PRIME LEAGUE. 2 ТУР

бомбардиры

У відкритому чемпіонаті Бершадського району з футзалу зіграні два тури, “довга субота” залишилася позаду. Боюся наврочити або перехвалити учасників, але сьогодні просто не можу не відзначити відмінну самоорганізацію і серйозний, майже професійний підхід до справи всіх без винятку 10-ти команд, 6 матчів пролетіли стрімко, без запізнень і інших зволікань. Браво клуби!!! Хотілося б, щоб ці речі стали для всіх нас нормою, як у всіх поважаючих себе лігах, чемпіонатах та інших турнірах. Також нагадую про наявність щитків, В НАСТУПНОМУ ТУРІ АРБІТРИ НЕ ДОЗВОЛЯТЬ ВИХОДИТИ НА ПОЛЕ ТИМ ГРАВЦЯМ, У ЯКИХ ЇХ НЕ БУДЕ. Що стосується безпосередньо ігрової складової, то сьогодні в СК”Шляхова” виконували соло бомбардири: 3 хет-рика, 9 дублів, покер, 6 голів Вадима Чернеги і, нарешті, рекорд скорострільності – 11 голів в одному матчі Владислава Гірського з Шляхівського “Світанок-Агросвіт” . Сама ліга розділилася на дві рівні частини, одна половина команд в активі має по 2 перемоги, а друга по 2 поразки. Відкривали 2 тур віце-чемпіон і володар кубку ФК”Бершадь” і дебютант “Нива”(Сумівка).

Склад “Ниви” буквально днями поповнили відомі по виступам за Бершадський “Атлетік” – Олександр Вальчук і Євген Задорожний разом з голкіпером Богданом Сікорським з “Авангарду”, але навіть ці гравці не врятували Сумівську команду від поки-що найбільшої поразки в цьому сезоні. Дві ударні четвірки бершадчан(Чернега-Коваль-Поліщук-Р.Гаврильченко та А.Сікорський-Мартинюк-Бєлік-Рак) вже до середини першого тайму спокійно зробили результат, а другий тайм перетворився на своєрідний експеримент, в ході якого ФК”Бершадь” постійно тасував склад, випробовуючи різні ігрові схеми. Цікаво, що забитими голами відзначилися всі без винятку гравці команди, які були внесені в заявку на цей матч. Про що говорити, якщо навіть голкіпер Владислав Степанюк відзначився дублем, ось тільки відіграти другий поспіль сухий матч у лізі йому не дозволили свої ж захисники, прикре непорозуміння біля своїх воріт на 13-й хвилині закінчилося тим, що гравець “Ниви” – Олександр Андрусик розстріляв порожню рамку з пари метрів. Але цей гол особливо не засмутив команду Віктора Маланчука.
————————————————————————————————————————————————-

Як і в минулому турі, матч за участю Шляхової і Шумилово закінчився мінімальною перемогою однієї з команд, причому, якщо господарі комплексу зазнали другої поразки поспіль, то “Лан-Граніт” знову виграв. Тут дуже сильно зіграли воротарі, саме Максим Шоробура і юний Віталій Дзюбенко стали причиною того, що в цьому матчі було забито всього 7 голів. Основні події розгорнулися у другій половині першого тайму. Віталій Ольхович на 7-й хвилині відкрив рахунок, але ще через 7 хвилин голи Олександра Недозіменка і Сергія Клибанського виводять шумилян вперед. Одразу Сергій Гаврильченко зрівнює рахунок, але через 19 секунд той же Недозіменко точно б’є в кут, і команди йдуть на перерву за рахунку 3:2 на користь “Лан-Граніту”. У другому таймі обидві команди неодноразово били повз порожні ворота, в більшості випадків надійні були воротарі. Ольхович гарматним ударом по центру зрівнює рахунок на 26-й хвилині, але на 29-й, в ході швидкої контратаки Недозіменко робить хет-трик і останні 11 хвилин матчу, як і в грі проти “Колоса” тиждень тому, шумиляни вміло утримують потрібний результат, який дозволяє команді Олександра Оперчука увійти в першу п’ятірку команд-лідерів. Шляхової, знову бракує зовсім трохи.
————————————————————————————————————————————————

Кинути камінь в город Осіївської команди рука не подніметься. Незважаючи на розгромний рахунок, підопічні Міколя Тернова, місцями виглядали дуже навіть непогано, але таким гравцям, як Богдан Мазурик та Максим Шередько, напевно потрібно навчитися розуміти, що одними тільки індивідуальними діями в футзалі(особливо) важко розраховувати на позитивний результат того чи іншого матчу, а в протистоянні з такими командами як діючий чемпіон “Світанок-Агросвіт” – тим більше. Владислав Гірський який зловив неабиякий кураж, побив усі мислимі і немислимі рекорди нашого району: 11 голів за 23 хвилини! Думаю, якісь коментарі тут зайві. Навіть незнаю і припустити не можу хто і коли зможе перевершити це досягнення?! Хоча, з іншого боку, Бершадський район тим і цікавий, що в ньому часом відбуваються просто неймовірні і нелогічні речі …
———————————————————————————————————————————————–

Минулорічний бронзовий призер наочно підтвердив, що успіх в сезоні 2016-2017 був не випадковим і в цьому році з МФК”Гайворон” потрібно буде рахуватись абсолютно всім. Якихось серйозних кадрових змін клуб з Кіровоградської області не зазнав, є кілька нових імен, як наприклад два Олександри – Филипенко та Діхтяренко(дубль), а в іншому тіж гравці, що і торік. У воротах харизматичний ветеран Олег Тарулін і стартова четвірка(Гайда-Урбанович-Білоконь-Янишин) безболісно підмінити яку у тренера Віталія Бондаря можливість є завжди. У “Колоса” в цьому матчі погано зіграли майже всі гравці, окрім напевно тільки Віталія Сохацького і в якійсь мірі голкіпера Богдана Пшемісского. У першому таймі Джулинка провалила дебют зустрічі, швидкі голи вдалися Гайді та Урбановичу, в решту часу, на перший погляд гра йшла з рівними шансами на успіх, але при цьому у “Колоса” не було того запасу міцності, який був у “Гайворона”. Відчувалося, що “жовті” можуть додати при необхідності, але рахунок їх цілком влаштовував і спокійно розігруючи м’яч до вірного в ході другого тайму Іван Янишин, Андрій Білоконь та Олександр Діхтяренко довели рахунок до розгромного. Сохацький забивав вже за рахунку 5:0, але після цього “Гайворон” забив ще двічі.

Красносільський “Цукровик” не можна назвати командою схильною до недооцінки будь-якого суперника, чемпіон то або аутсайдер, але останні 7 хвилин матчу проти “Стражгорода” ледь не закінчилися втратою очок для підопічних Віктора Прибили. Після того, як Ярослав Кривицький і Леонід Поліщук протягом 28 секунд збільшили рахунок з 3:2 до 5:2, Красносільські футболісти просто кинули грати в свій футбол і відрізок з 34-ї по 39-у хвилину команда Анатолія Задніпренка виграла начисто. Уманські легіонери Олег Мельник та Євген Ежаченко, в компанії з Анатолієм Задніпренком-молодшим організували 2 голи в ворота Олександра Цісара і підсумковий результат цього цікавого матчу повис в повітрі, але все-ж запасу голів вистачило для перемоги і “Цукровик” комфортно розташувався на 4 місці. Ну а “Стражгород” приємно здивував, сьогодні це була вже далеко не та команда, яка тиждень тому безнадійно “заїхала” Бершаді – 0:13. І гадаю, що гості з Теплицького району ще пошумлять в лізі цього року.

Перенесена гра 1 туру.

Навіть незважаючи на те, що у “Гайворона” було на годину менше для відпочинку ніж у “Осіївки”, цей факт ніяк не вплинув на саму гру. Команда Віталія Бондаря була швидшою, агресивнішою та майстровитішою, до того ж, як здалося, молоді Осіївські гравці просто перегоріли ще до початку матчу. Майже половину всіх голів своєї команди забив безперечно кращий гравець – Андрій Гайда і завдяки другій поспіль перемозі МФК”Гайворон” після двох турів займає те саме 3 місце і наступним суперником 25 листопада у них буде “Світанок-Агросвіт”. Для команди з Кіровоградщини настає такий собі момент істини.

PRIME LEAGUE бере двотижневу паузу через традиційний турнір пам’яті Г.Й.Кузіка, який буде проходити в наступну суботу 18 листопада в СК”Шляхова”. Участь візьмуть ФК “Бершадь” – минулорічний переможець, “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – господар, а також “Ветеран-Поділля”(Вінницька область) та “Нива”(Вінниця). Початок о 10.00.