Офіційний сайт районного футболу

Меморіал Г.Й.Кузика

75636043_2664614393603281_1154841337808289792_o

Традиційно в середині листопада в Шляховій 4 команди беруть участь вже 11-й рік поспіль у традиційному турнірі з міні-футболу, присвяченому пам’яті Героя Соціалістичної Праці Григорія Йосиповича Кузика. Цього року сам формат турніру був дещо змінений: якщо у попередні роки 4 команди-учасниці турніру грали за коловою системою, то нині організаторами було вирішено грати на вибування. Крім господарів та минулорічних переможців “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) також були запрошені “Цукровик” з Красносілки, Джулинський “Колос” та ФК”Гайворон”. За результатом жеребкування були визначені такі пари: “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Цукровик”(Красносілка) та “Колос”(Джулинка) – ФК”Гайворон”. Безпосередньо самому футболу передувала церемонія відкриття турніру, яку вів вчитель фізичного виховання Шляхівської школи Василь Олексійович Хахалина. Також багато теплих та напутніх слів учасникам турніру було сказано головою комітету арбітрів федерації футболу Вінницької області Володимиром Васильвичем Жданкіним, членом сім’ї Григорія Йосиповича, заслуженим лікарем Валерієм Михайловичем Ольховим та колегою з Теплицького району Василем Тимофійовичем Галієм. Ну і сам турнір відкрив продовжувач справ Г.Й.Кузика голова ТОВ “Світанок-Агросвіт” Олег Іванович Ковбасюк. Усіх гостей пригощали смачним шляхівським короваєм. Ну а потім був власне сам футбол….

½ фіналу.
«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – «Цукровик»(Красносілка) – 4:2(1:1) 16 листопада, 10.30. Штучне поле стадіона «Шляхова-Арена» – 100 глядачів. Арбітри: Віталій Атаманенко(Умань), Олександр Шелест(Шляхова).
Цукровик: 12.Дзюбенко – 11.Менюк; 15.Цісар; 20.Паук; 30.Поліщук(17.Прибила, 7.Пшеничний).

Світанок-Агросвіт: 1.Сорокін – 9.Гріщенко; 10.Гірський; 14.Тастанкулов; 18.Тепляков(4.Чернишенко, 7.Гребінний, 8.Рибак, 11.Красноженюк, 13.Кравець).

Голи: Тастанкулов(8) – з пенальті, (22), Менюк(11), Гріщенко(27), Поліщук(29), Гребінний(33).

Попереджені: Паук(7), Цісар(8), Гріщенко(14).

На 19-й хвилині Поліщук не реалізував 10-метровий штрафний удар(воротар).

Удари в площину: 21(9+12) – 17(9+8). Фоли: 11(6+5) – 9(4+5).

За сюжетом це був, напевно, найяскравіший матч турніру. Команда з Красносілки на рівних боролася проти підсилених гравцями з Уманського району господарями турніру. Після того, як найкращому бомбардиру меморіалу Владиславу Тастанкулову тільки з пенальті вдалося пробити Віталія Дзюбенка, досвідченому Миколі Менюку в штовханині в карному шляхівчан вдалося проштовхнути м’яч за лінію воріт повз голкіпера Сергія Сорокіна. Перед самою перервою «Цукровик» взагалі ледь не вийшов вперед, але Сорокін парирував дабл-пенальті (за перебір фолів) від Леоніда Поліщука. Але все-таки «Світанок-Агросвіт» на радість місцевій публіці відразу після перерви зумів вирішити питання виходу в фінал протягом 5-хвилинного відрізка. З двома гарматними пострілами з досить пристойної відстані Юрія Грищенка та того ж Тастанкулова, молодий голкіпер «Цукровика» впоратися не зміг. Леонід Поліщук скориставшись позиційною помилкою четвірки господарів дуже швидко один гол відіграв. Але через 4 хвилини Михайло Гребінний замикає простріл Грищенка, чим ставить крапку в матчі. Шляхова виходить у фінал, а Красносілка чекає на суперника по матчу за 3 місце.
——————————————————————————————————————————————
ФК «Гайворон» – «Колос»(Джулинка) – 3:5(1:0) 16 листопада, 11.30. Штучне поле стадіона «Шляхова-Арена» – 100 глядачів. Арбітри: Віталій Атаманенко(Умань), Олександр Шелест(Шляхова).

Колос: 12.Пшемиський – 7.Сохацький; 9.Казарян; 10.Осіпчук; 17.І.Попов(1.Лободюк, 8.В.Павлишин, 10.Борівський).

Гайворон: 1.Тарулін – 4.Ковбасюк; 5.Бондар; 8.Гайда; 16.Куций(6.Загоруйко, 7.Швець, 10.Палига, 14.Волков).

Голи: Загоруйко(8), Борівський(21), Сохацький(29), Ковбасюк(31), І.Попов(36), Осіпчук(37, 40), Волков(38).

Удари в площину: 24(13+11) – 22(9+13). Фоли: 3(3+0) – 6(3+3).

Після голу Павла Загоруйка в середині першого тайму і загального домінування гайворонської команди, здавалося, що шанси наших земляків на вихід у фінал мінімальні. Але час минав і щось зробити з голкіпером «Колоса» – Богданом Пшемиським, гості з Кіровоградщини так і не змогли. А на самому початку другого тайму Олег Борівський ударом з льоту зрівнює рахунок, що стало несподіванкою для гайворонських гравців, які вели в рахунку на протязі майже всієї першої половини гри. Віталій Сохацький в середині другого тайму, взагалі виводить «Колос» вперед і тепер вже «Гайворон» в ролі наздоганяючої сторони. Правда, ненадовго, через 2 хвилини, як з гармати, стріляє Олександр Ковбасюк – 2:2. Багатьом здалося, що серії пенальті не уникнути, але іншої думки були граючий тренер «Колоса» – Іван Попов та кращий форвард турніру Микола Осіпчук, які протягом 35 секунд зуміли двічі засмутити Олега Таруліна. Сам гайворонський голкіпер йде в поле в ролі 5-го польового гравця, що дозволяє Ярославу Волкову за 2.15 до фінальної сирени закотити м’яч у порожні ворота Пшемиського. «Гайворон» продовжує грати в 5 польових, але необов’язкова втрата м’яча в районі центрального кола дозволяє тому ж Осіпчуку поставити крапку в матчі і вивести «Колос» у фінал.

Гра за 3 місце.
ФК «Гайворон» – «Цукровик»(Красносілка) – 1:3(1:1) 16 листопада, 12.30. Штучне поле стадіона «Шляхова-Арена» – 100 глядачів. Арбітри: Віталій Атаманенко(Умань), Олександр Шелест(Шляхова).

Голи: Гайда(3), Пшеничний(16), Поліщук(37, 40).

Попереджені: Ковбасюк(13), Дзюбенко(17).

Удари в площину: 16(7+9) – 13(4+9). Фоли: 5(3+2) – 7(3+4).

Як і у півфіналі проти «Колоса», гайворонській команді знову вдалося забити першою. Цього разу кращий захисник турніру Андрій Гайда сильно пробив в ближню «дев’ятку» з середньої відстані. Йшла 3-тя хвилина гри. Але цей матч видався більш рівним, що. власне, і підвердить гол Максима Пшеничного майже в порожні ворота ближче до перерви. Другий тайм видався небагатим на гольові моменти, гра йшла до гола і забити його за 3.29 до сирени вдалося лідеру «Цукровика» – Леоніду Поліщуку за рахунок індивідуальних дій. «Гайворон» знову грає в 5 польових, але це призвело лише до того, що за 17 секунд до закінчення матчу Поліщук від центру майданчика просто забіг з м’ячем у порожні ворота. 3:1 і команда Віктора Прибили займає 3-е місце на Меморіалі Г.Й.Кузика.

Фінал.
«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – «Колос»(Джулинка) – 11:4(5:1) 16 листопада, 13.30. Штучне поле стадіона «Шляхова-Арена» – 100 глядачів. Арбітри: Віталій Атаманенко(Умань), Олександр Шелест(Шляхова).

Колос: 1.Лободюк – 7.Сохацький; 9.Казарян; 10.Осіпчук; 17.І.Попов(12.Пшемиський, 8.В.Павлишин, 10.Борівський).

Голи: Гріщенко(8,27), Рибак(11,28), Тастанкулов(12,25,38), Гребінний(13), Красноженюк(15), Сохацький(17), Осіпчук(24,32), Тепляков(26), Казарян(29), Чернишенко(31).

Попереджений: Красноженюк(39).

Удари в площину: 26(12+14) – 15(6+9). Фоли: 5(2+3) – 4(3+1).

Безумовно, що фаворитом фінального матчу небезпідставно вважався більш потужний за складом «Світанок-Агросвіт», але зізнатися підсумковий рахунок став несподіванкою навіть для тих людей, які вболівали за Шляхову. Гра продовжилася рівно 8 хвилин, тобто до першого гола. Після того як Юрій Гріщенко хльостким ударом від лівої бровки відкрив рахунок, «Колос» просто розсипався. Ще через 7 хвилин рахунок був вже 5:0(відзначилися Микола Рибак, Владислав Тастанкулов, Михайло Гребінний та Олександр Красноженюк), і матч можна було вже закінчувати. Гол Віталія Сохацького в кінці першого тайму виглядав як непорозуміння. Тільки після того, як у другому таймі ударна четвірка господарів Тастанкулов-Гірський-Гріщенко-Тепляков на цілих 6 хвилин пішла з поля, у команди Івана Попова стало щось виходити в атаці, але дубль Миколи Осіпчука та гол Артура Казаряна шляхівчани ніби й не помітили . У них в цьому матчі окрім голкіпера Сергія Сорокіна не забивали тільки Владислав Гірський та Анатолій Кравець. Що трапилося з «Колосом» в цьому матчі, толком так ніхто і не зрозумів. Ну а «Світанок-Агросвіт» другий рік поспіль в блискучому стилі виграє турнір пам’яті Григорія Йосиповича Кузика.

Кращим воротарем турніру визнано Віталія Дзюбенка(Цукровик), захисником – Андрія Гайду(Гайворон), нападником – Миколу Осіпчука(Колос).

Кращій гравець та бомбардир турніру Владислав Тастанкулов(Світанок-Агросвіт).