Офіційний сайт районного футболу

Представляемо клуби учасники літнього чемпіонату району з міні-футболу. «ПІДПРИЕМЕЦЬ-ПАТРІОТ»(Бершадь)

i

Заявка.
Тузенко Сергій(41)
Царюк Володимир(45)
Пітик Олександр(46)
Олійник Віктор(44)
Паламарчук Петро(47)
Репін Сергій(43)
Житняк Григорій(62)
Загоруйко Валентин(42)
Медвідь Віталій(27)
Павлишин Олександр(45)

Клибанський Сергій(33)
Баранов Віталій(33)
В недалекому минулому це були дві різні команди-гегемони чемпіонату міста. «Підприємці» (прізвисько «динозаври») 5 років поспіль ставали чемпіонами міста і один раз володарями кубка. У той час, як «Держслужбовець» а з 2012 року «Патріот» незмінно посідав друге місце і до того, як 2014 року міська першість перестала існувати, встигли виграти ще й кубок. Велика частина гравців нинішнього складу в минулому грали за «Патріот» – Володимир Царюк, Віктор Олійник, Олександр Пітик, Григорій Житняк, трохи пізніше Віталій Медвідь. Сергій Тузенко, Віталій Баранов та Олександр Павлишин – з «підприємців». Також в уже згаданому 2014 році після створення МФК «Бершадь» в цю команду пішла ціла основа «динозаврів» – Нечитайло, Менюк, Сікорський, Палянчук, Гаврильченко.
Коли до мене потрапила ця заявка, стало зрозуміло: в «західній групі» з’явився ще один, більш ніж реальний, претендент на вихід в півфінал. Хтось може сказати, що прізвища в футбол не грають і що велика частина команди Сергія Тузенка – заслужені ветерани, яких може просто не вистачити не тільки на всю турнірну дистанцію, але і на один окремо взятий матч. І від частини буде багато в чому правий, але … по перше: не потрібно забувати, що ці самі ветерани краще за всіх знають нову штучну поляну, оскільки тренуються на ній 3 рази в тиждень і саме у них перших не буде жодних проблем з адаптацією до відскоків м’яча , тощо. А по-друге: якщо уважно придивитися до графи «вік», то можна з легкістю визначити гравців, на яких ляже основне навантаження. Баранов і Клибанський знаходяться в віці футбольної зрілості, трохи за 30 для міні-футболу – не вік. Окрема історія наймолодший в команді – Віталій Медвідь заповнив квоту одного обласника і з боку керівництва клубу це дуже сильний хід, так як індивідуально сильний Медвідь здатний самотужки завершувати атаки. Ну а якщо додати сюди титулованого зв’язуючого і до того ж забивного Сергія Рєпіна, то на виході ми отримуємо гримучу суміш, здатну обіграти будь-якого суперника. Ті ж таки Царюк, Олійник, Пітик, Паламарчук, Тузенко та Павлишин – глибина складу, якій можуть позаздрити багато клубів чемпіонату. До серйозних мінусів цієї команди я б відніс надмірну емоційність окремих гравців, яка не завжди йде на користь результату. Але, думаю, всі шорсткості ,враховуючи названу, до 16 травня будуть усунуті, в усякому разі в цьому мене сьогодні запевнив один з босів клубу – Сергій Тузенко.

i (1)

– «За нашу команду виступають переважно ветерани Бершадського футболу, у минулому чемпіони району з футболу та з міні-футболу,призери Вінницької області з міні-футболу серед ветеранів. Найстарший гравець -Григорій Житняк, якому вже за шістдесят. Є також і молодий гравець – Віталій Медвідь, який грає у вищій лізі Вінницької області(ФК«Орлівка»). Досвіду та надійності додає Сергій Репін, який є найтитулованіший та найдосвідченіший у команді. Наш клуб також постійно підтримють Олександр Павлишин та Володимир Царюк. Команда має бажання грати у футбол та отримувати задоволення від гри. Поступатися суперникам не збирається та нікому нічого так просто не віддасть».
16 травня(четвер)
19:00 КО«БРДЮСШ-РОВЕСНИК»(Бершадь) – «ПІДПРИЕМЕЦЬ-ПАТРІОТ»(Бершадь) – Арбітри: Андрій Носов, Глеб Хлівний.
20:00 «АТЛЕТІК»(Бершадь) – «СОКІЛ»(В.Кіріївка) – Арбітри: Борис Войнаровський, Григорій Житняк.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *