ПОРАЗКА У ЗАКЛЮЧНОМУ КОНТРОЛЬНОМУ ПОЄДИНКУ

За відсутності практично половини гравців основного складу лідер чемпіонату Вінницької області поступився чемпіону Миколаївщини. Добре організована команда з Первомайська, яка здебільшого грає через короткий та середній пас, була просто швидше і краще в багатьох аспектах футболу, що власне підтверджує статистика: удари: 15(8+7) – 6(3+3), в площину: 13(6+7) – 2(1+1), кутові: 9(6+3) – 4(2+2), гольові моменти: 10(6+4) – 5(3+2). І в тому, що підсумковий рахунок всього лише 3:1 – величезна заслуга голкіпера Бориса Паскаренко, який знаходитися на перегляді. Незважаючи на 3 пропущених м’ячі, він ще як мінімум 5-ти випадках відверто рятував «Світанок-Агросвіт» від неминучих голів демонструючи ефектні сейви. Єдиний гол у складі нашої команди на 31-й хвилині забив Андрій Бурдіян після швидкої атаки правим флангом в три дотики за участю Нуцу Арделяня та Віталія Ольховича, суперник забивав на 18, 26 і 46 хвилинах. Цікаво, що на лаві запасних Шляхівської команди перебувало всього 4 гравці, двоє з яких воротарі. Другий тайм за видовищністю значно поступався першому, команду з Первомайська мало цікавив результат і помінявши мало не всю команду суперник зайнявся вирішенням своїх, суто внутрішніх завдань і на поле в цей час нічого цікаві не відбувалося.

МФК”Первомайськ”(Миколаївська область) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 3:1(2:1) 1 квітня. Штучне поле стадіону “Уманьферммаш”. Арбітр: Олег Андрощук(Умань). Асистенти: Віктор Устенко, Дмитро Пожований(обидва Умань).
Світанок-Агросвіт: Паскаренко(Кречик 55) – Костюк; Березовський(Урбанович 55); Рудий – Мазурик(Борисюк 84); Тарасенко; Бурдиян; Янишин; Арделян – Ольхович – Суман Амара.
Тренер: Борис Войнаровський.

Протягом тижня наша команда зіграла 3 контрольні поєдинки в яких були перемога, нічия та поразка, різниця м’ячів 5-4, але тепер вся увага зосереджена на чвертьфіналі кубка області проти Вінницького «ЕМС-Поділля». Перший матч відбудеться в суботу 7 квітня о 17.00 на СК«Нива».