Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів. 9 тур

S1760090

«Нива»(Теребовля, Тернопільська обл.) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – 0:1(0:0) 29 вересня. Теребовля. Стадіон «Колос» – 500 глядачів.

Арбітр: Мирослав Липко(Івано-Франківськ). Асистенти: Богдан Морозюк(Івано-Франківськ), Марина Матковська(Хмельницький).

Четвертий арбітр: Михайло Брик(Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Василь Маковій(Чернівці).

Світанок-Агросвіт: 1.Поштаренко – 20.Луцюк; 18.Єрмак; 7.ЗАВОДЯН; 9.Борячук – 15.Гаді(17.Чернега 69); 13.Дацюк(11.Чельцов 59); 5.Загалевич; 16.Проневич – 10.Кучеренко(21.Новаківський 90+3) – 19.Сомов.

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Нива: 1.Ольховий – 44.Шаповал; 97.Сороцький(Кренько 63); 17.В.Кузів; 29.Голованьов(Шталенко 85) – 22.Олексієнко; 49.Р.Кузів(7.Бегашов 74); 11.Слоневський; 2.Г.Баранець(5.Б.Баранець 75) – 10.О.НИКЕРУЙ(45.Бочак 46) – 16.Громяк.

Головний тренер: Сергій Задорожний.

Гол: Чернега(84).

Попереджені: Голованьов, Борячук, Г.Баранець, Б.Баранець, Сомов, Кренько.

Удари: 6(2+4) – 16(7+9). В площину: 2(2+0) – 9(3+6). Кутові: 3(2+1) – 6(4+2). Гольові моменти: 4(2+2) – 9(5+4).

Перемога в цьому конкректно взятому матчі була важливою, як з точки зору турнірної боротьби, так і з точки зору психології. Побоювання, що наша команда після вильоту з кубка може потрапити в штопор, виявилися марними. У Теребовлі підопічні Дмитра Евстафіева відіграли так, ніби й не було ніякої домашньої поразки від «ЛНЗ-Лебедин». А це вже заслуга як самих футболістів, так і тренерського штабу разом з персоналом клубу. Гра в Теребовлі, вкотре продемонструвала, що гравці разом з тренерським штабом вміють робити висновки не тільки з переможних матчів, а й з поразок також. На гру проти «Ниви» вийшов ідентичний склад, що трьома добами раніше поступився на «Шляхова-Арені» клубу з Лебедина. Протягом усіх 94-х хвилин команда Дмитра Євстафієва тримала гру під своїм контролем. За всіма статистичними показниками ця гра була для нашої команди переможною. Ось тільки м’яч після ударів Дмитра Проневича, Івана Сомова, Вячеслава Гаді та Сергія Кучеренка вперто не хотів заходити у ворота господарів стадіону. Поки за 6 хвилин до завершення гри Вадим Чернега, що вийшов на заміну не опинився першим на добиванні після кутовогоу у виконанні Кучеренка та боротьби в повітрі Олександа Борячука. 1:0 – надважлива перемога нашої команди і «Світанок-Агросвіт» продовжує переслідування лідера з Рівненщини. До того ж, один з конкурентів у 9-турі також втратив очки. У чемпіонаті України команда Дмитра Євстафієва не пропускає вже 403 хвилини(4 гри поспіль). Наступна гра в чемпіонаті буде заключною домашньою для нашої команди на своєму полі. В суботу в рамках 10-го туру чемпіонату України серед аматорів «Світанок-Агросвіт» приймає «Покуття» з Коломиї. Початок гри о 15.00. Автобус для вболівальників відходить о 14.00 від центральної площі міста Бершадь.

Результати решти матчів 9-го туру: «Покуття»(Коломия) – «Ковель-Волинь» – 3:0, «Епіцентр»(Дунаївці) – «Вотранс»(Луцьк) – 2:1, «ОДЕК»(Оржів) – «Луцьксантехмонтаж №536» — 4:2. Перенесена гра 4-го туру: «Агрон»(Тернопільська обл.) – «Карпати-Енергетик»(Галич) – 1:1.