Офіційний сайт районного футболу

ФИНАЛ КУБКА РАЙОНА “ЗОЛОТА ОСІНЬ”

screenshot

img_2351Цей матч коментуе президент ФК”БЕРШАДЬ” – Олександр Миколайович Шелест.

ФК Бершадь – ФК Світанок Агросвіт 3-1
(Гайдаржи -2, Бєлік – Гріщенко)
Останній тиждень перед фіналом був дуже напружений серед вболівальників районного футболу, адже багато людей знало Агросвіт на фінал слабким складом не вийде.

Від керівництва ФК Бершадь також стояла задача перемогти в районному кубку, адже ФК Бершадь це головна команда району , вона представляє район на обласних змаганнях і цього року у вищій лізі , і кроку назад , як дублю , який брав участь у чемпіонаті району, робити неможна.
За кулісами ходили чутки Світанок представлятиме у повному складі ФК Базис з уманського району, а це третя команда черкаськоі області – ні для кого не секрет черкаська область у розвитку футболу випереджає вінницьку, да і останній товариський матч Базис у Бершаді виграв на своєму полі(3:0).
В свою чергу ФК Бершадь підсилився Святославом Сиротою та Едуардом Цихмейструком(ФК Бершадь розраховує на співпрацю з цими людьми), також був викликаний кістяк обласноі команди та гравці яких ФК розраховує у майбутньому побачити в себе в складі. Отже склади:
ФК Бершадь: Сирота,Шоробура,Гаврильченко С, Грозов, Мунтян, Заводян,Турчинський, Омельченко В,Цихмейструк,Гайдаржи,Омельченко Р.
Заміни: Гаврильченко Р, Бєлік, Мартинюк
ФК СвітанокАгросвіт : Красніцкий Олексій, Дзига Олександр,Тепляков Артем,Дудник Святослав,Тастанкулов Владислав,Гірський Владислав,Гріщенко Юрій,Давиденко Богдан,Новиков Сергій,Янчук Сергій,Смілянець Вадим. заміна. Бровченко Олександр,Гоменюк Владислав,Красноженюк Олександр,Кравець Анатолій,Думанський Олександр,Третяк Олександр,Касумов Еміль, Гребінний Михайло.

Фінал планувалось зробити великим святом , але було багато але. Спочатку втрутилась погода , потім інші фактори (політичні і т д). Але відсутність озвучки ( є обладнання нема спеціаліста, є співаки – нема фонограми) ніяк не сказалась на грі , гра була настіки цікава , що ніхто не зміг щось десь критикувати по організаціі фіналу.
Гра почалась з обопільних атак , було видно що команда з Шляховоі планувала зробити ставку на швидкий гол та скористатись незіграністю центральноі вісі ФК Бершадь, та хлопці зрозуміння знайшли так швидко , що поламали всі плани команді Янчука. Завжди була на полі рівна гра , але завдяки вищій культурі пасу ФК Бершадь завжди доводила своі атаки до логічного завершення, а гра в обороні не залишала шансів супернику. Перші реальні моменти можна згадати у другому таймі – два виходи сам на сам у Янчука. Перший мяч після розіграшу стандарту забив Гайдаржи ударом під перекладину, другий же гол повністю зламав команду гостей, прикра помилка воротаря – Гайдаржи дубль.
Перший тайм закінчився 2-0.
В другому таймі в складі Команди Войнаровського відбулась зміна замість Турчинського на поле вийшов Бєлік. Вийшов і забив після классноі комбінаціі. 3-0
Все на що спромігся Агросвіт це на гол престижу! 3-1
Кубок району здобуває ФК Бершадь!

У грі за 3 місце ФК”ГРАНІТ”(Шумилів) завдяки дублю Олександра Недозименко переграв джулинський КОЛОС – 2:0


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *