КУБОК УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. 1/16 фіналу(гра відповідь)

img_5149-9-905x509

sdefault

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “ЛНЗ-Лебедин”(Черкаська область) – 0:1(0:0) перший матч – 0:3. 20 вересня. Шляхова. Стадион “Шляхова-Арена” – 600 глядачів.
Арбітр: Роман Галіцин(Київ). Асистенти: Антон Андрусяк(Київ), Дмитро Подвальний(Київська область). Четвертий арбітр: Дмитро Поступайло(Вінниця).

Спостерігач арбітражу: Віктор Папірович(Хмельницький).

ЛНЗ-Лебедин: 72.Козаченко – 15.Коломієць; 4.Александров; 14.Листопад; 5.КАЛІНІЧ – 20.Дедов; 9.Вакуленко(7.Барбанов 89); 10.Лобов; 11.Ткаченко; 17.Гуд(3.Тубольцев 78) – 19.Грицай(21.Степанов 58).
Тренер: Василь Гречаний. Президент: Андрій Полтавець.

Світанок-Агросвіт: 71.Бутлерський(99.Ванжула 85) – 2.Євстафієв; 4.Березовський; 12.Рудий; 19.Мазур(5.Мунтян 79) – 18.Іванов(3.Шоробура 90); 10.Ольхович; 11.Оніщук; 7.ЗАВОДЯН(9.Кучер 71) – 14.С.Савчук; 20.Арделян(13.Гаврильченко 74).
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Гол: Грицай(52).

Попереджені: Заводян, Євстафієв, Кучер.

Удари: 14(3+11) – 19(9+10). В площину: 3(1+2) – 6(3+3). Кутові: 4(1+3) – 9(2+7). Гольові моменти: 5(2+3) – 11(7+4).

Ну ось і все, “Світанок-Агросвіт” закінчив виступ в кубку України серед аматорів. Мабуть, це єдина погана новина дня. Але з іншого боку, на тлі новенької красуні “Шляхова-Арени” навіть виліт з кубка в першому раунді сприймається не так трагічно. Люди що прийшли на стадіон, думаю не пошкодували про це. Перший матч побив всі рекорди відвідуваності в Бершадському районі за останні 15 років. Щось подібне було 11 років тому, коли ФК”Бершадь” виступав в першій українській лізі. Сьогодні на матчі були люди з усього району, плюс невелика група уболівальників з Лебедина(20-30 чоловік), а також представники дружнього нам СК”Базис”(Кочубіївка, Уманський район). Навіть побіжного погляду на трибуни було досить, для того, що б визначити аншлаг. 539 сидячих місць були заповнені приблизно відсотків на 90, а за огорожею стадіону, по всій її довжині люди самі створили імпровізований стоячий сектор, а було їх там, як мінімум чоловік 150. При цьому народ не розходився до самого фінального свистка, навіть незважаючи на те, що їх команда за сумою двох матчів безнадійно поступалася 0:4.
Тренерський штаб нашої команди виставив значно більш атакуючий варіант складу в порівнянні з останнім матчем проти ФК”Орлівка”. Відіграти 3 голи у такої команди як “ЛНЗ-Лебедин” – справа вельми проблематична, проте, навіть незважаючи на мінімальну поразку дорікнути в чомусь гравцям нашої команди, особисто у мене приводів немає ніяких. Цей матч значно відрізнявся від першого поєдинку цих команд тижнем раніше. З перших хвилин високі швидкості, при яких більш зіграні гості допускали меншу кількість технічного браку, звідси виходить їх візуальна та статистична перевага. Команда з Лебедина заслужила оплески наших уболівальників саме за те, що грала в футбол маючи в запасі домашні 3:0 і варіант складу який виставив Василь Гречаний, ще до початку матчу наштовхував на такі думки. Єдина зміна в порівнянні з першим матчем: захисник Віктор Александров вийшов замість форварда Петра Степанова – логічний хід.
Перший тайм – без голів, хоча гості за рахунок більш швидкого прийняття рішень в тих чи інших ситуаціях, були все ж ближче до того що б забити ще в першому таймі. 20-та хвилина: Бутлерській займає правильну позицію і удар Віталія Грицая після атаки за участю Тимофія Листопада і Олександра Лобова, приходиться прямо в нього. Через дві хвилини вже сам Лобов хльостко вистрілює метрів з 25-ти – Бутлерскій знову на місці. 30-та хвилина: небезпечний штрафний біля воріт гостей, б’є Юрій Онищук – Дмитро Козаченко парирує. В останні 10 хвилин першого тайму м’яч переходить під контроль гравців “ЛНЗ”, але при цьому в одній з контратак господарів, м’яч в штрафний потрапляє в руку захиснику гостей, але Роман Голіцин призначити пенальті не наважується. До перерви ще можна відзначити лише тільки несильний удар Антона Вакуленка прямо в руки Бутлерскому.
Другий тайм розпочався з двох поспіль ударів Грицая та Вакуленка, один з них прийняв на себе Андрій Заводян, а другий Бутлерській парирував на кутовий. І забий Віталій Ольхович на 51-й хвилині після передачі справа Нуцу Арделяна, тоді можливо не було б голу Грицая буквально через хвилину(до речі, 19-й номер “ЛНЗ” війшов в історію, він став першим гравцем який забив гол на реконструюваній “Шляхова-Арені”), але пробиваючи головою наш півзахисник не влучив в ворота. А на 52-й хвилині гості забили єдиний гол в матчі: Костянтин Мазур сфолив на Вакуленко, Євген Гуд навісив в район дальньої штанги, де високий Віктор Александров головою скинув уздовж лінії воротарського, пішов невдалий винос Березовського і Грицай з району 11-метрової позначки з другої спроби потрапляє точно в кут. Через 9 хвилин після провалу нашої оборони на правому фланзі Сергій Дєдов тікає один на один з Бутлерськім, але недарма наш голкіпер вважається одним з найсильніший в області у грі на лінії. В’ячеслав Ткаченко на 74-й хвилині цілив у дальню дев’ятку – неточно. Далі послідували серії замін у складах обох команд, нічого серьйозного на полі не відбувалося, за винятком удару над поперечиною Оніщука.
За сумою двох матчів “ЛНЗ-Лебедин” виграв 4: 0 і в 1/8 фіналу зіграє з ще однією командою з Вінницької області – це добре знайома нам “Агро-Астра”(Немирівський район), з якої в минулому сезоні ми двічі розійшлися миром 1:1. Ми будемо тримати ці поєдинки в полі зору, обов’язково. “Світанок-Агросвіт” тепер зосередитися на чемпіонаті і кубку області, де вже в найближчу суботу на “Шляхова-Арену” завітає Козятинський “Моноліт”. Початок матчу о 16.00.
Команді з Лебедина хочеться подякувати за те, що дуже точно вказала нам на наші недоліки і побажати їй зайти в кубку України якнайдалі. Побільше б таких команд у Вінницькій області, це стосується як суто ігрових якостей, так і манери поведінки гравців на футбольному полі і поза ним.

P.S.Повний відеозапис матчу “Світанок-Агросвіт” – “ЛНЗ-Лебедин” буде на нашому сайті в найближчі дні.