Офіційний сайт районного футболу

Представляемо клуби учасники літнього чемпіонату району з міні-футболу. ФК”БЕРШАДЬ”

150

Заявка.
Микола Менюк(35)
Максим Осадчук(30)
Юрій Нечитайло(42)
Евген Палянчук(36)
Анатолій Сікорський(29)
Сергій Гаврильченко(30)
Максим Зуєв(34)
Ярослав Чабан(23)
Віталій Бомбела(23)
Василь Омельченко(44)
Віктор Маланчук(48)

Не маю жодного бажання образити чи якось ущемити інші команди учасники літнього чемпіонату району з міні-футболу, але представлення цих самих учасників все ж почну з ФК «Бершадь». По-перше,тому що сам на протязі майже 30 років беззмінно був її учасником ще за часів «Колоса»(дубль), «БЕТЗ», «РЕМа» і «ПІДПРИЄМЦЯ»; а по-друге, з багатьма сьогоднішніх гравців ще встиг пограти в складі цієї самої команди і, отже, потенціал та можливості ФК «Бершадь» мені відомі краще інших команд, заявлених в чемпіонат району. В різний час за ФК «Бершадь» виступали такі відомі не тільки в нашій області майстри футзалу, як Андрій Заводян, Вячеслав Омельченко, Юрій Оніщук, Владислав Степанюк, Вадим Чернега, Владислав Васалатій.
За останні 5-6 років більш титулованого клубу в нашому районі не існує. Чемпіон району останніх двох років у великому футболі, ну а в його міні-версії, взагалі зібрані всі можливі титули. Серед них зимовий чемпіонство в футзалі на «Шляхова-Арені», там же два роки поспіль був виграний представницький турнір «Меморіал Г.Й.Кузіка» і в якості вишеньки на торті, в грудні 2017 року перемога на міжнародному престижному турнірі «Кубок Єнергетика», який проходив в місті Новодністровськ Чернівецької області. Причому роком раніше команда Віктора Маланчука на цьому турнірі фінішувала лише третьою.
В даний час в розпорядженні шефа клубу Віктора Маланчука та граючого тренера Миколи Менюка збалансований та кваліфікований склад, який здатний не тільки виграти «Західну групу», але і весь чемпіонат в цілому. Більшу частину матчів в якості основного воротаря буде грати досвідчений Юрій Нечитайло, його змінник Максим Осадчук буде також не обділений ігровим часом. Серед польових гравців легко визначити стартову ударну четвірку: Менюк-Палянчук-Гаврильченко-Сікорський, причому всі четверо універсали однаково сильні в обороні і атаці, звідси можливість варіювати тактикою, але особисто я чомусь впевнений, що більшу частину ігрового часу ці гравці будуть проводити на половині поля суперників. Не менш вражає і номінально друга ланка команди Зуєв-Бомбела-Чабан-Омельченко. Це своєрідний сплав молоді та досвіду, де двоє перших більше тяжіють до руйнування атак суперників.

У будь-якому випадку проблему цієї команди прийдеться вирішувати всім без вийнятку клубам «Західної групи», і першими це має бути МФК «Динамо» (відділ поліції) в матчі-відкритті 15 травня. При цьому завдання динамівців в якійсь мірі повинен полегшити факт відсутності в складі ФК «Бершадь» Анатолія Сікорського і Миколи Менюка, з яким мені вдалося поговорити напередодні:

Photo0620
– Коля, завдяки кому або чому не дивлячись на всі катаклізми ФК “Бершадь” продовжує не тільки існувати, а й вигравати титули?
– Насамперед, це наш Почесний президент клубу Віктор Петрович Маланчук, завдяки йому ця команда ще є. Плюс кістяк команди – це люди, які разом грають багато років.
– Напевно, не помилюся, якщо спробую припустити, що іншого завдання крім чемпіонства у наближчому міні-футбольному турнірі у вас немає?
– Саша, ти нас знаєш, як ніхто інший, звичайно, наша ціль лише чемпіонство , хоча ми розуміємо, що є багато гідних суперників, ми поважаємо кожного з них і настрій на ігри буде завжди на рівні.
– А на твій особистий погляд, кого з суперників варто побоюватися найбільше, мова поки тільки про клуби «Західній групи»?
– Насамперед, це наш старий та принципова суперник Красносілка, «ПІДПРИЕМЕЦЬ-ПАТРІОТ» також буде ставити серйозні задачі, я нікого не хочу образити, думаю бій нам дадуть усі команди.
– А що можеш сказати про «Східну групу»?
– Ну якщо чесно, там я добре знаю Джулинку, це дуже хороша команда, в меншій мірі знаю команди з Шляхової та Осіїївки, це теж добротні колективи, про інших, якщо чесно, не знаю нічого.
– Якщо говорити про тактику, то ФК “Бершадь” – це лиха атака, або все-таки більш звична, орієнтована на збереження власних воріт команда?
– А від це вже тактика про якові я не скажу. Скажу одне, у нас є люди, які вміють захищатись, і є ті які можуть завершувати атаки, все скоро побачите.
– Ігрові зв’язки не втрачені, все-таки в минулому році майже весь склад виступав за різні команди?
– Ну, ми всі разом грали в великий футбол (розумію, що це трішки не те), плюс ми знаємо один одного дуже багато років, є такі люди, з якими я особисто граю років з 20, так що з приводу зіграності питань, думаю, не буде.
– Ну і наостанок трохи ностальгічних спогадів: який з виграних матчів або турнірів врізався в пам’ять найбільше, особисто тобі?
– Оце ти задав запитання! Звичайно, було дуже багато чудових матчів та турнірів, з самих свіжіх – це однозначно перемога на міжнародному кубку в Новодністровску та остання перемога на «Кубку Кузика», а з приводу великого футболу, поговоримо коли відродимо це діло.
– Ну що ж, дякую за відвертість і успіхів в новому чемпіонаті.

Нагадую, чемпіонат розпочнеться у середу 15 травня. В цей день на штучному майданчику стадіону «Колос» зіграють о 19:00 ФК”БЕРШАДЬ” – «ДИНАМО»(Бершадь) – Арбітри: Микола Струтинський, Григорій Житняк. О 20.00 зустрінуться «НИВА»(Сумівка) – “ЦУКРОВИК”(Красносілка) – Арбітри: Глеб Хлівний, Андрій Носов.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *