Офіційний сайт районного футболу

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ. Західна група. 8 тур

widget

“Світанок-Агросвіт”(Шляхова) – “Карпати-Енергетик”(Галич/Бурштин) – 3:0(1:0) 21 вересня. Шляхова. Стадіон “Шляхова-Арена” – 300 глядачів.

Арбітр: Артем Гординський. Помічники: Володимир Алавук, Олег Якунь(усі Київ). Четвертий арбітр: Назарій Білаш(Вінниця).

Спостерігач арбітражу: Віктор Антимийчук(Чернівці).

Карпати-Енергетик: 71.Плетеницький – 2.Кримінський; 11.Сем’янчук; 7.Турчанський; 94.Третяк(3.Поліщук 67) – 6.Красій; 14.Воробчак; 8.Блонський; 23.Кукурудз(9.Ю.Вовчук 62); 17.Я.ВОВЧУК(4.Кащій 78) – 20.Прошак.

Головний тренер: Петро Русак.

Світанок-Агросвіт: 12.Карабін – 20.Луцюк; 18.Єрмак; 7.ЗАВОДЯН; 9.Борячук(2.Рудий 90+1) – 15.Гаді(11.Чельцов 64); 13.Дацюк(17.Чернега 90); 5.Загалевич; 16.Проневич – 10.Кучеренко – 19.Сомов(21.Новаківський 89).

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Голи: Кучеренко(33), Загалевич(55), Чельцов(90+3).

Попереджені: Кримінський, Сем’янчук.

Удари: 13(7+6) – 13(5+8). В площину: 8(4+4) – 6(2+4). Кутові: 6(1+5) – 2(2+0). Гольові моменти: 10(6+4) – 4(3+1).

У порівнянні з матчем проти “ЛНЗ”, В стартовому складі “Світанок-Агросвіт” відбулися дві зміни. Місце в воротах зайняв Іван Карабін, а на вістрі атаки вийшов Іван Сомов. Схоже, оборона стає візитною карткою нашого клубу. 5-й матч(всього 470 хвилин) суперники не можуть розмочити у всіх турнірах пару кіперів Карабін – Поштаренко. Але для початку з’ясувалося, що об’єднана Галицько-Бурштинська команда на ділі виявилася не такою простою. Рахунок 3:0 не повинен вводити в оману читачів, перемога далася нашій команді дуже нелегко. А перші 10-15 хвилин взагалі залишилися за гостями з Івано-Франківщини. Більш того, на 6-хвилині підопічні Петра Русака повинні були відкривати рахунок, коли єдиний чистий форвард Роман Прошак прорвався справа, і після прострілу якого Роман Третяк, перебуваючи на самоті по центру воріт, сильно пробив впритул. Іван Карабін в красивому кидку парирував удар і тут же ліквідував добивання від того ж Третяка. У ці хвилини гра у наших зовсім не клеїлася, відчувалася втома після виснажливої ​​битви при Лебедині трьома днями раніше. Але поступово, ближче до середини тайму, шляхівчанам вдалося вирівняти гру. І ось уже Олександр Борячук на 13-й хвилині стріляє з 25-ти метрів, м’яч ,зачепивши захисника потрапляє в сітку із зовнішнього боку. Роман Дацюк виконує високу передачу праворуч, і Сергій Кучеренко б’є з льоту, на щастя для Миколи Плетеницького, удар вийшов несильним і голкіпер спокійно забрав м’яч. Але як з’ясувалося через 8 хвилин, це була лише пристрілка. На 33-й хвилині в метрах 25-ти від воріт галичани збили Олега Єрмака. Кучеренко над стінкою, як рукою, поклав м’яч точно у верхній кут. Відчайдушний кидок Плетеницького не допоміг – 1:0. Після пропущеного гола гості якось знітилися, а наша команда, навпаки заграла веселіше. Всі без вийнятку наші гравці різко додали в швидкості і головне – забрали м’яч під свій контроль. Вже згадана вище оборона Луцюк-Заводян-Борячук-Єрмак діяла бездоганно. А нашого капітана Андрія Заводяна сьогодні пройти було просто нереально, ЖОДНОГО !!! програного єдиноборства. Плюс винос м’яча з порожніх воріт після удару Андрія Кукурудза на 37-й хвилині. Під стать йому діяв і Борячук, з тією лише різницею, що Саша великий любитель сходити вперед і пальнути по рамці суперників здалеку. І вже в компенсований до першого тайму час його удар зі штрафного, метрів з 35-ти ледь не став результативним. М’яч злегка ковзнувши по штанзі, покинув межі поля. А на 5-й хвилині другого тайму після подачі кутового Кучеренком, лише якесь диво завадило Борячуку подвоїти рахунок, м’яч з лінії воріт виніс захисник, після чого в результаті серії рикошетів було навіть потрапляння в поперечину. Але вже через 5 хвилин рахунок таки став 2:0. В’ячеслав Гаді точною передачею знайшов на правому куті штрафного гостей Кучеренка, той виглядів в районі півкола Загалевіча і Дмитро, поклавши корпус вліво зльоту, точно пробив у протихід голкіперу – перший гол за “Світанок-Агросвіт” центрального хава з Козятина. Пару хвилин по тому гості мали непоганий шанс розмочити рахунок, але з ударом Назара Воробчака наш голкіпер впорався бездоганно. Гра виглядала на одному диханні, вболівальники були в захваті, потрібно віддати належне гостям, навіть розуміючи, що матч вони програли по суті ще на початку другого тайму, проте Петро Русак гучним голосом гнав своїх підопічних вперед, і ті зробили все можливе для того, щоб забити хоча б гол престижу. Але аж надто хорошою була середня лінія шляхівчан. В опорній зоні два Дмитра(Проневич-Загалевіч) не дозволяли особливо розгулятися своїм опонентам. На флангах Дацюк і Гаді(Чельцов), як завжди, багато креативили і при цьому також багато працювали і на оборону. Сергій Кучеренко створив всі три голи, і по праву вважається кращим гравцем матчу. Потужний Іван Сомов виграв 90% всієї верхової боротьби і його зкидки мінімум в трьох випадках могли закінчитися взяттям воріт гостей. На останній компенсованій хвилині бездоганний трикутник Кучеренко-Загалевіч-Чельцов привів до того, що Володимир вийшов віч-на-віч з Плетеницьким і спокійно поставив крапку в матчі. Чергова суха перемога і «Світанок-Агросвіт» знову виходить на друге місце, при цьому маючи ідентичні показники з лідером «ОДЕКом» з Оржіва. Що правда, команда з Рівненщини має на один зіграний матч менше.

Результати матчів 8-го туру: «Вотранс»(Луцьк) – «Покуття»(Коломия) – 0:1. «Ковель-Волинь» – «Нива»(Теребовля) – 2:0. «Агрон»(Тернопільська область) – «ОДЕК»(Оржів) – 0:0. «Луцьксантехмонтаж № 536» – «Епіцентр»(Дунаївці) – 1:4.