Кубок області. ½ фіналу(гра відповідь).

полуфинал

«Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – ФК«Юхимівка» – 2:0(1:0) Перша гра – 5:3. 24 травня. Бершадь. Стадион «Колос» – 150 глядачів.

Арбітр: Ігор Маковей(Жмеринка).

Асистенти: Сергій Єрмолов, Сергій Зарічний(обидва Вінниця).
Делегат-інспектор ФФВО: Яків Деревяний(Жмеринка).

Юхимівка: 1.Хомрійчук – 4.Черниш; 7.Румянцев; 8.Побережник; 16.Бондар – 5.Жук; 99.Сорокаліта(91.Віт.Поліщук 66); 92.КРАСІЙ; 10.Кулик(18.Василевський 46) – 9.Гавриш; 44.Трапля(3.Борець 77).
Тренер: Іван Палій.

Світанок-Агросвіт: 1.Менюк(12.Ванжула 88) – 2.Євстаф’єв; 3.Шоробура; 4.Мунтян; 19.Коломієць(18.Гребіний 84) – 7.ЗАВОДЯН; 20.Янишин(9.Палій 72); 15.Турчинський(11.Палянчук 61); 14.С.Гаврильченко – 10.Оніщук(5.Белік 71) – 13.Вол.Поліщук(17.Р.Гаврильченко 79).
Тренер: Борис Войнаровський.

Голи: Оніщук(22), Палій(76).

Попереджений: Віт.Поліщук.
На 59 хвилині вилучений Красій.

Удари: 11(6+5) – 18(9+9). В площину: 6(4+2) – 10(5+5). Кутові: 2(2+0) – 11(3+8). Гольові моменти: 7(3+4) – 8(4+4).

Гравець матчу: Юрій Оніщук.

Хто б що не говорив, а психологія досить таки сильна річ. Іншого пояснення невиразної гри команди з Шляхової в матчі-відповіді півфіналу кубка області я просто не бачу. Маючи в запасі виїзну перемогу 5:3 підопічні Бориса Войнаровського десь на підсвідомому рівні не викладалися до кінця, намагаючись уникнути не потрібних попереджень, травм та інших факторів які могли б вплинути на решту 4 матчі сезону 2016-2017(включаючи кубковий фінал). Незважаючи на те, що в цілому Юхимівка виглядала більш цілісно в командних діях, рахунок на 8-й хвилині мала відкривати Шляхова. Юрій Онищук після передачі зліва перебуваючи в районі правого кута штрафного гостей бив з льоту, але влучив у захисника. Гості, розуміючи що втрачати їм особливо нема чтого, йшли вперед великими силами і ще в першому таймі мали кілька непоганих нагод для того, аби відкрити рахунок. Так наприклад, на 15-й хвилині Олександр Трапля перебуваючи у штрафному господарів отримав поздовжню передачу від Олега Красія, пробив з розвороту, але влучив у Миколу Менюка. Буквально тут же Володимир Поліщук зі своєї половини поля по лівому флангу втік практично один на один. Зробив Володя все правильно переслідуваний двома захисниками він не став зближуватися з воротарем і пробив в дальній кут … м’яч пройшов поруч із дальньою стійкою воріт. Як потрібно реалізовувати навіть напівмоменти на 22-й хвилині наочно продемонстрував Юрій Онищук, отримавши передачу від Сергія Коломійця на тому ж правому куті штрафного Юхимівки, він першим дотиком прибрав захисника, а другим своєю робочою лівою блискуче виконав обвідний удар в дальню “дев’ятку” відчайдушний кидок Володимира Хомрійчука не допоміг – 1:0. Цей гол ніяк не витікав із самого перебігу подій на полі, скоріше це плід індивідуальних дій гравців “Світанок-Агросвіт”. Тим часом гості продовжували тиснути і ось 27-я хвилина: Микола Менюк в красивому сейві переводить через поперечину небезпечний удар зі штрафного Дмитра Сорокаліти(до воріт було не більше 20-ти метрів). Через 3 хвилини Трапля небезпечно пробиває здалеку – знову Менюк на місці. Знову Трапля небезпечно б’є в дотик після прострілу справа, але цей удар блокує Дмитро Євстаф’єв.

Другий тайм також розпочався з силового тиску Юхимівки, господарі поля спокійно захищалися. Взагалі, захист стає своєрідною візитною карткою ФК”Світанок-Агросвіт”, а той же Євстаф’єв виглядає в ролі шефа оборони просто вражаюче. Колосальний досвід, вміння читати гру, підстраховка і головне – вміле керівництво не тільки захисною лінією, а й всією командою в цілому. Багато в чому завдяки діям Дмитра, голкіпер Менюк зумів залишити свої ворота сухими. Тим більше, що на 59-й хвилині на полі відбулася серйозна майже бійка яка загрожувала перерости в банальний кулачний бій стінка на стінку. Не дивно, матчі за участю ФК”Юхимівка” рідко обходяться без грубості і хамства, хоча за що арбітр вилучив Олега Красія, я так і не зрозумів. Залишившись в меншості гості ще з більшим завзяттям полізли вперед оголюючи зони і тим самим залишаючи багато простору для контратак господарів. В одній з них вийшовший на заміну син головного тренера Юхимівки – Владислав Палій добив відскочивший від штанги м’яч після удару Ігоря Бєліка – 2:0. По суті, команда Івана Палія на забитий м’яч в цьому матчі точно награла. На першій компенсованій хвилині Максим Гавриш протягнув м’яча до самої лицьової лінії, звідки зробив передачу назад під удар набігавшому Віталію Поліщуку. Багато хто бачив м’яч вже у воротах, але, з’явившийся невідомо звідки, корінний шляховчанін Михайло Гребіний по хокейному кинувся під удар і м’яч змінивши напрямок пішов на кутовий. Після подачі якого захисники господарів вибили м’яч за межі штрафного прямо на Олександра Бондаря, після неточного удару якого відразу ж пролунав фінальний свисток зафіксувавший історичний момент – вперше в історії футболу Бершадського району наша команда зіграє у фінальному матчі кубка області. Суперником буде чинний чемпіон області – “Факел” з Липовця, який в матчі-відповіді поступився на виїзді “Агро-Астрі” з Немирівського району – 1:2, але за рахунок гола забитого на чужому полі саме команда з Липовця зіграє в фіналі. У першому матчі Факел виграв 1:0. Сам фінал відбудеться 18 червня, але поки неясно де.