Офіційний сайт районного футболу

PRIME LEAGUE. 2 ТУР(анонс)

23365055_1492598097495291_1935010988_n

МФК”Бершадь” – “Нива”(Сумівка) – раніше не зустрічалися.
Напевно, мало у кого є сумніви з приводу переможця цієї гри. Команда з Сумівки – абсолютний дебютант районних футзальних баталій і протистояти одному з лідерів ліги “Нива” поки не взмозі. У першому турі ці команди показали діаметрально протилежні результати і в цьому матчі суперники продовжать кожна свою серію.

——————————————————————————————————————————————-
МФК”Шляхова” – “Лан-Граніт”(Шумилово) – раніше не зустрічалися.
У разі поразки, новостворена і непогано укомплектована команда з Шляхової серйозно ризикує ускладнити собі життя в боротьбі за одне з призових місць, і судячи з першого матчу проти “Цукровика”, аххілесова п’ята шляхівчан – оборона. Вірніше – не стільки сама оборона, скільки зайва захопленість атакуючими діями(фактично, той матч виграла пара Поліщук-Кривицький). До того ж, у другому турі в суперниках у команди Михайла Гребінного – пристойно підсиливший склад Шумилівський “Лан-Граніт”, який тижнем раніше зумів вирвати 3 очка в досить непростому матчі проти Джулинського “Колоса”. Психологічну перевагу однозначно матиме команда Олександра Оперчука, так як, саме над “Шляховою” буде висіти відповідальність за позитивний результат. А в цілому, шанси команд приблизно рівні.
——————————————————————————————————————————————-
МФК”Осіївка” – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – раніше не зустрічалися.
Близько 5-6 років тому Осіївська команда вже брала участь в чемпіонаті району з міні-футболу, але то були інші часи і особисто я не володію інформацією про результати тодішніх виступів цієї команди. Тому не схильний вважати ФК”Осіївку” дебютантом ліги. У складі команди граючого тренера Миколи Тернова ті ж гравці, які виступають за село і в чемпіонаті району з великого футболу, але чого чекати від цієї команди в залі, поки невідомо. У будь-якому випадку, починати чемпіонат їм належить протистоянням з чинним чемпіоном, до складу якого повернеться кращий бомбардир останніх років Сергій Янчук, також, напевно, Владислав Гірський до 7-ми голів у ворота “Ниви” буде не проти додати ще, як мінімум, кілька. Однозначно, “Світанок-Агросвіт” – фаворит цього матчу, але легкої прогулянки у команди Івана Ковбасюка точно не буде. Якщо індивідуально сильні виконавці Осіївки зможуть зіграти в командний футбол, то в такому випадку матч обіцяє бути одним з найбільш цікавих в турі.
——————————————————————————————————————————————-
“Колос”(Джулинка) – МФК”Гайворон”. Очні зустрічі рік тому: 4:5 та 6:5.
У минулому сезоні Джулинка і Гайворон зустрічалися в першому турі і видали божевільний матч. Тоді по ходу всього ігрового часу гості з сусідньої області постійно вели в рахунку 2:0, 4:2, але кожен раз “Колос” незмінно зрівнював рахунок. Здавалося, що команди розділять очки, але на останніх секундах за перебір фолів в ворота Джулинської команди був призначений 9-метровий штрафний удар, який реалізував Андрій Білокінь, чим приніс перемогу “Гайворону”. Команда Івана Попова зуміла взяти реванш в останній день турніру, в кубковому матчі за 3 місце, та гра також запам’яталася шалено закрученим сюжетом. У цьому сезоні склади обох команд особливих змін не зазнали і хочеться сподіватися, що така ж “заруба” буде і в цьому році. У всякому разі, саме матч “Колос”(Джулинка) – МФК”Гайворон” у другому турі є безперечно центральним.
——————————————————————————————————————————————
“Цукровик”(Красносілка) – МФК”Стражгород”.
Клуб з Теплицького району в минулому році участі не приймав, натомість, у сезоні 2015-2016 саме пара Красносілка – Стражгород виявилася найрезультативнішою, 36 голів у двох матчах(тоді чемпіонат проходив у два кола, 9:9 та 10:8 переміг “Цукровик”). Враховуючи вміння Красносільської команди вичавлювати результат з будь яких складних ситуацій, ризикну припустити, що і цьому матчі також Віктор Прибила переграє свого колегу Анатолія Задніпренка, до того ж, лідер та головний творчий мозок “Цукровика” – Леонід Поліщук перебуває в чудовій формі і здатен за допомогою партнерів вирішувати долю багатьох матчів. В минулому турі в грі проти МФК”Бершадь” прикрих травм зазнали одразу двоє Стражгородських гравців, сподіваємось, пошкодження в них не серйозні і в суботу МФК”Стражгород” приїде в Шляхову в повному складі.
——————————————————————————————————————————————
Гра 1-го туру.
МФК”Гайворон” – МФК”Осіївка” – раніше не зустрічалися.
На прохання Гайворонської команди і за згодою Осіївки очну гру 1 туру ці команди зіграють в кінці ігрової суботи. Бронзовий призер минулого року укомплектований досвідченними гравцями в порівнянні з більш молодими Осіївськими виконавцями, але у підопічних Миколи Тернова буде на 1 годину більше для відпочинку. Для обох команд це буде друга за рахунком гра в перебігу дня, не знаю чи стане цей фактор вирішальним, але припускаю непростий матч для обох команд.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *