КУБОК ОБЛАСТІ. 1/8 ФІНАЛУ(гра-відповідь)

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Авангард”(Ладижин) – 5:1(2:0) 28 жовтня. Шляхова. Стадіон “Шляхова-Арена” – 150 глядачів.
Арбітр: Дмитро Маринович(Вінниця).
Асистенти: Михайло Олійник, Валерій Подлісецький(обидва Вінниця).

Суддівський спостерігач ФФВО: Едуард Уразов(Вінниця).

Авангард: 1.С.Дворщенко(12.О.Дворщенко 71) – 2.Шкляр(3.Тагіров); 5.Топалов; 9.Павлік(4.Порхун 46); 7.Кожушок; 10.Гундяк(13.Росляков 68); 17.Шимко; 14.Тарабан; 8.Веселовський(6.Корнійчук 64); 18.Яковенко(16.Кисіль 72); 11.Зеленюк.
Тренер: Олег Павлік.

Світанок-Агросвіт: 1.Петров(99.Ванжула 46) – 2.Євстафієв(4.Березовський 46); 12.Рудий(19.Мазур 46); 5.Мунтян 61 – 7.ЗАВОДЯН(10.Ольхович 75); 11.Оніщук; 16.Чернега(3.Кокошко 46); 6.Бурдиян(9.Кучер 46); 20.Арделян(13.Гаврильченко 61) – 8.Суман Амара; 14.С.Савчук.

Голи: Рудий(5), Заводян(25), Оніщук(61), Корнійчук(65), С.Савчук(69,78).

На 25-й хвилині Заводян не релізувв пенальті(голкіпер).

Попереджені: Тарабан, Веселовський, Шкляр.

Удари: 27(15+12) – 11(5+6). В площину: 15(10+5) – 2(0+2). Кутові: 8(4+4) – 6(2+4). Гольові моменти: 21(12+9) – 9(3+6).

Вже сам факт приїзду Ладижинського “Авангарду” на матч-відповідь 1/8 фіналу кубка області після домашніх 0:5, заслуговує на повагу. Нинішні реалії обласного футболу такі, що велика частина команд просто ігнорують другий за значимістю турнір Вінниччини. Складається таке враження, що якщо цей турнір в один прекрасний день буде скасований, то з полегшенням зітхнуть не тільки більшість клубів, але і сама Федерація футболу області. На цьому тлі професійне ставлення до своєї справи в стані клубу з Ладижина вигідно відрізняється від всіх цих, м’яко кажучи, негативних процесів, що відбуваються в нашій обласній футбольній кухні. Підопічні Олега Павлика не просто приїхали до Шляхової відбувати номер, але також зуміли дати непоганий бій супернику, який за всіма параметрами просто сильніше. Заслужені ветерани “Авангарду” – Олег Павлик, Валерій Шкляр, Олег і Сергій Дворщенки намагалися вести за собою молодь, а Андрій Корнійчук в другому таймі навіть зумів розмочити рахунок, вміло пробивши у дотик після подачі кутового у виконанні того ж Шкляра. Хочеться вірити, що кращі часи у цієї команди ще попереду, у всякому разі багато любителів футболу в Бершадському районі з симпатією сталяться до Ладижинської команди і бажають їй якомога швидше повернутися туди, де їй належить бути.
Що стосується ФК”Світанок-Агросвіт”, то тренерський штаб не став вдаватися в якісь авантюри і лише за винятком Віталія Березовського виставив найбільш бойовий варіант складу. Зате після перерви на поле вийшли відразу 7 гравців, які починали матч на лаві запасних. Забігаючи вперед зазначу, обидва варіанти виграли свої тайми. У першому, вже на 5-й хвилині Юрій Онищук зі штрафного навісив зліва і “людина-стандарт” – Володимир Рудий який залишився без нагляду, з лінії штрафного забив свій 5 гол в сезоні. Майже одразу, кращий бомбардир чемпіонату області Суман Амара після передачі справа Сергія Савчука пробив поруч зі штангою. Гості на 20-й хвилині створили перспективний момент біля воріт Андрія Петрова: удар головою Андрія Шимко прийняв на себе Дмитро Євстафієв. На 25-й хвилині арбітр за гру рукою призначив пенальті у ворота гостей. До м’яча підійшов капітан Андрій Заводян, удар якого голкіпер Дворщенко зумів парирувати, але проти добивання був безсилий – 2:0. До перерви кілька непоганих моментів для взяття воріт мали Рудий, Арделян, Онищук, Суман Амара – у господарів. Веселовський, Шимко і Гундяк – у гостей.
Другий тайм активніше розпочав “Авангард” і ось вже Ярослав Ванжула з під поперечини витягує небезпечний дальній удар Олександра Порхуна, а Роман Гундяк після швидкої атаки по центру пробив вище воріт з 20-ти метрів. Протягом години не щастило Юрію Оніщуку, величезна кількість його ударів зі штрафних летіли у воротаря, поперечину, але тільки не у ворота, але на 61-й хвилині він все-таки забив свій гол, точно пробивши в дальній кут після передачі Арделяна. Через 4 хвилини Андрій Корнійчук розмочив рахунок, а потім настав час Сергія Савчука. На 69-й хвилині його точний удар припав в дальній кут воріт Олега Дворщенко, а на 78-й Сергій замкнув простріл справа Володимира Кучера. 10:1 – за сумою двох матчів і “Світанок-Агросвіт” впевнено виходить в чвертьфінал, до якого також потрапили: “ЕМС-Поділля”(Вінниця), “Колос”(Серебрія,Могилів-Подільський район), “Володимир”(Тиврів), “Факел”(Липовець), “Будівельник”(Іллінці), “Балкани”(Хмільник) та “Агро-Астра”(Немирівський район). Жеребкування цього етапу відбудеться вже на весні. А поки що з великим футболом в нас все….