КОНТРОЛЬНІ МАТЧІ.

У своєму другому контрольному спарингу 30 липня в Ладижині проти місцевого “Авангарду-Енергії”, ФК “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) здобув перемогу з рахунком 3:1(2:0). Всі голи забили гравці які перебувають на перегляді. А сьогодні, 2 серпня головна команда району приїхала в село Паланка Уманського району, де свої домашні матчі проводить один з фаворитів вищої ліги Черкаської області – ФК “УТК(Уманський район). Гра саме з суперником такого калібру красномовно дає відповіді на багато питань, а в перші півгодини цих самих питань накопичилося, ну дуже вже багато. Результат як такий мало кого цікавив, в цьому матчі можливість зіграти отримали одразу 23 гравці і швидше за все у тренерського штабу вже є контури майбутньої команди, яка 19 серпня візьме старт в чемпіонаті області.

Через жахливу ​​спеку суперники зіграли 3 тайми по 30 хвилин і перші півгодини повністю залишилися за господарями. В результаті провалів в центральній вісі, гравці “УТК” вже до 29-й хвилині вели в рахунку 3:0. У другій 30-хвилинці після швидких атак правим флангом наші два голи відіграли, при цьому ще й примудрились не реалізувати пенальті(ще за рахунку 3:0, удар одного з гравців шляхівчан припав повз ворота). У заключному таймі на 72-й хвилині пропустивши швидку контратаку “Світанок-Агросвіт” пропускає четвертий гол і лише в останній атаці на 90-й хвилині матчу підсумковий рахунок приймає остаточний вигляд. 4:3 – перемога “УТК” і наступний спаринг наша команда зіграє в п’ятницю, 4 серпня проти ще однієї команди з Черкаської “вишки”. У Джулинку завітає бронзовий призер минулого року і фіналіст кубка області-2017 – “Базис”(Кочубіївка, Уманський район). Початок матчу о 16.00.