КУБОК ОБЛАСТІ. 1/8 ФІНАЛУ(перший матч)

“Авангард”(Ладижин) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 0:5(0:2) 14 жовтня. Ладижин. Стадіон “Авангард” – 200 глядачів.
Арбітр: Сергій Єрмолов(Вінниця). Асистенти: Михайло Куниця, Сергій Бельдій(обидва Вінниця).
Суддівський спостерігач ФФВО: Володимир Александренко Володимир(Вінниця).

Світанок-Агросвіт: 1.Петров(99.Ванжула 78) – 4.Березовський; 12.Рудий; 19.Мазур(5.Мунтян 61) – 7.ЗАВОДЯН; 11.Оніщук(13.Гаврильченко 61); 16.Чернега(3.Кокошко 61); 9.Кучер(6.Бурдиян 46); 20.Арделян(18.Іванов 71) – 8.Суман Амара(10.Ольхович 75); 14.С.Савчук.
Тренер: Борис Войнаровський. Президент: Олег Ковбасюк.

Авангард: 1.О.Дворщенко – 2.Шкляр; 5.Топалов(4.Порхун 68); 9.Максименко(6.Корнійчук 81); 7.Кожушок; 3.Тагіров(17.Зав’ялов 46); 10.Гундяк(13.Росляков 68); 11.Юрченко(15.Куцан 46); 14.Тарабан; 8.Веселовський; 18.Яковенко(16.Кисіль 72).
Тренер: Олег Павлік.

Голи: С.Савчук(13,80), Оніщук(45), Рудий(56), Ольхович(85).

Попереджені: Веселовський, Тарабан.

Удари: 9(5+4) – 20(9+11). В площину: 5(1+4) – 11(6+5). Кутові: 2(0+2) – 6(3+3). Гольові моменти: 5(2+3) – 12(4+8).

Як відомо, у кубкових матчів свої особливості і не дивлячись на розгромну перемогу 8:1 в рамках чемпіонату області, в Ладижині ні про яку легку прогулянку мови і бути не могло. “Світанок-Агросвіт” з усією серйозністю поставився до цього матчу, бойовий склад(був відсутній лише прихворівший Дмитро Євстафієв), максимальна концентрація в кожному епізоді, всі ці чинники перетворили матч-відповідь на формальність. “Авангард” – команда з характером і все добре розуміли, що просто так у себе вдома вона нічого не віддасть. За великим рахунком, так воно і вийшло. Гості відразу заволоділи територіальною перевагою і гол Сергія Савчука на 13-й хвилині додав упевненості нашим гравцям:

Господарі могли відігратися через 5 хвилин, але сильний удар з 20-ти метрів Романа Гундяка, в самому кутку намертво забрав Андрій Петров. Не скажу, що наша команда зіграла якийсь видатний матч, але по ходу всіх 90-та хвилин впевненість в позитивному його результаті не покидала ні на мить. Як підтвердження, гол Юрія Онищука перед самою перервою:

Захисник Володимир Рудий, як і Онищук забивав тут і в матчі чемпіонату області 19 серпня. Не пішов з поля Володя без гола і сьогодні, в своєму стилі – після стандарту:

Відразу після голу Рудого, Борис Войнаровський зробив відразу 3 заміни, поява на полі Олександра Мунтяна, Сергія Гаврильченка, Євгенія Кокошко і трохи пізніше Станіслава Іванова і Віталія Ольховича, додало в дії Шляхівської команди свіжості і як наслідок, швидкості ще більше зросли. А Ольхович встиг за 15 хвилин віддати гольовий пас на Савчука:

а також відзначився особисто, поставивши крапку в цьому матчі:

Матч-відповідь відбудеться 28 жовтня на “Шляхова-Арені”. А наступний свій поєдинок в рамках чемпіонату області “Світанок-Агросвіт” зіграє 21 жовтня(субота) в Шляхової проти ФК “Інтер-Фенікс(Вінниця). Початок о 14.00.