КУБОК ОБЛАСТІ. 1/2 ФІНАЛУ. ГРА-ВІДПОВІДЬ

34120963_1824689974262398_583036738075623424_o

“Факел”(Липовець) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – 3:0(1:0) 30 травня. Липовець. «Колос» – 400 глядачів. Арбітр: Павло Касанов. Асистенти: Сергій Єрмолов, Сергій Зарічний(всі Вінниця).
Делегат матчу/спостерігач арбітражу: Олександр Віскер(Вінниця).

Світанок-Агросвіт: 12.Петров – 2.Рудий; 5.Березовський; 15.Костюк(11.Оніщук 56); 19.Мазур – 6.Бурдиян; 7.ЗАВОДЯН; 10.Ольхович; 17.Янишин(21.Мазурик 61) – 18.Арделян; 9.Браславський.
Тренер: Борис Войнаровський.

Факел: 12.Карабін – 2.Драган; 21.Дворовенко(8.Столярик 90+2); 6.Щербань(15.Новаківський 71); 25.Малка – 23.Чернега; 11.Валько; 7.ОМЕЛЬЧЕНКО; 16.Білокур(5.Леськов 89) – 10.Пивовар; 19.Вовк(20.Красносельський 90).
Тренер: Петро Анісім.

Голи: Вовк(11), Пивовар(75), Чернега(80).

Попереджені: Малка, Ольхович, Дворовенко.

На 87-й хвилині вилучений Оніщук(фол останьої надії).

На 89-й хвилині вилучений Ольхович(друге попередження).

Удари: 16(8+8) – 6(2+4). В площину: 7(3+4) – 2(1+1). Кутові: 4(1+3) – 3(1+2). Гольові моменти: 7(2+5) – 2(0+2).

Репортаж Олега Федченка(газета “Вболівальник”):
Вболівальники, які заповнили трибуни стадіону в Липовці стали свідками вирішального двобою за вихід у фінал Кубку Вінницької області. Півфінал у якому блискуче зіграв лише один клуб…
Після гольової нічиї у Шляховій – 1:1, гостям треба було забивати, а господарів влаштовувала нульова нічия. Але клуб Олександра Чигрина та Петра Анісіма в цьому сезоні не грає в захисний футбол і тому приклад виступ Липовчан у Чемпіонаті України серед аматорів. Набравшись серйозного досвіду “Факел” продовжує боротьбу на різних фронтах. Неймовірно адже Липовчани зіграли за два місяці в ЧВО, Кубку ВО, ЧУ КФК, КУ КФК – майже 20 поєдинків! І незважаючи на це наприкінці сезону виглядають досить потужно.
На радість вболівальників Вінничини відновився від травми Олексій Пивовар, який вийшов на свій сьогоднішній пік форми. Пивовар і став головною дійовою особою гри як і 19-річний Роман Вовк. Зрівнявши рахунок у Шляховій наприкінці матчу Роман повірив у себе, і у Липовці в матчі-відповіді грав проти “Світанку-Агросвіт” зіграв блискуче та неперевершено.
Гра розпочалась без розвідки. Адже для суперників це був вже 4-й поєдинок в сезоні. Причому “Факел” в трьох матчах перед цим не перемагав. Тому з перших хвилин господарі побігли вперед, щоб взяти реванш у “Світанку-Агросвіт” за перемогу у Чемпіонаті Вінничини.
Аути від Андрія Драгана зразу ж стали грізною та небезпечною зброєю та внесли напругу у карний майданчик. Саме після одного його вкидання у штрафній гостей сталася паніка, мяч повернувся до Драгана, який був вже у штрафній та міг одразу пробивати, проте зіграв чудово ввівши в оману воротаря та захисників простріливши на лінію воротарського майданчику звідки Роман Вовк в один дотик переправив мяч у сітку – 1:0!

Чемпіон завівся і через кілька хвилин мав зрівнювати рахунок: мяка передача у карний майданчик знайшла перед воротами Нуцу Арделяна, але нападник Шляхової не потрапив по мячу!
Швидкий гол став дуже непоганим початком для господарів, які не дозволяли “С-А” вести свою гру. М’ячем постійно володіли господарі, які вигравали майже всі підбори в центрі поля. Відзначалися цим Сергій Малка, Андрій Драган та Олексій Пивовар! Пивовар чіплявся за всі м’ячі попереду і яскраво грав роль справжньої 10-ки, розганяючи атаки. Головна небезпека приходила у володіння гостей з лівого флангу “Факелу” де феєрив Роман Вовк. А без Онищука та Мунтяна справлятись з ним гравці не могли. Раз пораз Вовк на куражі накручував гравців суперника один за одним та віддавав партнерам паси-цукерочки! На 28-й хвилині Роман вивів на побачення з Петровим (вже п’ятий у сезоні воротар “С-А”) Валько, але Євген метрів з 10-ти не потрапив у площину воріт! Перша половина матчу закінчувалася пристрастями та грубою грою в центрі поля, від якої в першу чергу отримував Пивовар. Вже на 48-й хвилині матчу Олексій Пивовар мав подвоювати рахунок, але опинившись перед воротами віч на віч з кіпером Пивовар запустив круглого в молоко! Тренерський штаб гостей наважився на заміни, але ні Онищук (перед грою у Юрія була температура) ні Мазурик нічого не змінили на полі, а Ярослав Браславський так і не зміг зачепитися за мяч попереду. Гості нанесли всього один удар по воротам до 70-ї хвилини і той був мимо. А Іван Карабін відчував у рамці себе дуже комфортно, – здавалось, що відпустка у воротаря “Факелу” вже розпочалась! Контратаки на ворота гостей з кожною хвилиною ставали гострішими та небезпечними. Роман Вовк втік по своєму флангу до воріт суперника, і відав диво-пас на Пивовара, – Олексій вбігаючи у карний майданчик гостей зіграв блискавично на випередження і переправив мяч у ворота – 2:0!

“Світанок-Агросвіт” пішов вперед і міг скорочувати рахунок. Чи не вперше у штрафній “Факела” боротьбу у повітрі виграв Володимир Рудий, але пробив вище. Господарі продовжували феєрити – Вовк не реалізував вихід віч на віч з Петровим, але “Факел” через кілька хвилин забив третій, вирішальний. Олексій Пивовар подав кутовий в район ближнього кута воротарського майданчику, куди встиг Вадим Чернега, головою пославши мяч у сітку – 3:0.

Липовчани могли забивати ще, але гра стала фарсом, після двох вилучень у гостей. З нервами не справився Юрій Онищук, ударом ззаду зупинивши прорив Вовка, а через дві хвилини грубо зіграв Ольхович, що змусило Павла Касанова дістати ще одну жовту.
3:0. Підопічні Петра Анісіма повторили результат фінального поєдинку 2017-го. Чи візьме трофей “Факел” другий рік поспіль покаже час. А останнім клубом на Вінничині, який двічі підряд вигравав приз ставав “Авангард” (Сутиски) у 2007 та 2008 роках.
У фіналі 6 червня, який пройде у Козятині (як і минулорічний “Золотий матч-2017” “ЕМС-Поділля” – “Факел” – 2:1 в.д.в.) “Факел” зустрінеться з клубом з Немирівщини – “Агро-Астрою”. Після домашньої нічиї 1:1, “ААК” перемогла “Балкани” у Хмільнику – 2:0.