Перший спаринг ФК”Світанок-Агросвіт” напередодні вирішальної частини сезону.

“Базис”(Кочубіївка, Уманський район) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 1:1(1:1) 25 березня. Умань. Штучне поле стадіону “Уманьферммаш”. Арбітр: Олег Андрощук(Умань). Асистенти: Артем Баланюк, Віктор Устенко(обидва Уманський район).

Світанок-Агросвіт: Кречик(Ванжула 46) – Рудий; Мазур(Костюк 46); Березовський – Заводян(Иванов 46); Бурдіян(Тарасенко 46); Оніщук(Ольхович 46); Янишин; Арделян – Суман Амара(Мунтян 46); Браславський.
Тренер: Борис Войнаровський.

Базис: Рибак – Дзига(Б.Давиденко 46); Тастанкулов; Каплюченко; Чернишенко(Гірський 46) – Тепляков; Кравченко(Панов 46); Гріщенко(Годований 46); Попсуй(Бровченко 46) – Смілянець; Янчук(Новіков 46).
Тренер: Сергій Янчук.

Голи: Кравченко(27), Браславський(37).

Удари: 18(9+9) – 8(3+5). В площину: 9(6+3) – 5(2+3). Кутові: 6(1+5) – 3(2+1). Гольові моменти: 12(5+7) – 8(4+4).

Перший в цьому році контрольний поєдинок шляхівчани зіграли проти традиційного суперника останніх років – СК”Базис” з Кочубіївки. Відразу, слід зазначити, що спаринг проти цієї команди багато чого вартий. Завжди заточена виключно на досягнення результату команда Сергія Янчука з перших хвилин запропонувала свій фірмовий, в’язкий футбол з великою кількістю силових єдиноборств та жорстких стиків в окремих епізодах. Наші гравці, котрі поки перебувають не в кращих кондиціях, прийняли виклик, завдяки чому близько сотні глядачів змогли подивитися досить цікавий за своїм сюжетом матч. Підсумковий результат якого особливо значення ні для кого не мав і був встановлений в перебігу 10-ти хвилин ближче до кінця першого тайму. Суперники по разу зловили один одного на помилках поблизу своїх воріт. Спочатку, на 27-й хвилині форвард “Базису” Вадим Смілянець перехопив передачу Віталія Березовського і точним пасом врозріз вивів один на один Сергія Кравченка, який пробив низом повз Антона Кречика – 1:0. А через 10 хвилин в аналогічній ситуації сумбурні дії оборони “Базису” закінчилися тим, що Нуцу Арделян промчав по правому флангу і після прострілу вздовж воріт дебютувавший за “Світанок-Агросвіт” Ярослав Браславський з близької відстані в один дотик розстріляв Владислава Рибака – 1:1. Після перерви в складах обох команд на поле вийшли оддразу 12 нових гравців, але на малюнок гри цей факт особливого впливу не мав. На відміну від нашої команди “Базис” грає контрольні ігри з середини лютого, тому не дивний той факт, що підопічні Сергія Янчука перебувають в трохи більш кращих кондиціях, і саме цією обставиною пояснюється деяке візуальна ігрова перевага номінальних господарів. Рахунок міг змінитися як в одну, так і в іншу сторону, могли забивати той же Смілянець, Вадим Панов, Богдан Давиденко, Олександр Бровченко, Федір Каплюченко – у Базису, Ярослав Браславський(двічі) та Нуцу Арделян – у Агросвіта. Але воротарі обох команд в компанії зі штангою зберегли нічийний рахунок у цьому цікавому поєдинку.

Наступну контрольну гру “Світанок-Агросвіт” зіграє у найближчий четвер 29 березня. Суперник з’ясовується.