ЧЕМПИОНАТУ РАЙОНУ. 13 ТУР

IMG1303-01

Як і в матчі першого кола в Усті, перемога далася чемпіону дуже не легко. Тільки у другому таймі ФК “Маньківка” зуміла зломити опір непоступливого “Авангарду” і мінімум до кінця тижня очолила турнірну таблицю. Кращий бомбардир минулого року Віталій Медвідь вистріливши дуплетом в цьому матчі, зрівнявся за кількістю забитих голів з Олександром Недозіменко з Шумилова.

———————————————————————————————————————————————————————–

Статистика матчу.
Удари: 23(11+12) – 11(5+6). В площину: 8(3+5) – 2(0+2). Кутові: 12(8+4) – 1(0+1). Гольові моменти: 9(2+7) – 4(1+3).

Безперечно, цей матч був з категорії виснажливих, причому для обох команд. Незважаючи на статус фаворита, взагалі прогнозовані 3 очки далися ФК”Бершадь” ну дуже вже важко. А якщо бути зовсім об’єктивним, то один з претендентів на чемпіонський титул відіграв далеко не найкращий свій матч і причин тут не одна, а кілька. По-перше: Красносільска команда поступаючись в більшості компонентів, проте заслужила найвищих оцінок. Грамотно вибудувана оборона разом зі спрагою боротьби і неабиякою самовіддачею, максимально ускладнили життя гравцям групи атаки господарів поля. По-друге: самі господарі грішили зайвим самомилуванням і бажанням зіграти на публіку, що в підсумку ледь не обернулося для них втратою очок. Цілком природно, що команда весь матч так і не присівшого, та ледь не зірвавшого голос, Віктора Маланчука володіла досить відчутною ігровою та теріторіальною перевагою, але ось до по-справжньому серйозних небезпек біля воріт Олександра Цісаря, діло доходило не дуже часто. Під завісу першого тайму в одній з здавалося б вже безсперспективних атак ФК “Бершадь”, голкіпер “Цукровика” авантюрно вибіг далеко за межі штрафного, але Богдан Рак виявився більш спритним і зумів проштовхнути м’яч у порожні ворота. І забий Павло Фролов перед самою перервою, тоді перемога господарів в цьому матчі попала би під великий сумнів, але прудконогий форвард гостей, після того, як оборона господарів помилилася при створенні офсайду, пробігши пів поля замість удару, для чогось спробував обвести здоровенного Максима Осадчука. Голкіпер за допомогою довгих рук і вельми непоганої пластики(як для людини такої комплекції) спокійно забрав м’яч.
У другому таймі гра пішла веселіше і лівий хавбек гостей Богдан Гикавий вже на самому початку тайму міг зрівнювати рахунок, але виконуючи обвідний удар з досить гострого кута, разом з воротарем, обвів і дальню стійку воріт. Бершадь відповіла кількома масованими атаками в ході яких могли забивати Ярослав Чабан, Богдан Рак і Олександр Барчук(тричі), але в першому випадку виручав Цісар, в інших – м’яч неминуче летів повз ворота. Ті, деякі моменти, які були у гостей, як завжди створював Леонід Поліщук та йому було складно фактично самотужки протистояти в середині поля тому ж Богдану Раку і Роману Гаврильченко, і тим не менш Леонід був близький до голу, але м’яч після його удару з 25 метрів пролетів трохи правіше хрестовини воріт.
Все йшло до мінімальної перемоги ФК”Бершадь”, але Барчук все-таки не пішов з поля без свого голу. За 7 хвилин до фінального свистка він буквально протаранив оборону гостей по центру і змістившись вправо невідпорно пробив низом у протихід голкіперу – 2:0. Очки не пахнуть! Не дивлячись на ненайкращий свій матч, ФК “Бершадь” здобуває 11-ту перемогу поспіль і майже наздоганяє чинного чемпіона маючи при цьому 2 гри в запасі.

13 тур у неділю 20 серпня закриють матчі:
16:00 ФК”Осіївка” – «Колос»(Джулинка)
18:00 ФК”Тернівка” – ФК«Лан-Граніт”(Шумилово)
18:00 «Світанок Агросвіт»(Шляхова) – «Атлетік»(Бершадь)

Виктор Прибила(головний тренер ФК”Цукровик”):”Мені немає в чому дорікнути своїм гравцям, ми грали проти команди рівня чемпіонату області. Багатьом нашим гравцям ще просто не вистачає досвіду в іграх проти таких суперників. У першому таймі ми зробили величезну кількість помилок – як вимушених, так і не обов’язкових. У перерві відбулася чоловіча розмова і в другому таймі наша команда виглядала вже на порядок краще. До цього матчу у нас була безпрограшна серія з п’яти ігор, завдяки якій ми змогли піднятися в середину турнірної таблиці. Як я вже говорив раніше, конкретних завдань на чемпіонат у нас немає, але навіть незважаючи на найближчі три матчі, в яких ми будемо грати з клубами, що розташувалися в таблиці вище “Цукровика”, думаю, все-таки ми поборемося за 4-е місце.”