Офіційний сайт районного футболу

ПЕРША ПЕРЕМОГА В НОВОМУ РОЦІ.

ФК”УТК”(Уманський район) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 0:3(0:0) 29 березня. Штучне поле стадіону “Уманьферммаш”. Арбітр: Вячеслав Потайчук(Умань). Асистенти: Артем Баланюк(Уманський район), Дмитро Пожований(Умань).


Світанок-Агросвіт: Кречик(Ванжула 46) – Костюк; Березовський(Мазурик 65); Ольхович – Заводян; Іванов; Оніщук; Янишин(Тарасенко 46); Арделян – Суман Амара; Браславський.
Тренер: Борис Войнаровський.

УТК: Щербина – Дудник(Д.Казанюк 46); Подколзін(Коломієць 59); Степанюк(Трегубов 67); Лут(Рябченко 46); Ткач(О.Казанюк 73); Горобець; Коломієць(Рудь 46); Єжаченко(Потапов 70); Потапов(Боднюк 46); Ибрагим(Павленко 72).
Тренер: Олександр Казанюк.

Голи: Суман Амара(48), Заводян(62), Оніщук(68).

Підсумковий рахунок матчу проти срібного призера Черкаської вишки не відображує всіх тих подій, які відбувалися на полі. Технічні гравці “УТК” грали в свій звичний футбол, подовгу контролюючи м’яч, але ось в завершальній стадії атак їх підводила неточність і надійна гра наших голкіперів Антона Кречика і Ярослава Ванжули. Дивно, але не зважаючи на усього лише другий матч в порівнянні з ФК”УТК”(восьма гра) шляхівчани мали солідну перевагу в силовій боротьбі. Як наслідок: у другому таймі Суман Амара, Андрій Заводян (з пенальті) та Юрій Оніщук своїх шансів не змарнували. 3:0 – психологічно важлива перемога над дуже пристойною командою. “Світанок-Агросвіт” поступово входить в сезон.
Наступний контрольний поєдинок відбудеться також в Умані, у неділю, 1 квітня проти МФК “Первомайськ” (Миколаївська область). Початок о 16.00


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *