рік, що минає не хотів ніхто. У чемпіонаті залишилося зіграти 6 матчів – повний 9-й тур, плюс перенесена гра між Стражгородом і Осіївкою. В цілому, ситуація дуже цікава: все три комплекти нагород 4 перші команди розіграють між собою в очних зустрічах. В фактично золотому матчі за звання чемпіона прогнозовано битимуться бершадчани і агросвітівці з Шляхової, за бронзу посперечаються Красносільський “Цукровик” та в будь-якому випадку команда-відкриття цього сезону – “Нива” з Сумівки. Своя інтрига є також і внизу турнірної таблиці, де головна дійова особа – молода команда з Осіївки. Підопічним Миколи Тернова в останній день потрібно кров з носу обігрувати Стражгород та Джулинський “Колос”, тому, стартова гра 9-го туру МФК”Осіївка” – “Колос”(Джулинка) де-факто перетворюється на стикову. Для того, аби утримати 8-е(кубкове) місце команді Івана Попова достатньо нічиєї. Але це все буде вже в наступному році, а поки, всіх з наступаючим Новим роком і нехай у нас у всіх все буде добре. ЩАСТЯ ВАМ ШАНОВНІ ГРАВЦІ, ВБОЛІВАЛЬНИКИ ТА ПРОСТО ЛЮДИ!!!

За певного збігу обставин “Нива” могла вже сьогодні завоювати історичну для себе і сенсаційну для багатьох “бронзу” чемпіонату і впринципі все до цього йшло. Після першого тайму господарі спорткомплексу горіли 2:4 і з огляду на всі ігрові проблеми МФК”Шляхова”, гадаю мало в кого з тих людей, які бачили цей матч виникали сумніви щодо переможця. Навіть за відсутності Миколи Малютіна клуб з Сумівки досить впевнено і солідно виграв перший тайм. Микола Менюк зловив неабиякий гольовий кураж, його дубль у першому таймі разом з голами Андрія Ткача та Олександра Андрусика глибоко розчарували місцевих уболівальників. Мало того, на 75-й секунді другого тайму той же Менюк робить рахунок 2:5 і ось тут сталося вилучення Євгена Палянчука, і Сергій Гаврильченко досить швидко реалізує більшість. А далі Шляхівська команда понеслася, швидкі проникаючі атаки з якими без кваліфікованого руйнівника Палянчука, Сумівська команда впоратися виявилася не в змозі і як наслідок протягом 13-ти хвилин рахунок був вже 8:5 на користь господарів. Особливо старалися Максим Шоробура(хет-трик), Віталій Ольхович та Сергій Гаврильченко(у обох дублі). Єдиною втіхою, для “Ниви” став реалізований Менюком пенальті на останній хвилині матчу, який дозволив йому зрівнятися по забитим голам з Олександром Бондарем з ФК”Бершадь”. Проте, не дивлячись на поразку “Нива” залежить сама від себе, а Шляхова при певних розкладах в разі перемоги в останньому турі над МФК”Гайворон” може зачепитися навіть за 4 місце.
———————————————————————————————————————————————–

Можу без перебільшення сказати, що за якістю виконання це був безперечно кращий матч чемпіонату. Битва двох тактик, системний футбол в якому гравці обох команд практично не допускали серйозних індивідуальних та позиційних помилок. ФК”Бершадь” маючи більш довгу лаву постійно тиснув, використовуючи високий пресинг, МФК”Гайворон” виключивши зайву метушню з м’ячем намагався мало не першим пасом кинути в контратаку когось з пари технічних Едуарда Урбановича або Івана Янишина. З боку гра виглядала дуже привабливо і навіть не дивлячись на порівняно малу кількість голів в цілому, видовищність самого матчу від цього анітрохи не постраждала. Просто неймовірні речі творив в рамці воріт граючий тренер Гайворонської команди Віталій Бондар. Саме завдяки його божевільним сейвам інтрига жила досить довго. Жовто-чорні змогли дотиснути свого суперника лише в останні 10 хвилин ігрового часу. В’ячеслав Омельченко вже вкотре виступив в ролі “спасителя отечества”, його два голи в останню п’ятихвилинку остаточно заспокоїли гру і забезпечили бершадчанам перемогу в матчі, в якому втрачати очки їм було ніяк не можна. Для команди з Кіровоградщини цей матч був кращим за останні 5 турів, можливо саме таке поєднання виконавців і є для них ідеальним.

Навіть незважаючи на рагромний рахунок, Джулинський “Колос” до певного часу виглядав дуже непогано. У першому таймі ударна четвірка “Світанок-Агросвіт”: Юрій Грищенко-Артем Тепляков-Владислав Гірський-Сергій Янчук, змогла лише тричі вразити ворота Богдана Пшемісского. А от у другому таймі один з лідерів чемпіонату невмикаючи повних обертів відзначився ще 5 разів, ймовірно команда з Шляхової просто економила сили, адже попереду їх чекав ще один матч – дербі проти МФК”Шляхова”(як з’ясувалося через 2 години економили недаремно). На останніх секундах гравець “Колоса” – Віталій Голубенко гарматним ударом з середньої відстані розмочив рахунок і голкіперу Владиславу Рибаку до сухого матчу невистачило зовсім небагато. Хет-трик на рахунку Сергія Янчука по два голи забили Олександр Гут та Владислав Гірський, наздогнати якого в гонці бомбардирів стає вже справою майже неможливою.

Тут перемогти реальні шанси мали обидві команди, абсолютно рівний матч. Суперники не відпускали один одного на відстань більш ніж в 2 голи, ці доганялки тривали до останньої хвилини в ході якої Леонід Поліщук точним ударом зробив рахунок 7:7 і майже одразу пролунав фінальний свисток. У Красносільської команди в цьому матчі до ударному тандему Ярослав Кривіцький-Леонід Поліщук додався ще й Дмитро Соломон, на рахунку цієї трійки всі забиті голи “Цукровика”, у шумилян знову феєрив Олександр Недозіменко(6 голів). Команда Віктора Прибили в останньому турі зіграє “бронзовий” матч проти Сумовської “Ниви”, а “Лан-Граніту” для того, аби утримати 5 місце необхідно обов’язково обігрувати МФК”Стражгород”.

Перенесена гра 7 туру.

Відразу після перенесення цього матчу з 23 грудня, доводилося чути багато розмов про те, що нібито, дві команди з Шляхівською пропискою розпишуть потрібний результат після закінчення чемпіонату. Поспішаю розчарувати наших доморощених Нострадамусів, команди видали такий бойовик, що кістки тріщали в буквальному сенсі цього слова. Арбітрам неодноразово доводилося виносити гравцям попередження за зайву агресивність і зупиняти гру для надання медичної допомоги. Ті хто не залишився подивитися заключний матч дня, втратили дуже багато. Самому початку матчу передувала одна невелика, але дуже приємна церемонія. Від імені обох Шляхівських команд, досвідчений гравець Сергій Янчук під бурхливі овації глядачів в СК”Шляхова” привітав граючого тренера МФК”Світанок-Агросвіт” – Івана Ковбасюка з народженням довгоочікуваної доньки Софії. Інтернет ресурс fcbershad.com.ua приєднується до привітань. НЕХАЙ РОСТЕ ЗДОРОВОЮ ТА РАДУЄ ВАС!
Ну і власне про сам матч. Перший тайм: 4:2 попереду “Агросвіт”, гра на зустрічних курсах. “Червоно-білі” намагаються діяти за рахунок більш високого класу виконавців, “зелені” у відповідь запропонували позамежну самовіддачу і той самий авантюрно-відчайдушний футбол, який властивий МФК”Шляхова” протягом усіх ігор цього сезону. На мій погляд гравці “Світанок-Агросвіт” марно вплуталися в таку гру при цьому помітна була легка недооцінка суперника. Все йшло як здалося закономірно, спочатку другого тайму “Агросвіт” вигравав 6:3, але в перебігу якихось двох з невеликим хвилин голи Сергія Гаврильченка, Віталія Ольховича та Максима Шоробури зробили рахунок 6:6. Йшла лише 27-а хвилина матчу і хто знає, забий на 30-й хвилині Ольхович сьомий гол – тоді незнаю яким був би підсумковий рахунок взагалі. Але, Владислав Рибак ціною мікротравми та попередження врятував свою команду від серйозних неприємностей. Через пару хвилин Сергій Янчук та Юрій Грищенко двома швидкими голами роблять рахунок 8:6, Ольхович майже одразу його скорочує і в останні 5 хвилин “зелені” йдуть ва-банк, чим одразу, майстерно скористалися той же Янчук та Артем Тепляков. 10:7 і “Світанок-Агросвіт” так само як і ФК”Бершадь” перед останнім туром виграє всі 8 матчів чемпіонату.

9 тур заплановано на 13 січня, про можливі зміни буде повідомлено додатково(слідкуйте за анонсами).