Матч пам’яті Юрія Петровича Барашенка

20527510_144958522754382_1276785150_n

20561877_144958526087715_1602598014_n
“Цукровик”(Красносілка-ветерани) – Збірна освітян району – 3:3(2:1) по пенальті 5:4.

30 липня на стадіоні “Авангард” в Красносілці зібралися ті, хто знав, працював і грав в футбол з Юрієм Петровичем. Склади обох команд рясніли прізвищами відомих гравців 80-90 років та теперішнього часу. Так за “Цукровик” виступали: Віктор Прибила, Володимир Гонтарук, Михайло Дудник, Віктор Поліщук, Валерій Сохацький, Богдан Пшемиський, В’ячеслав Головко, Іван Попов, Віктор Якимишин, Віктор Курнос, Петро Паламарчук, Василь Вербецький, Сергій Конько, Петро Білоус, Валерій Тригубенко, Леонід Поліщук. В складі освітян були помічені: Григорій Житняк, Олександр Бойчук, Василь Пацар, Василь Козійчук, Віктор Олійник, Олександр Ковтун, Дмитро Цимбал, Олег Ткачук, Олександр Оперчук, Юрій Микитюк, Олександр Дьомін, Сергій Шевчук, Микола Морочинський, Іван Дабіжа. Слід зазначити, що 17-річний Денис Юрійович Барашенко, який в чемпіонаті району грає за шумилівський “Лан-Граніт”, провів у цій грі по тайму у складі кожної з команд і був одним з найпомітніших гравців на полі, до того ж, він встиг відзначитися забитими голами, як за “Освіту”, так і за “Цукровик”. На 7-й хвилині гри гравці обох команд прямо по ходу гри хвилиною мовчання вшанували п’амять Юрія Петровича.

Сама гра незважаючи на товариський статус виявилась доволі цікавою. Незважаючи на невисокий темп гравці обох команд продемонстрували високу культуру пасу та швидке мислення в прийнятті тих чи інших рішень на полі. Такі речі, незважаючи на поважний вік, не зникають ніколи. Рахунок відкрив 47-річний Петро Паламарчук, який досі виступає за “Авангард” в чемпіонаті району, за декілька хвилин Денис Барашенко в складі “освітян” його зрівняв. Та все ж таки, на перерву ветерани “Цукровика” пішли виграючи, з передачі того ж Паламарчука відзначився ідейний натхненник всього футболу в Красносілці, багаторічний граючий тренер “Цукровика” останніх трьох десятиліть – Віктор Прибила.
По перерві, вже в формі “Цукровика” Барашенко молодший робить рахунок 3:1 і, здавалося, що відігратися “освітянам” буде вкрай важко. Але в їхньому складі найшовся свій “джокер” – 55-річний Олександр Бойчук з Осіївки, до речі, також діючий гравець команди рідного села, яка виступає в чемпіонаті району. За допомогою Віктора Олійника, Олександра Оперчука та Миколи Морочинського протягом 5-ти хвилин йому вдалося забити два поспіль голи та зрівняти рахунок. Основний час матчу закінчився в нічию 3:3 і організаторами було прийняте рішення пробити серію післяматчових пенальті. Цікаво те, що пенальті виконували найстарші за віком гравці. “Цукровик” реалізував усі 5 своїх спроб, тоді як “освітяни” тільки 4.
По закінченню гри обидві команди організатори та меценати були запрошені на берег Бугу, де під час поминального обіду згадували свого товариша, друга, колегу та просто добру людину.