Офіційний сайт районного футболу

“Не было бы счастья, да несчастье помогло”.

Завдяки ізоляції світового масштабу у багатьох розсудливих людей з’явилася можливість переосмислити те, що відбувається, а у когось, взагалі сталася навіть переоцінка цінностей. Але я не збираюся зараз впадати в філософію. Сьогодні, пропоную звернути увагу на важливу складову спорту №1 у світі – дитячий футбол.

На ньому в даний час дуже модно піаритися різного роду “небожителям” та “сильним світу цього”, але по-справжньому цікавої та дійсно корисної інформації про юних футболістів в різних ЗМІ дуже мало, у всякому разі в нашому районі – точно. Каюсь, в цьому є і моя вина, не те що б намагаюся виправити ситуацію, тим більше, що не можу назвати себе великим знавцем в цій області. Але вчитися ніколи не пізно, тому звернувся по допомогу до тих, хто дійсно знає дитячий футбол зсередини – до тренерів. З одним з котрих вийшла навіть відверта розмова.

В даний час в Бершадському районі футболом займаються близько 400 дітей у віці від 7 до 15 років.

У Бершаді та Яланці(тренери Микола Струтинський, Борис Войнаровський, Олександр Уманець) – 105

Маньківка та Красносілка(тренер Олександр Загоруйко) – 52

Бирлівка та Баланівка(тренер Валентин Загоруйко) – 47

Осіївка та Мала Киріївка(тренер Сергій Тодоренко) – 32

Війтівка(тренер Олег Облогин) – 23

Джулинка, Устя, В.Киріївка(тренер Іван Попов) – 86

Шляхова(тренери Олександр Шелест та Михайло Гребінний) – 43

Про все потрохи і особливо про стан дитячого футболу в нашому районі, я вирішив поговорити з одним з перспективних дитячих тренерів Бершадщини – Олегом Облогіним. Впевнений, всі знають його як гравця, але мало хто як дитячого тренера і просто людину. Чому саме з ним? – Та просто тому, що він не лізе за словом в кишеню. Про його відверті, критичні та аналітичні висловлюваннях з того чи іншого приводу в футбольних колах нашого регіону вже давно ходять легенди. Але головне, він ніколи і нікому не прагне догодити і завжди відстоює свою думку, незалежно від того подобається це комусь чи ні. Вашій увазі футбольний інтелектуал Олег Облогін, у вузьких колах також відомий як “Шварц”.

Частина перша.

Закінчення.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *