Офіційний сайт районного футболу

Чемпіонат України серед аматорів. 6 тур

ФЦ«КОВЕЛЬ-ВОЛИНЬ» – «СВІТАНОК-АГРОСВІТ»(Шляхова) – 0:3(0:3) 7 вересня. Ковель. Стадіон «Центральний» – 700 глядачів.

Арбітр: І. Мандзюк(Тернопільська область). Помічники: Н. Цмоканич(Львів), Д.Кіцкай(Бучач).

Четвертий арбітр: Б.Дмитрук(Луцьк).

Спостерігач арбітражу: Віктор Антимийчук(Чернівці).

Світанок-Агросвіт: 12.Карабін – 20.Луцюк(3.Костюк 67); 18.Ермак; 7.ЗАВОДЯН, 9.Борячук(2.Рудий 79) – 15 Гади(11.Чельцов 57); 13.Дацюк(17.Чернега 74); 16.Проневич, 5.Загалевич – 10.Кучеренко – 19.Сомов(21.Новаківський 72).

Головний тренер: Дмитро Євстафієв.

Ковель-Волинь: Дувакін – Мороз; Кашуба; Кузьмич(Б.Залібський 46); Ліщук; Ткачук(Федчук 72); Жмуйда(Самойлич 64); Ю.Заліпа; Зінь; Р.Романчук; Романюк(Данилюк 33).

Головний тренер: Юрій Романчук.

Голи: Проневич(28), Сомов(34), Кучеренко(36).

Попереджені: Кашуба, Заліпа, Єрмак, Романчук, Данилюк.

Удари: 6(2+4) – 16(8+8). В площину: 3(1+2) – 11(7+4). Кутові: 1(0+1) – 5(0+5). Гольові моменти: 6(2+4) – 12(6+6).

Взагалі, особисто я людина надемоційна, тому в таких матчах складно тримати емоції в собі. На відміну від гравців нам з начальником команди Олександром Шелестом не дозволяє цього робити рід діяльності, та й клубну етику начебто ще ніхто не відміняв. Але після матчу в Ковелі, зізнатися, хотілося станцювати лезгинку, настільки чудовою була наша команда. Причому, виключно всі, враховуючи лікаря Івана Бегебу та водіїв Віталія Гнатенка та Дмитра Кравчука.

Шляхівська делегація прибула до Луцька в п’ятницю за добу до матчу. І ось тут хотілося б висловити слова подяки президенту ФК«Луцксантехмонаж № 536» – Ігорю Чорнухі та директору стадіону села Княгининок – Ігорю Склянчуку, які люб’язно надали свій клубний стадіон для того, щоб наші хлопці могли на ідеальному газоні провести повноцінне тренування напередодні складної гри. У Ковель «Світанок-Агросвіт» прибув за 3 години до матчу, і після установки від тренерського штабу, хлопці спокійно вийшли на розминку, в ході якої на обличчях багатьох гравців була написана впевненість в своїх силах. І сам матч це повністю підтвердив. Лише тільки стартові хвилин 10-15 в позитивному для нас результаті почали закрадатися невеликі сумніви. Молода Ковельська команда з шашками наголо кинулася вперед, але крім індивідуально сумбурних дій окремих гравців чогось загрозливого біля воріт Івана Карабіна створити не змогла. Зате наші з властивою їм в останніх матчах солідністю почали неспішно шукати слабкі місця в захисних порядках господарів поля. І знайшли їх досить швидко, але про це пізніше. Для початку хотілося б зосередитися на складі, який Дмитро Євстафієв відправив у бій ковельського центрального стадіону. У воротаря Івана Карабіна особливих труднощів не виникло і в тих епізодах, в яких м’яч все-таки доходив до наших воріт, голкіпер діяв, як завжди, спокійно і невимушено – третій сухий матч у сезоні. В обороні Дмитро Олександрович пішов на експеримент. Місце правого захисника звично зайняв Дмитро Луцюк, а ось зліва грав півзахисник Олег Єрмак, Олександр Борячук же був відправлений в центр в пару до Андрія Заводяна. Такий варіант виглядав дуже непогано, і якщо відштовхуватися від всього рахунку, то претензій не може бути апріорі. На особливу увагу заслуговує середня лінія. Дуже сильний матч видав Дмитро Загалевич, який просто з’їв в середині поля своїх ковельських візаві, припиняючи в корені всі початки атак суперників, і при цьому ще встигав починати відповідні атаки. Разом з ним Дмитро Проневич також господарював в опорній зоні, а його передачам на 50-70 метрів аплодували навіть місцеві вболівальники. Тепер про слабкі місця «Ковель-Волині». Саме з флангів і прийшла біда до господарів поля, зліва досвідчений В’ячеслав Гаді наочно показав своїм юним суперникам, як потрібно раціонально використовувати свою світлу голову і при цьому зовсім не обов’язково багато бігати – 2 гольові передачі. Ще до першого гола Слава красиво пробив у падінні через себе, але удар вийшов несильним, і м’яч став легкою здобиччю воротаря. Після цього хтось з уболівальників викугнув: «Тримайте цього 15-го!». Як у воду глядів, Слава на своєму фланзі отримав передачу, з глибини змістився ближче до центру й точно навісив на Проневича, після удару головою якого рахунок в матчі було відкрито – 0:1. До речі, це третій гол Дмитра у складі ФК«Світанок-Агросвіт», і всі з другого поверху. За 6 хвилин Сомов б’є у протихід голкіперу, також після пасу Гаді – 0:2. За пару хвилин до перерви 15-й номер гостей з лівого кута штрафного господарів підступним ударом влучає в стійку. А правого півзахисника Романа Дацюка (який в день матчу святкував свій 31-й день народження) місцеві вболівальники просто зненавиділи за те, що він раз по раз залишав в дурнях опонентів на своєму фланзі. Рома дуже хотів забити, але думаю, що і участь у всіх голах команди буде теж непоганим подарунком до дня народження. До речі, керівництво і персонал також приєднується до привітань Роману Дацюку. Ще один номінальний півзахисник Сергій Кучеренко діяв ближче до єдиного форварда Івана Сомова і ,здається, відчув запах крові. Сергій забиває в кожному матчі, в якому бере участь. Вчора Сергій також забив головою, після того як «малинська» зв’язка Луцюк-Дацюк на своєму правому фланзі в прямому сенсі заганяла своїх суперників – 0:3. Іван Сомов крім забитого гола також виграв практично весь «другий поверх» і дуже здорово виглядав у підіграванні своїм товаришам по команді. Радує і те, що гравці які вийшли на заміну, реально підсилили гру команди, отже резерви у нас є і досить якісні. Досить сказати, що тріо Вадим Чернега-Володимир Чельцов-Віктор Новаківський могли забити більше, ніж основа в першому таймі, але десь бажання зіграти красиво, а десь нефарт залишили підсумковий рахунок першого тайму. А вже старожили команди Олександр Костюк та Володимир Рудий безболісно замінили Луцюка і Борячука. Вова навіть один раз в своєму стилі сходив на стандарт і навів шороху у воротарському майданчику господарів. Захисникам ковельчан в паніці довелося вибивати м’яч на трибуни. Через пару хвилин після цього епізоду Загалевич довгою передачею знаходить на правому фланзі Чельцова, пішов навіс в штрафну, захисник вибиває м’яч на Кучеренко гарматнийудар зльоту, і м’яч потрапляє в поперечину. Ну а потім був фінальний свисток і заслужені теплі слова привітання один одного з перемогою і Днем народження Роми Дацюка. Не хочу наврочити, але скажу так: « Дякую за гру, пацани, і хочу сподіватися, що саме цей матч стане відправною точкою для подальших успіхів нашої команди!»

Наступну 8-го гру чемпіонату України «Світанок-Агросвіт» проведе 21 вересня вдома проти команді «Карпати-Енергетик»(Галич). Про час початку буде оголошено пізніше.