Офіційний сайт районного футболу

КУБОК УКРАЇНИ. 1/8 ФІНАЛУ. Перші матчі.

70905722_2542878042443584_7596868222507286528_n

«Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.) – «Маяк» (Сарни, Рівненська обл.) – 1:0

ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) – «Звягель» (Новоград-Волинський, Житомирська обл.) – 5:1

«Мал» (Коростень, Житомирська обл.) – «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) – 0:3

«Універ-Динамо» (Харків) – «Сапфір» (Краматорськ, Донецька обл.) – 3:0

«Скорук» (Томаківка, Дніпропетровська обл.) – «Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) – 1:2

«Скіф» (Шульгинка, Луганська обл.) – СК «Полтава» – 2:2

«Таврія» (Новотроїцьке, Херсонська обл.) – «Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.) – 3:0

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – 0:0. 18 вересня. Лебедин. Стадіон “ЛНЗ-Арена” – 300 глядачів.

Арбітр: Артем Михайлюк. Помічники на лініях: Олександр Парасунько, Олександр Лапінський(усі Київ). Четвертий арбітр: Олександр Коливай(Черкаська область).

Спостерігач арбітражу: Анатолій Харахайчук(Кременчук).

Світанок-Агросвіт: 1.Поштаренко – 20.Луцюк; 18.Єрмак; 7.ЗАВОДЯН; 9.Борячук – 15.Гаді(17.Чернега 79); 13.Дацюк; 5.Загалевич; 16.Проневич – 10.Кучеренко – 11.Чельцов(21.Новаківський 80).

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

ЛНЗ-Лебедин: 72.Козаченко – 3.Парфёнов; 5.КАЛІНІЧ; 14.Листопад; 6.Тубольцев – 22.Дедов(9.Вакуленко 74); 7.Колос(19.Поплавка 67); 88.Шестіпалов(15.Коломієць 59); 11.Ткаченко – 10.Грицай – 21.Качур(18.Літовчак 77).

Головний тренер: Василь Гречаний.

Попереджені: Шестіпалов, Тубольцев.

Удари:10(4+6) – 11(7+4). В площину: 4(2+2) – 5(3+2). Кутові: 1(1+0) – 4(2+2). Гольові моменти: 4(2+2) – 5(4+1).

Після першого виїзного матчу маємо в активі суху нічию, яка дає непогані шанси на вихід в наступний раунд аматорського Кубка України. Не знаю, хто пройде далі в цій парі, але вже зараз радує той факт, що «Світанок-Агросвіт» якось тихо і непомітно перетворився на серйозну проблему навіть для таких грандів вітчизняного аматорського футболу як «ЛНЗ-Лебедин». Тільки в перші 10 хвилин господарі поля заволоділи територіальною перевагою і навіть забили гол(Качур), який рефері правда скасував через офсайд. Потім гості запропонували такий темп, що габаритні і більшості своїй тихохідні гравці «ЛНЗ» просто перестали встигати за гравцями групи атаки шляхівчан – Гаді, Дацюк, Кучеренко, Чельцов. Перераховані виконавці могли ще в першому таймі не те щоб вирішувати результат матчу, але й забити такий потрібний виїзний гол – цілком. Але два поспіль удари Гаді парирував Козаченко, а Чельцов з близької відстані після навісу справа від Кучеренко легким кивком голови пробив в газон, від якого м’яч перелетів через поперечину. Лебединці огризнулись на 40 хвилині. Дедов пробивав лівою в обвід воротаря, але Поштаренко прочитав і своєчасно вийшов з воріт, чим значно скоротив кут обстрілу.

А от у другому таймі наша команда була більше заклопотана тим, щоб не пропустити, і цю саму синицю в руках утримати все-таки зуміла. До речі, наша команда не пропускає вже 4-й матч поспіль(370 хвилин). Хоча на 58-й хвилині міг забивати Колос, коли після флангової атаки зліва наш голкіпер не втримав м’яч і 7-й номер Лебединцев бив майже в порожні ворота, але спільні зусилля Проневіча, Єрмака та Поштаренка привели до того, що сильний удар з 10 метрів прийшовся в поперечину. «Світанок-Агросвіт», як уже згадувалося вище, в другому таймі не йшов вперед великими силами, віддаючи перевагу обережному футболу з мінімумом ризику у своїх воріт – особливо. Матч так і закінчився сухою нічиєю, на чию користь – дізнаємося вже в найближчу середу. А поки вся увага на суботу і більш важливий матч з галицькими «Карпатами-Енергетик», де втрачати очки нашій команді ніяк не можна.