PRIME LEAGUE. 6-7 ТУРИ

Бомбардиры

В тому, що тепер уже одноосібний лідер чемпіонату просто сильніше другої команди з Шляхової, сумнівів не виникало майже ні у кого. Але то що підсумковий рахунок буде таким розгромним, не очікували напевно навіть найпалкіші вболівальники ФК”Бершадь”. У складі МФК”Шляхова”, дійсно були готові боротися мабуть лише тільки Михайло Гребінний(обидва голи) та Сергій Гаврильченко, в іншому, ні в атаці, ні в захисті у шляхівчан не виходило взагалі нічого. Команда Віктора Маланчука – навпаки, провела цю гру на одному диханні і до трьох заслужених очок додала ще й непогану поправку до різниці забитих т пропущених м’ячів. 4 голи на рахунку Олександра Бондаря, котрий продовжує переслідування Владислава Гірського, а ще відразу четверо гравців жовто-чорних відзначилися дублями(Вадим Чернега, В’ячеслав та Руслан Омельченки, Богдан Рак).

——————————————————————————————————————————————————–

Не минуло й шістьох хвилин після початку гри, як один з аутсайдерів ліги вже вів 3:0 в матчі проти абіційної “Ниви”. Лідер Осіївської команди Максим Шередько відкрив рахунок, а новачок клубу Дмитро Рамазанов дуже швидко його подвоїв. На 6-й хвилині той же Шередько зробив рахунок 3:0 на користь ФК”Осіївка” і над СК”Шляхова” повис запах сенсації. І тільки після цього гравці з Сумівки прокинулися. Микола Менюк(двічі), Андрій Ткач та Микола Малютін зробили все можливе для того, аби піти на перерву за рахунку 4:3 на свою користь. Але в другому таймі підопічним Миколи Тернова просто не вистачило досвіду. Майстровиті виконавці “Ниви” другий тайм також виграли 4:2 і продовжили свою серію без поразок(в останній раз “Нива” програвала ще 11 листопада).

Травма основного голкіпера МФК”Гайворон” – Олега Таруліна припала дуже недоречно, в трьох останніх матчах без свого харизматичного лідера, команда з Кіровоградщини пропустила 26 м’ячів, тоді як за весь торішній чемпіонат 40. Багато вболівальників саме в цьому факторі схильні бачити останні невдачі бронзового призера сезону 2016-2017. Що до шумілян, то четвірка Тростянецько-Тульчинських легіонерів(Яковенко-Ільченко-Фагунік-Недозіменко з Віталієм Дзюбенко в воротах) зробила свою справу. Футбол вийшов відчайдушним з великою кількістю голів в якому половину м’ячів “Лан-Граніту” забив Олександр Недозіменко і тепер перебуває в першій п’ятірці бомбардирів ліги.
——————————————————————————————————————————————————-

Це був класичний матч команд які полярно розташовані в турнірній таблиці, підсумковий рахунок говорить сам за себе. Перевага “агросвітівців” була тотальною, в їх складі 6-ма голами відзначився кращий бомбардир чемпіонату Владислав Гірський, всього на його рахунку тепер 33 точних удари. Звертає на себе увагу набагато більша кількість ігрового часу і торішнього кращого голеадора Сергія Янчука(4 голи), який схоже вже потихеньку відійшов від серйозної травми. Також, по 4 голи забили: захисник Владислав Тастанкулов і граючий тренер Олексій Педорич. У складі “Стражгороду” хет-триком відзначився Дмитро Гаврилюк. “Світанок-Агросвіт” здобуває 6-ту перемогу поспіль і продовжує йти врівень з ФК”Бершадь”.

Ігри між Джулинкою і Красносілкою завжди і у всіх турнірах цікаві та принципові. Якщо згадати минулий сезон, то тоді “Колос” і “Цукровик” обмінялися важкими перемогами: в чемпіонаті перемогла команда Віктора Прибили(6:4), в чвертьфіналі кубку підопічні Івана Попова реваншуватися (5:4). З мінімальним рахунком все закінчилося в грі чемпіонату і цього сезону. Багато що вирішив хет-трик Олега Борівського, а також дисциплінова гра в обороні у виконанні обох команд. Завдяки перемозі “Колос” закріпився на 8 місці, яке дає право брати участь в кубку району, ну а “Цукровик” помітно ускладнив собі життя в боротьбі за бронзу.

7 ТУР

Безперечно це був фейерічний матч не тільки для вболівальників з Сумівки, але і для Миколи Менюка – особисто. 10 забитих голів в одному матчі – зовсім небагато не вистачило до повторення рекорду Олександра Бондаря з ФК”Бершадь”(12 голів). Природно, не можна обійти увагою і всю стартову четвірку “Ниви” – Євген Палянчук-Андрій Ткач-Микола Малютін-Микола Менюк. Без таких підношувачів снарядів наврядчи б голкіпер за своєю суттю Микола Менюк зараз мав би 24 забиті голи і був четвертим бомбардиром ліги. Але головне навіть не це, якщо Сумівська команда на третьому місяці свого існування відразу виграє бронзові медалі, то думаю навіть слово СЕНСАЦІЯ тут буде дуже м’яким. Тому, щось прогнозувати не беруся, давайте краще почекаємо останніх двох турів, де “Нива” зіграє проти МФК”Шляхова” і в останньому, воістину доленосному матчі проти “Цукровика” з Красносілки. “Рубка” в цьому році буде не тільки за чемпіонство.

Через участь більшої частини гравців ФК”Бершадь” в міжнародному турнірі “Кубок Енергетика”(про підсумок і хід якого я коротко постараюсь розповісти в найближчу добу), на гру проти Джулинського “Колоса” Віктор Маланчук привіз всього шістьох гравців, але навіть цього вистачило для хай не дуже великої, але досить впевненої перемоги. Після якої жовто-чорні в світі перенесення Шляхівського дербі вийшли в одноосібні лідери чемпіонату. Олександр Бондар забив свої 4 м’ячі і продовжує переслідувати Влада Гірського з “Світанок-Агросвіт”. Команда Івана Попова в цьому матчі не заслужила жодного поганого слова на свою адресу. Знову забив Олег Борівський(дубль), а також молоді, але вже досвідчені Олександр Павлишин та Віталій Сохацький. Незважаючи на поразку “Колос” має ще теоретичні шанси навіть на 4 місце.
——————————————————————————————————————————————————

Цей матч коментує гравець ФК”Осіївка” – Олександр Борисюк:

“У цьому матчі для багатьох явним фаворитом була команда з Шумилово. Це і не дивно, адже результати у них були набагато кращими, ніж у осіївчан. До того ж перемога у попередньому турі шумилівської команди над Гайвороном давала Осіївці не досить оптимістичного настрою. Але завдання, яке дав Микола Тернов перед матчем, була якраз таки перемога. Адже залишалось три матчі, і в разі поразки сьогодні, фактично шансів на попадання у вісімку не залишалось. Стосовно ходу матчу, то Осіївка домінувала у всіх показниках. У перші 10 хвилин м’яч по-зрадницьки не летів у сітку шумилян. Коваленко та Шередько не забивали у здавалося стовідсоткових моментах. Шумиляни відповідали ударами з дальніх відстаней. Після голу Коваленка та видалення Недозименка, гра наших суперників рухнула і наша команда змогла відзначитись ще тричі. 4:0 після 20 хвилин. У другому таймі гравці Осіївки грали ще активніше, адже усі пам’ятають минулий тур проти Сумівки, в якому ми примудрились, перемагаючи 3:0 програти матч. Шумилово ж намагалось відігратись і 2 тайм завершується з рахунком 6:4. Підсумковий рахунок матчу 10:4 і ми залишає останню турнірну сходинку маючи хороші шанси на плей-оф. Найкращим гравцем на мою думку був Дмитро Рамазанов, який оформив хет-трик та віддав декілька гольових передач”.
—————————————————————————————————————————————————–

Про проблеми Гайворонського клубу було сказано вище, знову цілих 9 пропущених м’ячів. А ось “Цукровик” продовжує наполегливо чіплятися за будь-яку можливість зачепитися за призову трійку. Ось і в гольовий перестрілці проти МФК”Гайворон” все вирішили 5 голів Ярослава Кривицького і хет-трик Леоніда Поліщука. У їхніх суперників також по 3 голи забили Андрій Гайда та Андрій Білоконь. Ці команди є сусідами в турнірній таблиці, але у Красносільського клубу на 2 очки більше, та й календар останніх двох матчів трохи легший.