Новини з стану ФК «Світанок Агросвіт»

rgPfNEeUs_c

:
Минулого тиждня наша команда встигла провести одразу два матчі: в середу – з ФК Юхимівка з Шаргородщини, у рамках півфінального поєдинку на кубок області, та вже у суботу матч чемпіонату вищої ліги вінницької області з командою ФК Агро Астра з Немирівського району.

Перший півфінальний матч ФК Юхимівка – ФК Світанок Агросвіт розпочався з жорсткого пресингу нашої команди, що увінчалось швидкими двома голами Поліщука та Мартинюка, здавалось, що перемога вже в кишені, але тут господарі змінили тактику(почали використовувати три нападаючих – знявши при цьому захисника) , адже їм потрібно було рятувати поєдинок, що дало плоди – на перерву команди пішли з мінімальною перевагою ФК Світанок Агросвіт 1-2. По перерві наші футболісти знову забили два швидкі гола (Поліщук та Бєлік) довівши рахунок до розгромного 1-4 , з чим ніяк не міг погодитись суперник, граючи у відверто жорсткий футбол і провокаціі, скоротили рахунок до 3-4. Але наші хлопці змогли провести ще одну гольову атаку, вже на 93 хвилині відзначився Янишин. Підсумковий рахунок матчу 3-5 на користь ФК Світанок Агросвіт.
У суботу 13 травня в м.Бершадь вболівальники та команда чекали непоступливого суперника з Немирова, нагадаю команда посідаючи 6 сходинку програла тільки один матч.
Гра де було все що любить око вболівальника – швидкий пропущений гол улюбленою командою, три рази м’яч влучав у поперечку, постійні атаки ФК Світанок Агросвіт, сутички на полі, червоні картки, гол на останній хвилині, пенальті!!! Адреналін у цьому матчі зашкалював – статус команд Вищої Ліги цього сезону набагато вищий ніж команд Першої ліги. РАХУНОК МАТЧУ 1-1.
Боротьба за призові місця триває ФК Світанок Агросвіт має на разі 22 очки та поділяє третю сходину з ФК Моноліт з Козятина та має хороші шанси на вихід до ФІНАЛУ в обласному кубку.
Матч відповідь ФК Світанок Агросвіт – ФК Юхимівка відбудеться в середу 24 травня о 16.00 на стадіоні Колос у місті Бершадь, запрошуєм вболівальників підтримати нашу команду.