Офіційний сайт районного футболу

PRIME LEAGUE. 3 ТУР

бомбардиры


Футзальний сезон на Бершадської землі в самому розпалі. Відгримів вражаючий за своїм складом і організації меморіал Г.Й.Кузика і наша ліга продовжила свій звичний шлях. І в першому ж матчі 3-туру Шумилівський “Лан-Граніт”, який мав в активі 2 перемоги, не зміг зібрати склад на гру проти ФК”Бершадь”. Щось тут коментувати або тим більше когось звинувачувати сенсу не бачу. Факт очевидний: команда з райцентру отримує 3 очки і продовжує свою переможну серію. Ну а шумилянам, напевно потрібно провести серьзно бесіду в своєму колективі.

—————————————————————————————————————————————–

А ось те, що роблять в Сумівці не подобатися просто не може. Після двох розгромних поразок в перших турах, в команду були терміново запрошені такі майстри нашого району як, Микола Менюк і Євген Палянчук, результат був здобутий одразу: обіграний досить неслабкий Джулинський “Колос” і надалі буде дуже цікаво спостерігати за матчами “Ниви” . У Івана Попова незважаючи на зіграний і досвідчений склад, результат поки відсутній.
—————————————————————————————————————————————-

Ця пара, також була однією з центральних в турі. Ні у кого не викликало сумнівів в тому факті, що “Гайворон” обов’язково дасть бій, так воно власне і вийшло. “Світанок-Агросвіт”, хоч і з боєм, але також взяв 3 очки і тепер в лізі тривладдя. Кращій бомбардир Владислав Гірський цього разу обмежився лише двома забитими голами, натомість хет-триком відзначився Олександр Гут. У складі “Гайворону” всі голи своєї команди забив Едуард Урбанович.
—————————————————————————————————————————————

Схоже на те, що МФК”Шляхова” нарешті знаходить свою гру і якщо з атакою у них був порядок, то ось біля своїх воріт м’яко кажучи, ця команда надійністтю не відрізнялася. І в матчі проти “Стражгорода” цю прогалину схоже худо-бідно, але все-таки було усунуто. Гру зробили: Віталій Ольхович(5 голів), Максим Шоробура і Владислав Касумов(по 3), а також Олександр Швець та Сергій Гаврильченко(по 2). У Анатолія Задніпренка-старшого в складі грають головним чином свої доморощені футболісти і зараз їм поки складно протистояти нашим провідним командам.
—————————————————————————————————————————————

Зверніть увагу! Хто разом з “Бершадю” та “Світанок-Агросвіт” ще не втратив жодного очка? Так, Красносільський “Цукровик”. І особисто мене це ніяк не дивує. Неодноразово вже відзначав вміння Віктора Прибили вести свої команди саме на довгих дистанціях, чи то футзал, чи великий футбол. І саме зараз у грі “Цукровика” є той запас міцності, якого не вистачало у попередні роки. Тому цілком логічно вважаю Красносільську команду претендентом на нагороди чемпіонату і кубку. До того ж, там грає Леонід Поліщук, який сьогодні ледь не повторив рекорд Гірського. У “Осиєвки” проблеми схожі з тими, що й у “Стражгорода”, але в них є час, тому що там команда за віком напевно наймолодша в лізі.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *