ФК Бершадь

Офіційний районного футболу

Календар першого етапу “SHLYAHOVA CHAMP 2018”

1 ТУР
15 травня(вівторок)
17:30 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – МФК”Теофилівка”
18:30 «Цукровик»(Красносілка) – «Нива»(Сумівка)

19:30 «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь) – «Колос»(Джулинка)
16 травня(середа)
17:30 МФК«Осіївка» – «Сокіл»(В.Кіріївка)
18:30 ФК«Серединка» – «Лан-Граніт»(Шумилово)
19:30 «Атлетік»(Бершадь) – МФК«Стражгород»

2 ТУР
22 травня(вівторок)
17:30 ФК”Серединка” -“Сокіл”(В.Кіріївка)
18:30 МФК”Теофилівка” – МФК”Стражгород”
19:30 “Атлетік”(Бершадь) – “Нива”(Сумівка)
23 травня(середа)
17:30 “Лан-Граніт”(Шумилово) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова)
18:30 МФК”Осіївка” – “Колос”(Джулинка)
19:30 “Цукровик”(Красносілка) – “ДЮСШ-Патріот”(Бершадь)

3 ТУР
29 травня(вівторок)
17:30 МФК”Теофилівка” – “Нива”(Сумівка)
18:30 “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – МФК”Стражгород”
19:30 МФК”Осіївка” – “Цукровик”(Красносілка)
30 травня(середа)
17:30 ФК”Серединка” – “Колос”(Джулинка)
18:30 “Лан-Граніт”(Шумилово) – “Сокіл”(В.Кіріївка)
19:30 “Атлетік”(Бершадь) – «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь)

4 ТУР
5 червня(вівторок)
17:30 ФК”Серединка” – “Цукровик”(Красносілка)
18:30 МФК”Теофилівка” – «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь)
19:30 МФК”Стражгород” – “Нива”(Сумівка)
6 червня(середа)
17:30 “Сокіл”(В.Кіріївка) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова)
18:30 “Лан-Граніт”(Шумилово) -“Колос”(Джулинка)
19:30 “Атлетік”(Бершадь) – МФК”Осіївка”

5 ТУР
12 червня(вівторок)
17:30 МФК”Теофилівка” – МФК”Осіївка”
18:30 «Лан-Граніт»(Шумилів) – “Цукровик”(Красносілка)
19:30 МФК”Стражгород” – «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь)
13 червня(середа)
17:30 “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Нива”(Сумівка)
18:30 “Сокіл”(В.Кіріївка) – “Колос”(Джулинка)
19:30 ФК”Серединка” – “Атлетік”(Бершадь)

6 ТУР
19 червня(вівторок)
17:30 “Сокіл”(В.Кіріївка) – “Цукровик”(Красносілка)
18:30 “Нива”(Сумівка) – «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь)
19:30 МФК”Стражгород” – МФК”Осіївка”
20 червня(середа)
17:30 “Колос”(Джулинка) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова)
18:30 МФК”Теофилівка” – ФК”Серединка”
19:30 “Лан”( Шумилово) – “Атлетік”(Бершадь)

7 ТУР
26 червня(вівторок)
17:30 “Лан-Граніт»”(Шумилово) – МФК”Теофилівка”
18:30 «Світанок-Агросвіт»(Шляхова) – «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь)
19:30 “Колос”(Джулинка) – “Цукровик”(Красносілка)
27 червня(середа)
17:30 “Нива”(Сумівка) – МФК”Осіївка”
18:30 МФК«Стражгород» – ФК”Серединка”
19:30 “Сокіл”(В.Кіріївка) – “Атлетік”(Бершадь)

8 ТУР
3 липня(вівторок)
17:30 “Цукровик”(Красносілка) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова)
18:30 «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь) – МФК”Осіївка”
19:30 “Нива”(Сумівка) – ФК”Серединка”
4 липня(середа)
17:30 “Сокіл”(В.Кіріївка) – МФК”Теофилівка”
18:30 МФК«Стражгород» – “Лан-Граніт”(Шумилово)
19:30 “Колос”(Джулинка) – “Атлетік”(Бершадь)

9 ТУР
10 липня(вівторок)
17:30 “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – МФК”Осіївка”
18:30 «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь) – ФК”Серединка”
19:30 “Цукровик”(Красносілка) – “Атлетік”(Бершадь)
11 липня(середа)
17:30 “Колос”(Джулинка) – МФК”Теофилівка”
18:30 “Нива”(Сумівка) – “Лан-Граніт”(Шумилово)
19:30 “Сокіл”(В.Кіріївка) – МФК”Стражгород”

10 ТУР
17 липня(вівторок)
17:30 “Цукровик”(Цукровик) – МФК”Теофилівка”
18:30 «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь) – “Лан-Граніт”(Шумилово)
19:30 “Нива”(Сумівка) – “Сокіл”(В.Кіріївка)
18 липня(середа)
17:30 МФК”Осіївка” – ФК”Серединка”
18:30 “Колос”(Джулинка) – МФК”Стражгород”
19:30 “Атлетік”(Бершадь) – “Світанок-Агросвіт”(Шляхова)

11 ТУР
24 липня(вівторок)
17:30 “Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – ФК”Серединка”
18:30 “Цукровик”(Красносілка) – МФК”Стражгород”
19:30 МФК”Осіївка” – “Лан-Граніт”(Шумилово)
25 липня(середа)
17:30 “Колос”(Джулинка) – “Нива”(Сумівка)
18:30 «ДЮСШ-Патріот»(Бершадь) – “Сокіл”(В.Кіріївка)
19:30 “Атлетік”(Бершадь) – МФК”Теофилівка”

Гра складається з двох таймів по 20 хвилин, згідно з діючими правилами. У випадку рівної кількости очок, перевагу буде мати команда в якої:
– Більша кількість перемог
– Кращий результат в очній зустрічі
– Більша кількість забитих мячів
– Краща різниця забитих та пропущений м’ячів
– За рівністю усіх вказаних показників, перевагу отримають команди які в усіх іграх мають найменшу кількість балів за попередження та вилучення ( попередження – 1 бал, вилучення – 3бали).
Штрафний час 30 хвилин.

Другий етап відбудеться з 31 липня по 29 серпня 2018 року.


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *